Ухвала
від 11.03.2024 по справі 922/2672/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"11" березня 2024 р.м. ХарківСправа № 922/2672/23

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Міньковського С.В.

при секретарі судового засідання Чернова В.О.

за участю сторін: розпорядник майна - Саутенко С.О. (свідоцтво),

пр-к ТОВ "Адванс Лізинг" - адвокат Талоконов К.В. (ордер АЕ №1196998 від 26.04.2023, в режимі ВКЗ);

пр-к ТОВ "Адама Україна" - Козачок І.П. (в режимі вкз, ордер АІ №1447263 від 23.08.2023),

пр-к ТОВ "ТБ "Новаагро"- Кожушний К.С. (ордер АХ №116743 від 07.03.2024),

пр-к АТ "ПроКредит Банк" - Хомич А.А. (дов. від 02.08.2023 р., свідоцтво адвоката ДН №5237 від 31.10.2018),

пр-к боржника - Чуб С.В. (ордер серії АХ №1176796 від 07.03.2024 р.),

Розглянувши справу

за заявою Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий будинок "Новаагро"

до Товариство з обмеженою відповідальністю "Дмитрович"

про визнання банкрутом

та заяву про затвердження мирововї угоди між ТОВ "Адама Україна" та боржником

ВСТАНОВИВ:

КОРОТКИЙ ЗМІСТ СПРАВИ.

Ухвалою від 25.07.2023 господарський суд відкрив провадження у справі про банкрутство ТОВ "Дмитрович", здійснив оприлюднення оголошення про відкриття справи про банкрутство на веб-сайті Судової влади України (ВГСУ), призначив розпорядником майна арбітражного керуючого Саутенко С.О.

Оголошення про відкриття справи про банкрутство опубліковано на веб-сайті Судової влади України (ВГСУ) 27.07.2023 № 71086.

Ухвалою від 07.12.2023 за результатом проведення попереднього засідання суд визнав вимоги кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.

12.02.2024 до господарського суду Харківської області через систему «Електронний Суд» надійшла спільна заява кредитора ТОВ "Адама Україна" та боржника ТОВ "Дмитрович" в межах справи про банкрутство відповідно до вимог ст.192 ГПК України про затвердження мирової угоди від 09.02.2024, яка була укладена між кредитором ТОВ "Адама Україна" та боржником ТОВ "Дмитрович".

Присутній в судовому засіданні розпорядник майна, представник кредитора ТОВ "Адама Україна" та представник боржника підтримали заяву про затвердження мирової угоди з боржником.

ФАКТИЧНІ ОБСТАВИНИ ТА ВИСНОВОК СУДУ.

Розглянувши подану суду заяву про затвердження мирової угоди від 09.02.2024, мирову угоду від 09.02.2024, розглянувши матеріали справи, вислухавши пояснення розпорядника майна та представника кредитора, суд вважає, що подана мирова угода підлягає судом затвердженню на підставі наступного.

Ухвалою від 25.07.2023 господарський суд відкрив провадження у справі про банкрутство ТОВ "Дмитрович", здійснив оприлюднення оголошення про відкриття справи про банкрутство на веб-сайті Судової влади України (ВГСУ), призначив розпорядником майна арбітражного керуючого Саутенко С.О., зобов`язав розпорядника майна надати суду відомості про результат розгляду вимог кредиторів в строк до 29.08.2023, встановив строк проведення розпорядником майна інвентаризації майна боржника до 05.09.2023 та призначив дату проведення попереднього засідання суду.

Ухвалою від 07.12.2023 визнано вимоги кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів: ТОВ "ТБ "Новаагро" на загальну суму 5 723 462,58 грн та судові витрати на суму 107240,00 грн; ТОВ "Адама Україна" в сумі 6473 523,81 грн та 5368 грн судового збору. Заяву ТОВ "Агрії Україна" з грошовими вимогами до боржника залишено без розгляду.

За приписами ч. 1 ст. 3 ГПК України, судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Закону України "Про міжнародне приватне право", Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України.

Згідно ч. 3 наведеної статті, судочинство у господарських судах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.

Відповідно до ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства (далі - Кодекс, КУзПБ) провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Кодекс України з процедур банкрутства (далі - КУзПБ) - є спеціальним законодавчим актом, що встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.

Зазначений кодекс не містить такої судової процедури як мирова угода, на відміну від попереднього Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Проте, згідно з ст.90 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що суд закриває провадження у справі про банкрутство в разі укладення мирової угоди між боржником та кредиторами відповідно до статті 192 Господарського процесуального кодексу України ( п.11 цієї статті). Укладення мирової угоди між кредиторами та боржником міжливо на будь-якої стадії провадження у справі про неспроморжність.

Отже, укладення мирової угоди у справі про банкрутство між кредиторами та боржником передбачено нормою ст. 192 ГПК України. Така мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, якщо мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу. До ухвалення судового рішення у зв`язку з укладенням сторонами мирової угоди, суд роз`яснює сторонам наслідки такого рішення, перевіряє, чи не обмежені представники сторін вчинити відповідні дії. Укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією самою ухвалою одночасно закриває провадження у справі.

Отже, мирова угода є інструментом урегулювання спору на підставі взаємних поступок сторін та має стосуватися прав та обов`язків сторін спору.

Відповідно до частин 2 та 3 статті 193 ГПК України ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження", ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому для виконання судових рішень. Ухвала суду про закриття провадження у справі за наслідком укладення мирової угоди є підставою відмови в майбутньому у відкритті провадження у справі (пункт 2 частини 1 статті 175 ГПК України).

Подана до суду мирова угода від 09.02.2024 відповідає вищевказаним вимогам Кодексу України з процедур банкрутвсзаконодавства, оскільки забезпечує баланс інтересів сторін та поновлення інтересів кредитора у порядку та строки, які визначені умовами мирової угоди.

Так, відповідно до протоколу № 2 засідання зборів кредиторів від 04.03.2024, всіма кредиторами (одноголосно) була затверджена мирова угода, укладена між кредитором ТОВ "Адама Україна" з боржником ТОВ "Дмитрович" на умовах визначених в мировій угоді.

Згідно умов мирової угоди від 09.02.2024 сторони - кредитор ТОВ "Адама Україна" та боржник ТОВ "Дмитрович" погодились на задоволення вимог кредитора на умовах розстрочки згідно графіку, визначеному п.6 мирової угоди.

З вищенаведеного вбачається, що відповідно до статті 1 КУзПБ сторони у справі про банкрутство - це конкурсні кредитори та боржник. Мирова угода від 09.02.2024 підписана кредитором ТОВ "Адама Україна" та боржником ТОВ "Дмитрович", її умови погоджені всіма конкурсними та забезпеченими кредиторами. Зазначене говорить про те, що між сторонами та учасниками справи про банкрутство було погоджено всі умови мирової угоди.

Нормативна неврегульованість Кодексу України з процедур банкрутства стосовно питання можливості укладення мирової угоди в процедурі розпорядження майном при відсутності на протязі тривалого часу механізмів задоволення вимог кредиторів іншим шляхом, не сприяє, зокрема, завданню провадження у справі про банкрутство - відновленню платоспроможності боржника та покладає несправедливий та непропорційний тягар на його кредиторів, оскільки вони можуть бути позбавлені можливості задовольнити свої вимоги до боржника за умовами цієї мирової угоди. Вказане також не узгоджується з загальними засадами цивільного законодавства (п.6.ч.1.ст.3 ЦК України), до якого відноситься і законодавство про банкрутство, в частині справедливості, доросовісності та розумності.

Відповідно до ч.ч. 1-4 ст.192 Господарського процесуального кодексу України, мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, якщо мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб.

Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу.

До ухвалення судового рішення у зв`язку з укладенням сторонами мирової угоди суд роз`яснює сторонам наслідки такого рішення, перевіряє, чи не обмежені представники сторін вчинити відповідні дії.

Укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією самою ухвалою одночасно закриває провадження у справі.

Враховуючи вищенаведене, суд вважає за необхідне затвердити мирову угоду, укладену між кредитором ТОВ "Адама Україна" в особі генерального директора КАШПОР Дмитра та фінансового директора Уткіної Надії та боржником ТОВ "Дмитрович" в особі директора Крикуха Дмитра, яка надасть можливість розрахуватися повністю з кредитором. Мирова угода від 09.02.2024 не порушує права та обов`язки кредитора та боржника та відповідає приписам ст.192 ГПК України.

За таких обставин, керуючись ст.ст. 1, 2, Преамбулою Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 192, 233-235 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Спільну заяву кредитора ТОВ "Адама Україна" та боржника ТОВ "Дмитрович" про затвердження мирової угоди задовольнити.

2. Затвердити мирову угоду від 09.02.2024, яка укладена між кредитором ТОВ "Адама Україна" та боржником ТОВ "Дмитрович" наступного змісту:

"МИРОВА УГОДА

м. Київ «09» лютого 2024 року

Товариство з обмеженою відповідальністю "Дмитрович", надалі Відповідач або Боржник, ідентифікаційний код юридичної особи: 41220467, адреса місцезнаходження: Україна, 62501, Харківська обл., Вовчанський р-н, місто Вовчанськ, вулиця Короленка, будинок 71, в особі директора Крикухи Дмитра Сергійовича, який діє на підставі Статуту, з однієї сторони,

та

Товариство з обмеженою відповідальністю "Адама Україна", надалі Позивач або Стягувач, ідентифікаційний код юридичної особи: 36138418, адреса місцезнаходження: 04050, м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, буд. 13, офіс №4А/41, в особі генерального директора Кашпора Дмитра Валерійовича, який діє на підставі Статуту та фінансового директора Уткіної Надії Володимирівни, яка діє на підставі Статуту, з іншої сторони,

а надалі Сторони, які є сторонами у справі про банкрутство № 922/2672/23, яка розглядається Господарським судом Харківської області за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий будинок "Новаагро" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" про відкриття справи про банкрутство, керуючись ст. 192 ГПК України, враховуючи майнові інтереси один одного та з метою реального виконання Сторонами своїх зобов`язань, уклали цю мирову угоду (надалі - Мирова угода) на наступних умовах:

1. Стягувач та Боржник підтверджують, що Ухвалою Господарського суду Харківської області від 25 липня 2023 року по справі № 922/2672/23 відкрито провадження у справі про банкрутство ТОВ "Дмитрович", в межах відповідної справи визнано розмір вимог Стягувача в загальній сумі 6 473 523,81 (шість мільйонів чотириста сімдесят три тисячі п`ятсот двадцять три) грн 81 коп. крім того, забезпечена заборгованість за Фінансовою аграрною розпискою 9235 від 31 травня 2023 року у сумі 1 060 547 (один мільйон шістдесят тисяч п`ятсот сорок сім) грн 74 коп. та судові витрати у справі про банкрутство, а саме: витрати зі сплати судового збору за подання заяви до суду в розмірі 5368,00 грн.

2. Боржник визнає, що загальна заборгованість Товариства з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" перед Товариством з обмеженою відповідальністю "Адама Україна" за договором поставки №ADVH_DMI_1/2022 від 20 вересня 2021 року (надалі - Договір), становить 6 129 093,86 (шість мільйонів сто двадцять дев`ять тисяч дев`яносто три) грн 86 коп., з яких:

2.1. 3190136,64 (три мільйони сто дев`яносто тисяч сто тридцять шість) грн 64 коп. - розмір попередньої оплати, що підлягає поверненню згідно Договору;

2.2. 1418704,16 (один мільйон чотириста вісімнадцять тисяч сімсот чотири) грн 16 коп. - розмір пені;

2.3. 1520253,06 (один мільйон п`ятсот двадцять тисяч двісті п`ятдесят три) грн 06 коп. - розмір процентів.

3. Боржник визнає, що загальна заборгованість Товариства з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" перед Товариством з обмеженою відповідальністю "Адама Україна" за фінансовою аграрною розпискою від 21.09.2021 року, зареєстровану в реєстрі Аграрних розписок за номером 7635, (надалі також згадується як «ФАР 1»), становить 344 429,95 (триста сорок чотири тисячі чотириста двадцять дев`ять) грн 95 коп., з яких:

3.1. 9999,96 (дев`ять тисяч дев`ятсот дев`яносто дев`ять) грн 96 коп.- розмір основної заборгованості (розмір безумовного зобов`язання), що становить еквівалент 270,75 (двісті сімдесят п`ять) доларів США 75 центів згідно курсу продажу долара США, який склався на міжбанківському валютному ринку України на момент закриття торгів на ньому 23.07.2023 року (день, що передує даті, на яку розраховано розмір заборгованості за ФАР 1 у заяві Стягувача, як конкурсного кредитора у справі про банкрутство №922/2672/23), і який публікується на сайті www.kurs.com.ua (1 дол США = 36,9343 грн);

3.2. 334429,99 (триста тридцять чотири тисячі чотириста двадцять дев`ять) грн 99 коп. - розмір процентів.

4. Боржник визнає, що загальна заборгованість (безумовне зобов`язання) Товариства з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" перед Товариством з обмеженою відповідальністю "Адама Україна" за фінансовою аграрною розпискою від 31.05.2023 року, зареєстровану в реєстрі Аграрних розписок за номером 9235, (надалі також згадується як «ФАР 2»), становить 1 060 547 (один мільйон шістдесят тисяч п`ятсот сорок сім) грн 74 коп., що становить еквівалент 28 714 (двадцять вісім тисяч сімсот чотирнадцять) доларів США 44 центи, що розрахований по договірному курсу, який зазначений у ФАР 2 і становить 36,9343 гривень за 1 долар США;

5. Крім того Боржник винен Стягувачу 5368,00 (п`ять тисяч триста шістдесят вісім) грн 00 коп. - витрати зі сплати судового збору за подання заяви про визнання кредиторських вимог.

6. Товариство з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" зобов`язується та гарантує оплату Товариству з обмеженою відповідальністю "Адама Україна":

6.1.

1) частину основної заборгованості за Договором, визначеної в п. 2.1. Мирової угоди в сумі 1 286 347 (один мільйон двісті вісімдесят шість тисяч триста сорок сім) грн 24 коп.,

2) пені, визначеної в п. 2.2. Мирової угоди в сумі еквівалентній 4 611,59 доларів США, та

3) заборгованості (розмір безумовного зобов`язання) за ФАР 1, визначеної у п. 3.1. цієї Мирової угоди,

4) заборгованості (розмір безумовного зобов`язання) за ФАР 2, визначеної у п. 4 цієї Мирової угоди,

5) судовий збір в сумі, визначеній в п.5 цієї Мирової угоди

шляхом перерахування грошових коштів в строк до 15.03.2024 року (включно) на банківський рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Адама Україна", вказаний у п. 7 Мирової угоди.

Сплата пені за Договором та основної заборгованості за ФАР 1 та ФАР 2, визначених в абзацах 2-4 підпункту 6.1.цієї Мирової угоди, здійснюється Товариством з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" у гривні за курсом продажу долара США, який складеться на міжбанківському валютному ринку України на момент закриття торгів на ньому в робочий день, що передуватиме дню здійснення оплати на виконання Мирової угоди, і який публікується на сайті www.kurs.com.ua.

6.2.

1) частину основної заборгованості за Договором, визначеної в п. 2.1. Мирової угоди в сумі 1 903 789 (один мільйон дев`ятсот три тисячі сімсот вісімдесят дев`ять) грн 40 коп. шляхом перерахування грошових коштів в строк до 20.10.2024 року (включно) на банківський рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Адама Україна", вказаний у п. 7 Мирово угоди

7. Сплата коштів Боржником Стягувачу на виконання Мирової угоди здійснюється на рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Адама Україна" IBAN: НОМЕР_1 у ПАТ "СІТІБАНК".

8. У разі належного та повного виконання Товариством з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" умов, викладених в п. 6 Мирової угоди, з моменту останнього платежу Товариство з обмеженою відповідальністю "Адама Україна" звільняє Товариство з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" від виконання зобов`язань щодо сплати коштів, вказаних в підпунктах 2.2. (за виключенням суми, зазначеної в п.п. 6.1. Мирової угоди ) 2.3., 3.2. Мирової угоди.

9. У разі неналежного виконання Товариством з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" умов, викладених в п. 6 Мирової угоди, в тому числі порушенні термінів оплати, Товариство з обмеженою відповідальністю "Адама Україна" має право примусово стягнути заборгованість з Товариства з обмеженою відповідальністю "Дмитрович", визначену в пунктах 2, 3, 4 та 5 Мирової угоди, у повному розмірі, з урахуванням фактично сплачених Товариством з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" коштів на рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Адама Україна" шляхом пред`явлення ухвали про затвердження Мирової угоди, яка є виконавчим документом, до органів примусового виконання рішень в порядку, визначеному законом.

При цьому розмір основної заборгованості (розмір безумовного зобов`язання за ФАР 1 та ФАР 2 , визначений у пунктах 3.1. та 4. Мирової угоди, і який підлягатиме стягненню розраховується згідно курсу продажу долара США, який складеться на міжбанківському валютному ринку України на момент закриття торгів на дату, що передуватиме даті пред`явлення ухвали про затвердження Мирової угоди до виконання, і який публікується на сайті www.kurs.com.ua.

10. Неналежним виконанням Мирової угоди вважатиметься несплата Товариством з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" навіть одного платежу в строки, визначені в пункті 6 Мирової угоди. Водночас, Товариство з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" має право достроково виконати умови Мирової угоди.

11. Сторони Мирової угоди заявляють, що умови Мирової угоди не суперечать закону, а також, що ні в процесі її укладення, ні в процесі виконання її умов не були, не будуть і не можуть бути порушені права, свободи чи інтереси інших осіб, в тому числі й держави.

12. Мирова угода набирає чинності з дати її затвердження судом у порядку, встановленому чинним законодавством України, діє до повного виконання Сторонами своїх зобов`язань, передбачених цією Мировою угодою.

13. Мирова угода є обов`язковою для Сторін та підставою для закриття провадження у справі.

14. Сторони засвідчують, що їм відомі наслідки підписання Мирової угоди.

15. Ухвала Господарського суду Харківської області про затвердження Мирової угоди є виконавчим документом згідно Закону України "Про виконавче провадження".

16. Якщо в процесі виконання Мирової угоди відбудуться реорганізація, зміни підпорядкованості чи форми власності однієї з Сторін або всіх Сторін, то Мирова угода зберігає силу для правонаступника такої Сторони.

17. Сторони підтверджують, що всі викладені умови Мирової угоди відповідають їх реальному волевиявленню та інтересам і породжують настання наслідків, зазначених у тексті Мирової угоди. Зміст ст. 192 ГПК України щодо наслідків підписання Мирової угоди Сторонам відомі. Умови Мирової угоди Сторонам зрозумілі.

18. Уся інформація, викладена в Мировій угоді, сприймається Сторонами як повною мірою достовірна. Кожна Сторона окремо несе повну відповідальність за недостовірність інформації, яка зазначена в Мировій угоді.

19. Жодна з Сторін не вправі в односторонньому порядку розірвати Мирову угоду або змінити її умови.

20. Всі повідомлення між Сторонами з приводу Мирової угоди або її виконання відбуваються у письмовій формі.

21. При перерахуванні коштів Відповідач/Боржник зобов`язується вказувати в платіжних документах, що кошти перераховано на виконання Мирової угоди. В іншому разі Позивач/Стягувач має право не прийняти оплати, як належного виконання зобов`язання за Мировою угодою, а зарахувати кошти на виконання інших зобов`язань Відповідача/Боржника.

ВІДПОВІДАЧ/БОРЖНИК

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДМИТРОВИЧ»

Місцезнаходження: Україна, 62501, Харківська обл., Вовчанський р-н, місто Вовчанськ, вулиця Короленка, будинок 71, IBAN НОМЕР_2 в АТ "Райффайзен Банк", м. Вовчанськ, МФО: 380805, код ЄДРПОУ: 41220467, ІПН: НОМЕР_4, Тел.: НОМЕР_3, Електронна пошта: ІНФОРМАЦІЯ_1

Директор


Дмитро КРИКУХА

ПОЗИВАЧ/СТЯГУВАЧ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АДАМА УКРАЇНА»

Місцезнаходження: 04050, м. Київ, вул. М.Пимоненка, буд.13, оф. 4А/41, IBAN: НОМЕР_1 у ПАТ "СІТІБАНК", м.Київ, код ЄДРПОУ: 36138418, ІПН: 361384126562

Генеральний директор


Дмитро КАШПОР

Фінансовий директор


Надія УТКІНА".

3. Ухвалу направити розпоряднику майна, боржнику, ТОВ "Адама Україна".

Дана ухвала відповідно до норм Закону України "Про виконавче провадження" є виконавчим документом, який набирає чинності з моменту його прийняття, тобто з 11 березня 2024 року, та може бути пред`явлена до виконання протягом трьох років після закінчення строку для оплати боргу та суми судового збору, визначеного в даній мировій угоді.

Стягувачем за даною ухвалою є: Товариство з обмеженою відповідальністю "Адама Україна" (адреса: 04050, м. Київ, вул. М.Пимоненка, буд.13, оф. 4А/41, код ЄДРПОУ: 36138418)

Боржником за даною ухвалою є: Товариство з обмеженою відповідальністю "Дмитрович" (код: 41220467, адреса: Україна, 62501, Харківська обл., Вовчанський р-н, місто Вовчанськ, вулиця Короленка, будинок 71)

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення і може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Східного апеляційного господарського суду в порядку ст.ст. 255-257 ГПК України.

Ухвала підписана 14.03.2024.

Суддя Міньковський С.В.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення11.03.2024
Оприлюднено18.03.2024
Номер документу117656725
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —922/2672/23

Ухвала від 11.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 11.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 11.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 11.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 11.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 11.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 11.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 11.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 11.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

Ухвала від 11.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Міньковський С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні