Справа № 464/4954/24
пр.№ 1-кс/464/972/24
У Х В А Л А
15 липня 2024 року слідчий суддя Сихівського районного суду м. Львова ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , слідчої ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Львові клопотання старшої слідчої відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12024141410000537 від 21.06.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 КК України,
в с т а н о в и в:
у клопотанні, погодженому із прокурором Франківської окружної прокуратури міста Львова ОСОБА_4 , ставиться питання про тимчасовий доступ до речей та документів, а саме до інформації, яка знаходиться на комп`ютері марки «Hewlett Packard», серійний номер НОМЕР_1 , процесорі марки «Intel CORE 2», а також внутрішній системі «1С», з метою проведення їх огляду та вилучення інформації, яка має доказове значення у кримінальному провадженні, та яка перебуває у володінні ПП « ОСОБА_5 », код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , та фактично знаходиться в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що на АДРЕСА_2 .
В обґрунтування клопотання покликається на те, що підставою внесення відомостей до ЄРДР за вказаним фактом була письмова заява ОСОБА_6 , згідно з якою в період часу з 16.09.2022 по 19.06.2024 роки, ОСОБА_7 , перебуваючи в приміщенні магазину « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що на АДРЕСА_2 , шляхом обману, під приводом продажу тютюнових виробів заволоділа грошовими коштами в сумі 867 247 грн 05 коп, чим спричинила матеріальну шкоду ПП « ОСОБА_5 » на вказану суму.
В ході досудового розслідування даного кримінального провадження встановлено, що в період часу з 16.09.2022 року по 19.06.2024 року ОСОБА_8 , перебуваючи на своєму робочому місці, зайшовши в комп`ютерну систему, продаючи тютюнові вироби клієнту, проводила коригування ціни, при цьому зменшуючи ціну на 90%, та таким чином сигарети, які коштували 100 грн, по системі проводились як 10 грн, після чого 90 грн. ОСОБА_9 привласнювала собі, а 10 грн. залишала в касі підприємства, хоча в покупця брала повну суму за одну пачку сигарет (100 грн) та не видавала йому фіскальний чек. За цей період часу ОСОБА_8 заволоділа грошовими коштами ПП « ОСОБА_5 » в загальній сумі 867 247 грн 05 коп, про що свідчить акт №2024/-01 про результати перевірки чеків проданих у магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за період роботи ОСОБА_7 (16.09.2022 19.06.2024).
Встановлено, що у своїй роботі продавці магазину « ІНФОРМАЦІЯ_1 », який знаходиться на АДРЕСА_2 користуються комп`ютером марки «Hewlett Packard», серійний номер НОМЕР_1 , процесор марки «Intel CORE 2», а також внутрішньою системою «1С».
В ході проведення досудового розслідування виникла необхідність у проведенні тимчасового доступу до речей та документів, а саме до комп`ютера марки «Hewlett Packard», серійний номер НОМЕР_1 , процесора марки «Intel CORE 2», а також внутрішньої системи «1С», з метою проведення його огляду та вилучення інформації, яка має доказове значення по матеріалах кримінального провадження, а саме вилучення інформації з системи «1С».
В судовому засіданні слідча ОСОБА_3 клопотання підтримала, просила таке задовольнити.
Заслухавши думку слідчої, дослідивши матеріали клопотання, приходжу до такого висновку.
Статтею 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Згідно з ч.6ст.163 КПК Українислідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п`ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Згідно ізч.5ст.163КПК Українислідчий суддя,суд постановляєухвалу пронадання тимчасовогодоступу доречей ідокументів,якщо сторонакримінального провадженняу своємуклопотанні доведенаявність достатніхпідстав вважати,що ціречі абодокументи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Дослідивши матеріали клопотання, приходжу до висновку про необхідність задоволення клопотання та надання тимчасового доступу до речей і документів, які перебувають у володінні ПП « ОСОБА_5 », код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , та фактично знаходиться в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що на АДРЕСА_2 , оскільки такі мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у вказаному кримінальному провадженні.
Керуючись ст. ст.131,132,159-162 КПК України,
п о с т а н о в и в:
клопотання задовольнити.
Надати тимчасовий доступ до речей і документів, а саме до інформації, яка знаходиться на комп`ютері марки «Hewlett Packard», серійний номер НОМЕР_1 , процесорі марки «Intel CORE 2», а також внутрішній системі «1С», з метою проведення їх огляду та вилучення інформації, яка має доказове значення у кримінальному провадженні, та яка перебуває у володінні ПП « ОСОБА_5 », код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , та фактично знаходиться в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що на АДРЕСА_2 .
Виконання ухвали покласти на ПП « ОСОБА_5 », код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , старшу слідчу ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_3 .
Строк дії ухвали два місяці з дня її постановлення.
Ухвала підлягає виконанню у порядку, встановленомуст. 165 КПК України.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цьогоКодексуз метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Слідчий суддя ОСОБА_10
Суд | Сихівський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 15.07.2024 |
Оприлюднено | 17.07.2024 |
Номер документу | 120385619 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Сихівський районний суд м.Львова
Теслюк Д. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні