Ухвала
від 31.05.2024 по справі 545/2838/23
ПОЛТАВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 545/2838/23

Провадження № 2/545/235/24

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

31.05.2024 року Полтавський районний суд Полтавської області у складі:

головуючого судді:Потетій А.Г.

за участю секретаря:Мамишевої А.Е.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Полтава цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» АТ «Укрзалізниця» до ОСОБА_1 , про стягнення безпідставно набутого середнього заробітку,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Полтавського районного суду Полтавської області знаходиться цивільна справа за позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» АТ «Укрзалізниця» до ОСОБА_1 , про стягнення безпідставно набутого середнього заробітку.

Представник позивача ОСОБА_2 заявила клопотання про витребування доказів, а саме: просила витребувати у Міністерства оборони України Наказ генерал-майора ОСОБА_3 «Про звільнення командирів та розформування добровольчих формувань Полтавської області» від 04.11.2022 року №330, оскільки самостійно не може надати докази до суду.

Представник відповідача ОСОБА_4 заперечував щодо заявленого клопотання та прохав відмовити у його задоволенні, зазначивши що це є затягуванням розгляду справи, а відповідне клопотання про витребування повинно було бути заявлено ще рік тому.

Відповідно до ч.1 ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Згідно п.2 ч.2 ст.84 ЦПК України у клопотанні про витребування доказів повинно бути зазначено 1) який доказ витребовується; 2) обставини, які може підтвердити цей доказ, або аргументи, які він може спростувати; 3) підстави, з яких випливає, що цей доказ має відповідна особа; 4) вжиті особою, яка подає клопотання, заходи для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу.

Враховуючи, що дані документи мають суттєве значення, суд вважає за необхідне клопотання представника позивача ОСОБА_2 задовольнити та витребувати документи.

Керуючись ст.ст.84,258-259,263 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Клопотання про витребування доказів задовольнити.

Витребувати у Міністерства оборони України (03168, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 6, код ЄДРПОУ 00034022):

- належним чином завірену копію наказу генерал-майора ОСОБА_3 «Про звільнення командирів та розформування добровольчих формувань Полтавської області» від 04.11.2022 року №330.

Витребувані документи надати суду до 04.07.2024 року.

Розгляд справи перенести на 05.07.2024 року о 09-00 год.

Роз`яснити, що відповідно дост.84 ЦПК Українибудь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: А. Г. Потетій

СудПолтавський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення31.05.2024
Оприлюднено06.06.2024
Номер документу119489439
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної працівниками державним підприємству, установі, організації

Судовий реєстр по справі —545/2838/23

Ухвала від 26.12.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Ухвала від 26.12.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Ухвала від 15.11.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Ухвала від 04.11.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Панченко О. О.

Рішення від 22.10.2024

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Потетій А. Г.

Рішення від 27.09.2024

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Потетій А. Г.

Ухвала від 01.10.2024

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Потетій А. Г.

Рішення від 27.09.2024

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Потетій А. Г.

Ухвала від 31.05.2024

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Потетій А. Г.

Ухвала від 20.02.2024

Цивільне

Полтавський районний суд Полтавської області

Потетій А. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні