Постанова
від 02.02.2009 по справі 5-21/09
ВИНОГРАДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №5-21/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 лютого 2009 року Виноградівський районний суд Закарпатської області

в складі: головуючої Рішко Г.І.

при секретарі Стрижак О.М.

з участю прокурора Стільник А.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Виноградів справу за поданням інспектора КВІ ДДПВП про звільнення від покарання ОСОБА_1 в зв’язку амністією,

ВСТАНОВИВ:

 

Вироком Виноградівського районного суду від 20.06.2008 року ОСОБА_1 засуджено за ст. ст. 185 ч. 2, 277 ч. 1, 70 ККУ країни до одного року і шість місяців позбавлення волі, а на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування призначеного покарання, якщо він протягом одного року не вчинить новий злочин.

Інспектор КВІ ДДПВП звернулася з поданням про звільнення ОСОБА_1 від покарання в зв’язку амністією на тій підставі, що на момент вчинення злочину він був неповнолітнім.

Засуджений ОСОБА_1 в судовому засіданні просив задовольнити подання, обіцяв у майбутньому не скоювати ніяких правопорушень.

Заслухавши думку прокурора, який вважає, що подання підлягає задоволенню, пояснення засудженого, перевіривши матеріали справи із яких вбачається, що засуджений характеризується позитивно, на момент вчинення злочину був неповнолітнім, суд вважає, що до нього слід застосувати ст. 1 п. "а" Закону України "Про амністію" від 12.12.2008 року згідно якої звільняються від покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, засуджених за умисні злочини, які не є тяжкими або особливо тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, та за злочини, вчинені з необережності, які не є особливо тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, особи, які на момент вчинення злочину були неповнолітніми;

Керуючись ст. 6 п. 4 КПК України, ст. 44 КК України, ст. ст. 1 п. "а", 8, 10 Закону України "Про амністію" від 12.12.2008 р.,

ПОСТАНОВИВ:

 

Подання задовольнити.

Звільнити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2 від покарання, призначеного йому за вироком Виноградівського районного суду від 20.06.2008 року.

Постанова остаточна.

СудВиноградівський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення02.02.2009
Оприлюднено14.05.2010
Номер документу9145400
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —5-21/09

Постанова від 17.04.2009

Кримінальне

Глухівський міськрайонний суд Сумської області

Васянович В.М.

Постанова від 15.04.2009

Кримінальне

Згурівський районний суд Київської області

Хижний Р.В.

Постанова від 17.04.2009

Кримінальне

Глухівський міськрайонний суд Сумської області

Васянович В.М.

Постанова від 15.04.2009

Кримінальне

Згурівський районний суд Київської області

Хижний Р.В.

Постанова від 30.01.2009

Кримінальне

Дворічанський районний суд Харківської області

Рябоконь Євгенія Анатоліївна

Постанова від 11.02.2009

Кримінальне

Святошинський районний суд міста Києва

Новик В.П.

Постанова від 30.01.2009

Кримінальне

Дворічанський районний суд Харківської області

Рябоконь Євгенія Анатоліївна

Постанова від 02.02.2009

Кримінальне

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Рішко Г.І.

Постанова від 11.02.2009

Кримінальне

Святошинський районний суд міста Києва

Новик В.П.

Постанова від 12.02.2009

Кримінальне

Будьоннівський районний суд м.Донецька

Шишов О.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні