Ухвала
від 11.07.2024 по справі 711/4267/24
ВАТУТІНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 711/4267/24

Провадження № 2/690/188/24

УХВАЛА

про відкриття провадження

11 липня 2024 року м. Ватутіне

Суддя Ватутінського міського суду Черкаської області Линдюк В.С., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 (адреса реєстрації місця реєстрації: АДРЕСА_1 , адреса для листування: АДРЕСА_2 ) до ОСОБА_2 (адреса реєстрації місця реєстрації: АДРЕСА_3 ) та ОСОБА_3 (адреса реєстрації місця реєстрації: АДРЕСА_4 ) про стягнення збитків за договором підряду,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовною заявою за змістом якої просить стягнути з солідарно з відповідачів на його користь грошові кошти в сумі 246 984 грн., з яких: 96 984 грн. - збитків, 150 000 грн. - неустойки.

Ухвалою суду від 09.07.2024 року дану цивільну справу прийнято до свого провадження та залишено без руху позовну заяву, що зумовлено недодержанням вимог ч. 4 ст. 177 ЦПК України.

Позивачем 11.07.2024 року на офіційну електронну адресу Ватутінського міського суду Черкаської області з використанням електронного цифрового підпису подано заяву про усунення недоліків до якої долучено докази оплати судового збору в розмірі 2 469,84 грн.

Відповідно до змісту позовних вимог предметом позову є стягнення збитків за договором підряду, з підстав, передбачених ст.ст. 638-642, 653, 837, 840, 841, 843, 846, 847, 849, 852, 857, 858 ЦК України.

Вказана позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України та підсудна Ватутінському міському суду Черкаської області, оскільки згідно ч. 1 ст. 27 ЦПК України подана за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання одного з відповідачів ОСОБА_2 .

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження не встановлено.

З огляду на вказане, враховуючи ціну позову, обраний позивачем спосіб захисту, категорію та складність справи, а також обсяг та характер доказів у справі, в тому числі необхідність вирішення питання щодо виклику свідків, вважаю за необхідне відкрити провадження в справі та призначити її до судового розгляду за правилами загального позовного провадження з проведенням підготовчого засідання, яке відповідно до ч. 1 ст. 196 ЦПК України, є обов`язковим.

Одночасно позивачем у позовній заяві заявлено клопотання про надання йому можливості участі у всіх судових засіданнях у даній справі в режимі відеоконференції поза приміщенням суду з використанням власних технічних засобів.

Відповідно до змісту ч. 7 ст. 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в порядку, встановленому законом.

Положеннями ч.ч. 1, 3, 5 ст. 212 ЦПК України передбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

З огляду на вказане, з метою забезпечення своєчасності, всебічності, повноти та об`єктивності встановлення всіх обставин справи, а також можливості реалізації позивачем процесуальних прав та виконання процесуальних обов`язків, вважаю за можливе задовольнити дане клопотання про участь позивача в судовому розгляді даної справи в режимі відеоконференції поза приміщення суду з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС).

Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у випадках та порядку, передбачених ст. 212 ЦПК України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 27, 91, 128, 148, 175, 177, 187, 189, 190, 196, 212, 259-261, 274, 353, 354 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення збитків за договором підряду.

Розгляд цивільної справи проводити за правилами загального позовного провадження.

Підготовче засідання в даній цивільній справі провести о 13 год. 00 хв. 07.08.2024 року в залі судових засідань Ватутінського міського суду Черкаської області, про що повідомити учасників провадження.

Клопотання позивача про його участь у всіх судових засіданнях у даній цивільній справі в режимі відеоконференції задовольнити - розгляд справи проводити за участі позивача в режимі відеоконференції із використанням власних технічних засобів через систему відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС) (e-mail користувача: ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції позивачу необхідно:

-використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіо сигнал та відео зображення;

-попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі Судової влади України за адресою: www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам;

-зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до часу судового засідання;

-активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

-очікувати запрошення секретаря до участі в судовому засіданні.

Використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.

Попередити позивача, що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису. Система не дає можливості участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції неавторизованим учасникам.

Попередити позивача про необхідність забезпечення участі в конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму).

Копію ухвали про відкриття провадження в справі надіслати сторонам.

Відповідачам одночасно з копією ухвали про відкриття провадження в справі надіслати примірник позовної заяви з доданими до неї документами.

У разі заперечення проти позову відповідач має право протягом п`ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали надіслати (надати) до суду відзив на позовну заяву, який відповідає вимогам ч. 3 ст. 178 ЦПК України, одночасно долучивши до нього докази, що підтверджують заперечення проти позову, та документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи, а також подати зустрічний позов.

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач заперечення на відповідь позивача, протягом трьох днів з дати їх отримання.

У разі ненадання копії відзиву на позов, відповіді на відзив, заперечення, іншому учаснику справи у встановлений судом строк, суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від 0,3 до 3 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

За клопотанням сторони суд може відкласти розгляд справи з метою надання додаткового часу для подання відповіді на відзив та (або) заперечення, якщо вони не подані до першого судового засідання з поважних причин.

Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у випадках та порядку, передбачених ст. 212 ЦПК України.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Учасники справи мають можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресом сторінки: http://court.gov.ua/sud2301/.

Суддя Линдюк В.С.

СудВатутінський міський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення11.07.2024
Оприлюднено16.07.2024
Номер документу120337351
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них підряду

Судовий реєстр по справі —711/4267/24

Ухвала від 11.12.2024

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Линдюк В. С.

Ухвала від 13.09.2024

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Линдюк В. С.

Ухвала від 13.09.2024

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Линдюк В. С.

Ухвала від 10.09.2024

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Линдюк В. С.

Ухвала від 06.08.2024

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Линдюк В. С.

Ухвала від 26.07.2024

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Линдюк В. С.

Ухвала від 23.07.2024

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Линдюк В. С.

Ухвала від 11.07.2024

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Линдюк В. С.

Ухвала від 10.07.2024

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Линдюк В. С.

Ухвала від 09.07.2024

Цивільне

Ватутінський міський суд Черкаської області

Линдюк В. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні