Господарський суд донецької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАР СЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Д онецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
У Х В А Л А
16.09.10 р. Справа № 29/135
за заявою (позивача) Фізи чної особи-підприємця ОСОБ А_1, м.Горлівка, Донецька обла сть
до органу виконання Відділ у державної виконавчої служб и Київського РУЮ м. Донецька
відповідач Товариство з обмеженою відповідальніс тю „Торгівельна мережа „Саре пта”, м.Донецьк
скарга на дії Відділу держа вної виконавчої служби Київс ького РУЮ м. Донецька
Суддя М.Ю. Мальцев
Представників сторін:
від заявника (позивача): ОС ОБА_3, за довіреністю б/н від 04.01.2010 р.
від ВДВС: не з' явився
від відповідача: не з' явив ся
СУТЬ СПОРУ:
06.07.2010 р. позивач, Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 , м.Горлівка, Донецька область , звернувся до господарськог о суду Донецької області зі с каргою на дії Відділу держав ної виконавчої служби Київсь кого РУЮ м. Донецька.
У скарзі Фізична особ а-підприємець ОСОБА_1, м. Го рлівка, Донецька область виз нати незаконними дії ВДВС Ки ївського РУЮ м. Донецька та не дійсним його постанову від 08.0 6.2010 р. про повернення виконавчо го документу стягувачеві; зо бов' язати ВДВС Київського Р УЮ м. Донецька поновити викон авче провадження №13618394 та пові домити Фізичну особу-підприє мця ОСОБА_1 про проведення виконавчий дій з врахування м вимог ч. 3 ст. 50, ч. 3 ст. 52 Закону Ук раїни „Про виконавче провадж ення”, а також про виконання н аказу господарського суду До нецької області від 22.06.2009 р. № 29/135.
Відповідач запереченнями від 25.08.2010 р. зазначив, що державн ий виконавець не виявляв та н е вилучав готівкові грошові кошти, які підприємств відпо відача нібито щодня має у виг ляді виторгу у торгівельній мережі, оскільки підприємств о відповідача з 01.04.2010 р. не здійс нює торгівельну діяльність.
Розпорядженням заступника голови господарського суду Донецької області від 06.07.2010 р. с праву № 29/135 передано на розгляд судді Мальцеву М.Ю.
Розгляд скарги відкладавс я.
Розглянувши матеріали спр ави, господарський суд встан овив:
Рішенням господарського с уду Донецької області від 11.06.20 09 р.позовні вимоги Фізичної ос оби-підприємця ОСОБА_1, м. Г орлівка, Донецька область до Товариства з обмеженою в ідповідальністю „Торгівель на мережа „Сарепта”, м. Донець к про стягнення заборгованос ті у сумі 43303,79 грн. задоволені.
На виконання рішення госпо дарського суду Донецької обл асті від 11.062009 р. був виданий нак аз господарського суду Донец ької області від 22.06.2009 р. по спра ві №35/123.
21.06.2010 р. на адресу заявника над ійшов рекомендований лист № 02096203, відправлений 18.06.2010 р., згідно поштового штемпелю на конве рті, з постановою ВДВС Київсь кого РУЮ м. Донецька від 08.06.2010 р. п ро повернення виконавчого до кументу стягувачеві, а також наказ господарського суду Д онецької області від 22.06.2009 р. № 29/ 135 з відміткою про те, що залишо к нестягненої суми - 20000,00 грн.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 40 Зако ну України „Про виконавче пр овадження” виконавчий докум ент, прийнятий державним вик онавцем до виконання, за яким виконання не здійснено або з дійснено частково, повертаєт ься стягувачеві, якщо у боржн ика відсутнє майно, на яке мож ливо бути звернено стягнення , та здійснення державним вик онавцем заходів щодо розшуку такого майна є безрезультат ні.
Відділом державної викона вчої служби Київського РУЮ м .Донецька не додано до матері алів справи жодних доказів з дійснення заходів щодо розшу ку майна боржника, відповідн о до приписів ст. 40 Закону Укра їни „Про виконавче проваджен ня”, тому, з огляду на зазначен е, суд вважає, що скарга на дії Відділу державної виконавчо ї служби Київського РУЮ м. Дон ецька є обґрунтованою та так ою що підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 86, 121-2 Господа рського процесуального коде ксу України, господарський с уд, -
У Х В А Л И В :
Скаргу Фізичної особи-підп риємця ОСОБА_1, м. Горлівка , Донецька область на на дії Ві дділу державної виконавчої с лужби Київського РУЮ м. Донец ька задовольнити.
Визнати незаконними дії ВД ВС Київського РУЮ м. Донецька та недійсним його постанову від 08.06.2010 р. про повернення вико навчого документу стягуваче ві.
Зобов' язати ВДВС Київськ ого РУЮ м. Донецька поновити в иконавче провадження №13618394 та повідомити Фізичну особу-під приємця ОСОБА_1 про провед ення виконавчий дій з врахув анням вимог ч. 3 ст. 50, ч. 3 ст. 52 Зако ну України „Про виконавче пр овадження”, а також про викон ання наказу господарського с уду Донецької області від 22.06.20 09 р. № 29/135.
Суддя
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 16.09.2010 |
Оприлюднено | 27.10.2010 |
Номер документу | 11795158 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Мальцев М.Ю
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні