Справа 2-1765/2010 р.
У Х В А Л А
про закриття провадження у справі
26 жовтня 2010 року смт. Станиця Луганська
Станично-Луганський районний суд Луганської області у складі:
головуючої судді Дьоміної О.П.
при секретарі Герасимовій І.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Станично-Луганському районі Луганської області, третя особа – Головне управління Державного казначейства України у Луганській області про поновлення строку звернення до суду з позовом та визнання причини пропущення строку поважною, визнання незаконними дій щодо відмови перерахування підвищення до пенсії згідно ЗУ «Про соціальний захист дітей війни» протягом з 01.01.2006 року по теперішній час, зобов’язання провести перерахунок та виплату пенсії відповідно до ЗУ «Про соціальний захист дітей війни» з 01.01.2006 року по теперішній час, зобов’язання й надалі виплачувати підвищену пенсію, -
В С Т А Н О В И В:
Позивачка звернулася з цим позовом до суду в порядку цивільного судочинства після набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» №1691-IV від 18 лютого 2010 року, згідно положень якого категорія справ, пов’язана із соціальними виплатами повинна надалі була розглядатись за правилами цивільного судочинства, а не адміністративного, як це було до цього.
Ухвалою суду у цій справі було відкрите провадження та вказана справа була призначена до розгляду на 26 жовтня 2010 року.
У цей час рішенням Конституційного Суду України №19-рп/2010 від 09 вересня 2010 року положення Закону України №1691-IV від 18 лютого 2010 року щодо передачі справ, пов’язаними із соціальними виплатами із адміністративної юрисдикції в цивільну були визнані неконституційними.
Згідно ст. 152 Конституції України закони, інші правові акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність.
За таких обставин суд позбавлений правових підстав цю справу надалі розглядати в порядку цивільного судочинства, оскільки вона підлягає розгляду згідно вимог Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до ч. 1 ст. 205 Цивільного процесуального кодексу України справа підлягає закриттю провадження, якщо вона не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Виходячи з наведеного, суд вважає необхідним дану справу провадженням закрити та відповідно до вимог ст. 83 ЦПК України повернути позивачці усі сплачені нею при зверненні до суду судові витрати.
Керуючись ст.ст. 83, 205 ч.1 п.1, 206, 209, 210, 293, 294 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Станично-Луганському районі Луганської області, третя особа – Головне управління Державного казначейства України у Луганській області про поновлення строку звернення до суду з позовом та визнання причини пропущення строку поважною, визнання незаконними дій щодо відмови перерахування підвищення до пенсії згідно ЗУ «Про соціальний захист дітей війни» протягом з 01.01.2006 року по теперішній час, зобов’язання провести перерахунок та виплату пенсії відповідно до ЗУ «Про соціальний захист дітей війни» з 01.01.2006 року по теперішній час, зобов’язання й надалі виплачувати підвищену пенсію – закрити.
Зобов’язати управління Державного казначейства у Станично-Луганському районі повернути позивачці ОСОБА_1, сплачений судовий збір від 19.07.2010 року, в сумі 3 грн. 40 коп. до ВАТ «Ощадбанк» Станично-Луганське відділення №3119, по квитанції за №151/211, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення з розгляду справи, в сумі 37 грн., сплачені 19.07.2010 року до ВАТ «Ощадбанк» Станично-Луганське відділення №3119, по квитанції 152/213.
Роз’яснити ОСОБА_1, що із закриттям провадження у справі – вона не позбавляється права на звернення до суду з таким позовом в порядку адміністративного судочинства.
Ухвала в частині закриття провадження у справі може бути оскаржена до апеляційного суду Луганської області через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Головуюча:
Суд | Станично-Луганський районний суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 26.10.2010 |
Оприлюднено | 05.11.2010 |
Номер документу | 11955693 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вільнянський районний суд Запорізької області
Кофанов Андрій Валентинович
Цивільне
Канівський міськрайонний суд Черкаської області
Семеняка Олександр Миколайович
Цивільне
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
Верьовочніков Володимир Михайлович
Цивільне
Станично-Луганський районний суд Луганської області
Дьоміна Олена Петрівна
Цивільне
Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
Спаї Віолетта Вікторівна
Цивільне
Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області
Гарбуз Ольга Анатоліївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні