Ухвала
від 16.05.2024 по справі 367/9043/21
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 367/9043/21

провадження № 2-др/753/96/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"16" травня 2024 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Лужецька О.Р., розглянувши матеріали заяви представника відповідача ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наш комфорт 16» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про скасування рішення державного реєстратора та відновлення становища, яке існувало до порушення

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Дарницького районного суду міста Києва знаходиться позовна заява Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наш комфорт 16» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про скасування рішення державного реєстратора та відновлення становища, яке існувало до порушення.

16.05.2024 року до суду від представника відповідача ОСОБА_5 надійшло клопотання про участь у судовому засіданні по справі, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою системи «EasyCon».

Відповідно до частин 1-3 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (ч.5 ст. 212 ЦПК України).

Рішенням Вищої ради правосуддя від 17 серпня 2021 року № 1845/0/15-21 затверджено Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (далі - Положення).

Згідно з п.46 Положення, за наявності в суді технічної можливості учасник справи у порядку, встановленому процесуальним законом, може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Пунктом 49 Положення визначено, що для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватися в Електронному кабінеті. Учасник справи також повинен перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв`язку, для роботи із системою відеоконференцзв`язку.

Відповідно до п. 50 Положення, суд ухвалює рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначені день і час).

Враховуючи наявність у Дарницькому районному суді м. Києва технічної можливості проведення 20.05.2024 р. о 12 год. 00 хв. судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою системи «EasyCon» (https://vkz.court.gov.ua), суд задовольняє клопотання представника відповідача ОСОБА_1 про його участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В:

Заяву представника позивача ОСОБА_5 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наш комфорт 16» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про скасування рішення державного реєстратора та відновлення становища, яке існувало до порушення - задовольнити.

Дозволити участь представнику відповідача ОСОБА_1 у судовому засіданні 20.05.2024 р. о 12 год. 00 хв. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Судове засідання для інших осіб, які беруть у справі, відбудеться в приміщенні Дарницького районного суду міста Києва.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СУДДЯ О.Р. ЛУЖЕЦЬКА

СудДарницький районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення16.05.2024
Оприлюднено21.05.2024
Номер документу119083992
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про ухвалення додаткового рішення

Судовий реєстр по справі —367/9043/21

Ухвала від 23.12.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Сердюк Валентин Васильович

Ухвала від 23.12.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Сердюк Валентин Васильович

Ухвала від 03.12.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Постанова від 29.10.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 17.06.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 17.06.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 17.06.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 17.06.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 17.06.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

Ухвала від 05.06.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Приходько Костянтин Петрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні