Ухвала
від 15.04.2024 по справі 910/4720/20
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про поновлення провадження у справі

"15" квітня 2024 р. Справа№ 910/4720/20

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Кравчука Г.А.

суддів: Коробенка Г.П.

Козир Т.П.

розглянувши апеляційну скаргу Департаменту патрульної поліції

на рішення Господарського суду міста Києва від 10.06.2020

у справі №910/4720/20 (суддя Бондарчук В.В.)

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Рихальський завод сухого молока"

до Департаменту патрульної поліції

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача: Державна казначейська служба України

про стягнення 73 213 грн,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 14.06.2021 зупинено апеляційне провадження у справі №910/4720/20 за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції на рішення Господарського суду міста Києва від 10.06.2020 до розгляду Великою Палатою Верховного Суду справи № 201/16373/16-ц та оприлюднення повного тексту судового рішення ухваленого за результатами такого розгляду. Зобов`язано учасників справи повідомити Північний апеляційний господарський суд про усунення обставин, що викликали зупинення апеляційного провадження.

Апеляційним господарським судом встановлено, що 21.06.2022 у Єдиному державному реєстрі судових рішень була оприлюднена постанова Великої Палати Верховного Суду від 22.02.2022 у справі №201/16373/16-ц.

За приписами статті 230 Господарського процесуального кодексу України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується із стадії, на якій його було зупинено.

Оскільки розгляд справи №201/16373/16-ц Великою Палатою Верховного Суду завершено та постанова набрала законної сили, апеляційний господарський суд вважає за необхідне поновити провадження у справі №910/4720/20 і повернутися до розгляду апеляційної скарги Департаменту патрульної поліції на рішення Господарського суду міста Києва від 10.06.2020.

Керуючись ст. 230, 234 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Поновити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції на рішення Господарського суду міста Києва від 10.06.2020 у справі №910/4720/20.

2. Розгляд апеляційної скарги Департаменту патрульної поліції на рішення Господарського суду міста Києва від 10.06.2020 у справі №910/4720/20 здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження та без повідомлення учасників справи (без проведення судового засідання).

3. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що їх участь у судовому засіданні не є обов`язковою та не з`явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.

4. Роз`яснити учасникам справи, що юридична особа бере участь у справі через свого керівника або члена виконавчого органу, уповноваженого діяти від її імені відповідно до закону, статуту, положення (самопредставництво юридичної особи), або через представника (ч. 3 ст. 56 ГПК України). Представником у суді може бути адвокат або законний представник (ч. 1 ст. 58 ГПК України).

5. Всі документи та письмові докази подаються виключно через відділ документального забезпечення Північного апеляційного господарського суду (канцелярію суду) за адресою: м. Київ, вул. Шолуденко, 1А (І поверх).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя Г.А. Кравчук

Судді Г.П. Коробенко

Т.П. Козир

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення15.04.2024
Оприлюднено18.04.2024
Номер документу118415491
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань про відшкодування шкоди

Судовий реєстр по справі —910/4720/20

Постанова від 20.09.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 15.04.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 14.06.2021

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 29.03.2021

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 22.03.2021

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Іоннікова І.А.

Ухвала від 22.03.2021

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Іоннікова І.А.

Постанова від 04.03.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Білоус В.В.

Ухвала від 02.02.2021

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Білоус В.В.

Ухвала від 16.12.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Іоннікова І.А.

Ухвала від 16.12.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Іоннікова І.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні