Ухвала
від 13.06.2024 по справі 638/3792/20
ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа №638/3792/20

Провадження № 2/638/968/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 червня 2024 року м.Харків

Суддя Дзержинського районного суду м. Харкова Цвіра Д.М., розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Туруті Захара Олеговича про проведення судового засідання в режимівідеоконференції позамежами приміщеннясуду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв`язку ЕСІТС в цивільній справі №638/3792/20 за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є спільною сумісною власністю подружжя, -

В С Т А Н О В И В :

В провадженні Дзержинського районного суду м. Харкова перебуває справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є спільною сумісною власністю подружжя.

12 червня 2024 року до суду від представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Туруті Захара Олеговича надійшла заява про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.

Розглянувши подану заяву та оглянувши наявні матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.

Порядок звернення до суду за судовим захистом урегульований ЦПК України. Подання заяви до суду має відбуватись із дотриманням певних умов.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України,учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

При цьому, частиною 2 вищевказаної статті закріплено, що учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.

Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

В порушення зазначених вимог ч. 2 ст. 212 ЦПК, позивачем до заяви про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів доказів надіслання вищезазначеного клопотання учасникам справи суду не представлено.

Крім того, частина 2 статті 212 ЦПК України покладає обов`язок на учасника справи щодо подання заяви про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання, а також обов`язок надіслання копії заяви в той самий строк іншим учасникам справи.

На підставі викладеного, заява в частині проведення в режимі відеоконференції усіх судових засідань, які можуть бути призначені у цій справі, задоволенню не підлягає.

Суд також зазначає, що відповідно до п.1 ч.1 ст. 183 ЦПК України, будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити, зокрема, повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.

Відомостей про наявність або відсутність у представника позивача електронного кабінету подана заява не містить.

Суд звертає увагу представника позивача на положення частини 8 статті 14 ЦПК України щодо обов`язку подавати процесуальні, інші документи, вчиняти інші процесуальні дії в електронній формі виключно за допомогою Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами або у паперовій формі.

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про відсутність правових підстав для задоволення вищевказаного клопотання позивача.

Керуючись ст.ст. 14, 183, 212 ЦПК України, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

У задоволенні клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Туруті Захара Олеговича про проведення судового засідання в режимівідеоконференції позамежами приміщеннясуду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв`язку ЕСІТС в цивільній справі №638/3792/20 за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є спільною сумісною власністю подружжя відмовити.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає.

Суддя Д.М. Цвіра

СудДзержинський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення13.06.2024
Оприлюднено14.06.2024
Номер документу119707742
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —638/3792/20

Ухвала від 23.12.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Мальований Ю. М.

Рішення від 20.11.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Рішення від 20.11.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 30.09.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 11.09.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 12.08.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 13.06.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 11.06.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 07.03.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

Ухвала від 18.01.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Цвіра Д. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні