ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
справа № 380/6241/22
У Х В А Л А
про прийняття справи до провадження
12 липня 2024 року
Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючої судді: Морської Г.М., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Головного управління МВС у Львівській області про визнання протиправною бездіяльність, стягнення заробітної плати
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) (далі позивач, ОСОБА_1 ) звернувся до суду з позовом до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області (місцезнаходження: 79005, м. Львів, вул. Генерала Григоренка, 3, код ЄДРПОУ 08592247) (далі відповідач, ГУ МВС України у Львівській області), в якому просить:
- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області щодо не нарахування та невиплати ОСОБА_1 заробітної плати за період з 16.06.2016 по 16.01.2020;
- стягнути з Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області (м. Львів, пл. Ген. Григоренка,3, ЄДРПОУ 08592247) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , Ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) заробітну плату за період з 16.06.2016 по 16.01.2020.
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 23.08.2022 в цій справі, яка залишена без змін постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 02.11.2022, закрито провадження в справі в частині стягнення з ГУ МВС України у Львівській області на користь позивача заробітної плати за період з 16.06.2016 по 24.01.2017 та з 06.02.2019 по 16.01.2020.
Рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 23.08.2022, залишеним без змін постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 02.11.2022, позов задоволено частково. Стягнуто з Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області на користь ОСОБА_1 середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 25.01.2017 по 05.02.2019 у розмірі 40 658 (сорок тисяч шістсот п`ятдесят вісім) гривень 67 копійок з відрахуванням податків, зборів та обов`язкових платежів. У задоволенні решти позовних вимог відмолено.
Постановою Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 27.06.2024 касаційну скаргу ОСОБА_1 задоволено частково. Скасовано рішення Львівського окружного адміністративного суду від 23 серпня 2022 року і постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2022 року, а справу № 380/6241/22 направлено на новий судовий розгляд до Львівського окружного адміністративного суду.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями головуючою суддею визначено суддю Морську Г.М.
Згідно ч. 2 ст. 241 КАС України, процедурні питання, пов`язані з рухом справи в суді першої інстанції, клопотання та заяви осіб, які беруть участь у справі, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення або закриття провадження у справі, залишення заяви без розгляду, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом шляхом постановлення ухвал.
Частиною 14 ст. 31 КАС України, у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.
Узагальнюючи вищевикладене, суд приймає справу до провадження та розпочинає розгляд справи спочатку.
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 18.04.2022 визначено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Керуючись ст.241,248 КАС України, суд
У Х В А Л И В:
Прийняти до провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління МВС у Львівській області про визнання протиправною бездіяльність, стягнення заробітної плати.
Справа буде розглядатися за правилами спрощеного позовного провадження.
Призначити судове засідання на 06 серпня 2024 року о 14:30 год. в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Львів, вул. Чоловського,2).
Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи (їх представникам).
Роз`яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.lv.court.gov.ua/sud1370/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Морська Г.М.
Суд | Львівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.07.2024 |
Оприлюднено | 15.07.2024 |
Номер документу | 120346102 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо звільнення з публічної служби, з них |
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Морська Галина Михайлівна
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Морська Галина Михайлівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні