УХВАЛА
м. Черкаси
27 березня 2024 року Справа № 580/7120/21
Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Гаращенко В.В., отримавши подання головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень примусового виконання рішень управління забезпечення примусового виконання рішень у Черкаській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Сиротюк Д.В. про зміну та встановлення способу і порядку виконання судового рішення в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Державної установи «Черкаська виправна колонія (№62)» про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язати вчинити дії,-,
ВСТАНОВИВ:
До Черкаського окружного адміністративного суду надійшло подання головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління забезпечення примусового виконання рішень у Черкаській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Сиротюк Д.В. про зміну та встановлення способу і порядку виконання судового рішення.
Згідно вимог частини 2 статті 378 Кодексу адміністративного судочинства України заява про встановлення або зміну способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення розглядається у десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Враховуючи вищевикладене, суддя дійшов висновку призначити судове засідання для розгляду зазначеного подання.
Керуючись ст.ст. 160-165, 170, 254-255, 263 КАС України,
УХВАЛИВ:
Призначити судове засідання для розгляду подання державного виконавця про встановлення способу і порядку виконання рішення Черкаського окружного адміністративного суду на 2 квітня 2024 року о 10 год. 30 хв., яке буде проводитись суддею Гаращенко В.В. одноособово в приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м.Черкаси, бул. Шевченка, 117, з повним фіксуванням судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Копію ухвали направити учасникам справи та державному виконавцю.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Валентин ГАРАЩЕНКО
Суд | Черкаський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.03.2024 |
Оприлюднено | 05.04.2024 |
Номер документу | 118113845 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо звільнення з публічної служби, з них |
Адміністративне
Черкаський окружний адміністративний суд
Валентин ГАРАЩЕНКО
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні