Справа №5-21/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 квітня 2009 року Глухівський міськрайонний суд Сумської області в складі:
головуючого судді Васяновича В.М,
при секретарі Воскобойник Н.І.,
з участю прокурора Богданова В.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Глухів справу за скаргою ОСОБА_1 на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи, -
ВСТАНОВИВ:
25 березня 2009 року ОСОБА_1 звернувся до суду із вказаною скаргою, в якій просить скасувати постанову старшого слідчого Глухівської міжрайонної прокуратури Денисенка В.В. про відмову в порушенні кримінальної справи від 04 березня 2009 року та повернути матеріали для проведення додаткової перевірки.
Однак, в судовому засіданні ОСОБА_1 подав заяву, в якій просить залишити без розгляду його скаргу.
Вивчивши матеріали справи та заслухавши думку прокурора, який вважає, що дану скаргу необхідно залишити без розгляду, так як скаржник її не підтримує, суд приходить до висновку, що скаргу ОСОБА_1 необхідно залишити без задоволення з таких підстав:
Так, згідно ч. 3 ст. 236-2 КПК України, розглянувши скаргу на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи, суддя приймає одне з таких рішень: скасовує постанову і повертає матеріали для проведення додаткової перевірки; залишає скаргу без задоволення.
Зважаючи на те, що скаржник ОСОБА_1 фактично відмовився від своїх вимог щодо скасування оскаржуваної постанови, його скаргу необхідно залишити без задоволення.
Керуючись ст. ст. 236-1,236-2,273 КПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Скаргу ОСОБА_1 на постанову старшого слідчого Глухівської міжрайонної прокуратури Денисенка В.В. про відмову в порушенні кримінальної справи від 04 березня 2009 року залишити без задоволення.
Копію постанови направити Глухівському міжрайонному прокурору; старшому слідчому Глухівської міжрайонної прокуратури Денисенку В.В.; скаржнику ОСОБА_1
На постанову суду може бути подана апеляція до апеляційного суду Сумської області протягом семи діб з дня її винесення.
Суд | Глухівський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 17.04.2009 |
Оприлюднено | 21.12.2022 |
Номер документу | 11964303 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Глухівський міськрайонний суд Сумської області
Васянович В.М.
Кримінальне
Дворічанський районний суд Харківської області
Рябоконь Євгенія Анатоліївна
Кримінальне
Дворічанський районний суд Харківської області
Рябоконь Євгенія Анатоліївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні