490/10742/23
н\п 2/490/919/2024
У Х В А Л А
16 лютого 2024 року м. Миколаїв
Центральний районний суд м. Миколаєва
у складі: головуючого судді - Чулуп О.С.,
при секретарі - Ребрина Д.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Миколаєві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Миколаївське кабельне телебачення» про стягнення заробітної плати
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з даним позовом в якому просить стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Миколаївське кабельне телебачення» на користь ОСОБА_1 заборгованість по заробітній платі в розмірі 171380 грн.
У відповідності до ст.12 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Суд, зберігаючи об`єктивність і неупередженість: 1) керує ходом судового процесу; 2) сприяє врегулюванню спору шляхом досягнення угоди між сторонами; 3) роз`яснює у випадку необхідності учасникам судового процесу їхні процесуальні права та обов`язки, наслідки вчинення або невчинення процесуальних дій; 4) сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом; 5) запобігає зловживанню учасниками судового процесу їхніми правами та вживає заходів для виконання ними їхніх обов`язків.
Відповідно до п. 2. ч. 1ст. 43 ЦПК учасники справи мають право подавати докази, яке у взаємозв`язку з положеннями ст. 44 повинно використовуватись добросовісно, а не всупереч завданню судочинства. Відповідно до п. 2 та 4 ч. 2 ст. 43 ЦПК учасники справи зобов`язані подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази.
У відповідності до ч.ч.5, 6 ст.84 ЦПК України, суд може уповноважити на одержання доказів заінтересовану сторону. Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Відповідно до ч. 7 ст.81ЦПК України суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов`язків щодо доказів, а також інших випадків, передбачених цим Кодексом.
Судом досліджено відомості про застраховану особу ОСОБА_1 з реєстру зарахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування з якого вбачається, що за період з березня 2022 року по грудень 2022 року ОСОБА_1 заробітна плата не нараховувалась.
Судом досліджено довідку ТОВ «Миколаївське кабельне телебачення» нарахування заробітної плати та інших відрахувань та утримань із заробітної плати в період з лютого 2022 року по жовтень 2023 року згідно якої ОСОБА_1 було нараховано заробітну плату в розмірі 116954,09 грн.
За такого, беручи до уваги предмет спору, заявлені вимоги і наявні у матеріалах справи докази, з метою повноти встановлення фактичних обставин справи та для забезпечення можливості винесення об`єктивного рішення, суд вважає за необхідне витребувати від Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області відомості чи були сплачені податки із заробітної плати нараховані ТОВ «Миколаївське кабельне телебачення»
ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за період з лютого 2022 року по жовтень 2023 року.
Керуючись ст.2,12,43,44,84,223 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Витребувати від Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області відомості чи були сплачені податки із заробітної плати нараховані ТОВ «Миколаївське кабельне телебачення» ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за період з лютого 2022 року по жовтень 2023 року.
Роз`яснити, що відповідно до ч.7-9ст.84 ЦПК Україниособи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбаченіЦПК України. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.
Витребувані документи надати у строк до01 квітня 2024 року.
Судове засідання відкласти.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Центральний районний суд м. Миколаєва |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2024 |
Оприлюднено | 08.03.2024 |
Номер документу | 117485574 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати |
Цивільне
Центральний районний суд м. Миколаєва
Чулуп О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні