Справа № 192/530/21
Провадження № 2/192/4/24
Ухвала
19 червня 2024 року Солонянський районний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді Стрельникова О. О.
за участю секретаря судового засідання Савчукової В. В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт Солоне, Солонянського району, Дніпропетровської області в порядку загального позовного провадження, об`єднану цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про поновлення строку, визнання довіреності та договору купівлі-продажу недійсними, витребування майна з чужого незаконного володіння та скасування державної реєстрації та за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання недійсним договору купівлі-продажу, скасування рішень про державну реєстрацію, витребування майна,
В С Т А Н О В И В:
19 червня 2024 року на адресу суду за допомогоюЄдиної судовоїінформаційно-телекомунікаційноїсистеми надійшла заява представника позивачки адвоката Куценка Олександра Миколайовича про участь представника позивачки в судовому засіданні в режимі відеоконференції, оскільки він не зможе прибути до Солонянського районного суду Дніпропетровської області на 13 год. 30 хв. 02 липня 2024 року, тому просив надати йому можливість приймати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференцзв`язку.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України розгляд клопотання здійснювався без фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Суд ознайомившись із заявою, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про задоволення заяви з таких підстав.
Згідно ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справиберуть участьу судовомузасіданні врежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення судуз використаннямвласних технічнихзасобів таелектронного цифровогопідпису згідноз вимогамиПоложення проЄдину судовуінформаційно-телекомунікаційнусистему.Ризики технічноїнеможливості участів відеоконференціїпоза межамиприміщення суду,переривання зв`язкутощо несеучасник справи,який подаввідповідну заяву. Свідок,перекладач,спеціаліст,експерт можутьбрати участьв судовомузасіданні врежимі відеоконференціївиключно вприміщенні суду. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
За таких підстав, оскільки представник позивачки не може прибути в судове засідання, з метою дотримання прав представника позивачки на участь в судовому засіданні, заява представника позивачки про участь в судовому засіданні, що відбудеться 02 липня 2024 року в режимі відеоконференції підлягає задоволенню і судове засідання 02липня 2024 року слід проводити з участю представника позивачки в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
На підставі викладеного, керуючись ст. 212 ЦПК України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Заяву представника позивачки адвоката Куценка Олександра Миколайовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задовольнити.
Проводити судове засідання по об`єднаній цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про поновлення строку, визнання довіреності та договору купівлі-продажу недійсними, витребування майна з чужого незаконного володіння та скасування державної реєстрації та за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання недійсним договору купівлі-продажу, скасування рішень про державну реєстрацію, витребування майна за участю представника позивачки в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представника позивачки з ідентифікацією представника через електронний кабінет о 13 год. 30 хв. 02липня 2024 року.
Копію ухвали негайно направити представнику позивачки.
У випадку неможливості участі особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції або відсутності технічної можливості організувати проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів невідкладно повідомити суд.
Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання суддею і оскарженню не підлягає.
Головуючий: суддя Стрельников О. О.
Суд | Солонянський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 19.06.2024 |
Оприлюднено | 20.06.2024 |
Номер документу | 119826513 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них купівлі-продажу |
Цивільне
Солонянський районний суд Дніпропетровської області
Стрельников О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні