Справа № 539/1550/24
Провадження № 2/539/662/2024
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
17 квітня 2024 року м.Лубни
Суддя Лубенського міськрайонного суду Полтавської області Просіна Я.В., ознайомившись з матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Лубенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» про скасування наказу, зобов`язання нарахувати та виплатити середній заробіток,
встановив:
До Лубенського міськрайонного суду Полтавської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Лубенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» про скасування наказу, зобов`язання нарахувати та виплатити середній заробіток.
Дослідивши подані матеріали, вважаю, що позовну заяву слід залишити без руху з таких підстав.
Частиною 1 статті 4 ЦПК України передбачено, що кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Форма позовної заяви, її зміст та інші вимоги визначені статтями 175, 177 ЦПК України.
У відповідності до частин 1, 2 статті 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених у статтях 175, 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, із зазначенням недоліків позовної заяви, способу і строку їх усунення.
Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 175 ЦПК України позовна заява повинна містити, зокрема, виклад фактичних обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
У поданому позові позивач посилається на положення ст.77 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров`я», однак доказів того, що вимоги цієї статті містять наявність підстав для нарахування та виплати середнього заробітку особам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, зокрема, медичним працівникам, як то зазначено позивачем в позові, стосовно подібних за своїм змістом правові висновки Верховного Суду, ні позов, ні додані до нього письмові докази не містять.
За таких викладених обставин вважаю необхідним надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків, який відповідно до частини 2 статті 185 ЦПК України не може перевищувати п`ять днів із дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись статтею 185 ЦПК України, суддя,
постановив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Лубенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» про скасування наказу, зобов`язання нарахувати та виплатити середній заробіток- залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п`ять днів з дня вручення копії ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Роз`яснити позивачу, що у разі не усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява вважається неподаною і повертається позивачу.
Ухвала набирає законної сили після підписання її суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Я.В. Просіна
Суд | Лубенський міськрайонний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 17.04.2024 |
Оприлюднено | 19.04.2024 |
Номер документу | 118442221 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати |
Цивільне
Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
Просіна Я. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні