Справа № 127/21222/23
Провадження № 2/127/2640/23
УХВАЛА
07 травня 2024 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області у складі
головуючого судді Іщук Т. П.,
за участі секретаря судового засідання Коваленко Д. І.,
розглянувши упідготовчому засіданнів залісуду вм.Вінниці цивільнусправу запозовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділмайна таза зустрічнимпозовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Вінницького міського суду Вінницької області знаходиться вказана справа.
Сторони до початку розгляду справи по суті виявили бажання провести врегулювання спору за участю судді шляхом проведення спільних нарад, про що заявлено в підготовчому засіданні.
Розглянувши вказану заяву, суд дійшов до такого висновку.
Відповідно до ч. 1ст. 201 ЦПК України, врегулювання спору за участю судді проводитьсяза згодою сторіндо початку розгляду справи по суті.
Згідно зіст. 202 ЦПК Українипро проведення процедури врегулювання спору за участю судді суд постановляє ухвалу, якою одночасно зупиняє провадження у справі.
Відповідно до п. 5 ч. 1ст. 251 ЦПК України, суд зобов`язаний зупинити провадження у справі у разі прийняття рішення про врегулювання спору за участю судді, а згідно з п. 4 ч. 1ст. 253 ЦПК Українипровадження у справі зупиняється у випадках, встановлених пунктом 5 частини першоїстатті 251 цього Кодексу, - до припинення врегулювання спору за участю судді.
Відповідно дост. 203 ЦПК України, проведення врегулювання спору з участю судді здійснюється у формі спільних та (або) закритих нарад; спільні наради проводяться за участю всіх сторін, їх представників та судді.
Врегулювання спору за участю судді припиняється: у разі подання стороною заяви про припинення врегулювання спору за участю судді; у разі закінчення строку врегулювання спору за участю судді; за ініціативою судді у разі затягування врегулювання спору будь-якою із сторін; у разі укладення сторонами мирової угоди та звернення до суду із заявою про її затвердження або звернення позивача до суду із заявою про залишення позовної заяви без розгляду, або в разі відмови позивача від позову чи визнання позову відповідачем; у разі припинення врегулювання спору за участю судді з підстав, передбачених пунктами 1-3 частини першої цієї статті, справа передається на розгляд іншому судді, визначеному в порядку, встановленомустаттею 33 цього Кодексу.
Ст. 205 ЦПК Українипередбачено, що врегулювання спору за участю судді проводиться протягом розумного строку, але не більше тридцяти днів з дня постановлення ухвали про його проведення; строк проведення врегулювання спору за участю судді продовженню не підлягає.
Враховуючи вищезазначене, сприяючи учасникам справи у реалізації ними прав, передбаченихЦПК України, суд дійшов висновку про наявність підстав для проведення процедури врегулювання спору за участю судді з метою досягнення сторонами врегулювання спору та дотримання завдань та основних засад цивільного судочинства.
Керуючись ст.197,201-205,251,253,260,261 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Призначити проведення процедури врегулювання спору за участі судді в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя.
Призначити спільну нараду з участю учасників справи та суддіна 10.00 год. 17 травня 2024 року.
Запропонувати сторонам підготувати для спільної наради пропозиції щодо шляхів мирного врегулювання спору.
Роз`яснити учасникам справи, що інформація, отримана будь-якою зі сторін, а також суддею під час проведення врегулювання спору, є конфіденційною.
Роз`яснити учасникам справи, що згідно з ч. 9ст. 203 ЦПК Українипід час врегулювання спору за участю судді забороняється використовувати портативні аудіотехнічні пристрої, а також здійснювати фото- і кінозйомку, відео-, звукозапис. Під час проведення врегулювання спору за участю судді протокол наради не ведеться та не здійснюється фіксування технічними засобами.
Роз`яснити учасникам справи, що у випадку недосягнення сторонами мирного врегулювання спору за наслідками проведення врегулювання спору повторне проведення врегулювання спору за участю судді не допускається.
Зупинити провадження в цивільній справі № 127/21222/23 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя до припинення врегулювання спору за участю судді.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її проголошення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повну ухвалу суду не було вручено у день її складення/ проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя:
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 07.05.2024 |
Оприлюднено | 08.05.2024 |
Номер документу | 118860141 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Вінницький міський суд Вінницької області
Іщук Т. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні