Справа № 588/516/24
Провадження № 2/588/176/24
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 липня 2024 року м. Тростянець
Тростянецький районнийсуд Сумськоїобласті ускладі:головуючого суддіОгієнкаО.О.,за участю:секретаря судовихзасідань МіронченкоГ.О.,представника позивача ОСОБА_1 ,розглянувши увідкритому судовомузасіданні,у порядкузагального позовногопровадження,цивільну справуза позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОЛІСОК» до Тростянецької міської ради Сумської області, ОСОБА_2 , про визнання права власності на майновий пай,
У С Т А Н О В И В:
Представник позивача адвокат Василець С.О. звернувся до суду в інтересах ТОВ «ПРОЛІСОК» із указаним позовом, який мотивував тим, що відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо прискорення аграрного сектора економіки» від 03.12.1999 було проведено розпаювання майна Колективного сільськогосподарського підприємства «Жовтень», яке знаходилось в с. Золотарівка Тростянецького (на даний час Охтирського) району Сумської області. В процесі паювання працівникам КСП «Жовтень» були виділені майнові паї та надані свідоцтва про право власності на майнові паї члена колективного сільськогосподарського підприємства (майнові сертифікати).
Загальними зборами власників майнових паїв сіл Золотарівка, Артеморястівка, Хмілівець Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області колишнього Колективного сільськогосподарського підприємства «Жовтень» (протокол №1 від 12.04.2007) було прийнято рішення про виділення пайового майна Товариству з обмеженою відповідальністю «ПРОЛІСОК» в натурі, зокрема: будівлю вівчарника вартістю 17093 грн; будівлю вівчарника вартістю 8670 грн; будівлю свинарника вартістю 27456 грн; будівлю свинарника вартістю 24007грн; будівлю свинарника вартістю 95585 грн; будівлю кормоцеху вартістю 48904 грн; будівлю корнесховища вартістю 4461 грн.
Також даними загальними зборами власників майнових паїв було прийнято рішення про уповноваження ОСОБА_2 підписати акти приймання-передачі пайового майна від імені власників майнових сертифікатів сіл Золотарівка, Артеморястівка, Хмілівець Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області колишнього Колективного сільськогосподарського підприємства «Жовтень» до Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОЛІСОК».
На виконання вказаних рішень загальних зборів власників майнових паїв ОСОБА_2 підписала відповідний акт приймання-передачі майна, виділеного ТОВ «ПРОЛІСОК» в натурі.
Наказом відділу містобудування та архітектури апарату Тростянецької міської ради «Про присвоєння адреси об`єкту нерухомого майна ТОВ «ПРОЛІСОК» №23а від 26.06.2023 була присвоєна адреса об`єкту нерухомого майна комплексу будівель (тваринницькому комплексу), а саме: Україна, Сумська область, Охтирський район, село Артеморастівка, вул. Лебединська, 18.
ТОВ «ПРОЛІСОК» на передані йому в натурі об`єкти нерухомого майна за актом приймання-передачі на виконання рішення зборів власників майнових паїв від 12.04.2007 була замовлена технічна документація на об`єкти нерухомого майна, які розташовані по АДРЕСА_1 .
Згідно технічного паспорта та інформаційної довідки Комунального підприємства Тростянецької міської ради «Бюро технічної інвентаризації» від 26.10.2023 по АДРЕСА_1 розміщений комплекс будівель та споруд виробничого призначення до складу якого входить: вівчарник цегляний під літ. «А» з прибудовою цегляною під літ. «а» загальною площею 1055,9 кв.м.; вівчарник цегляний під літ. «Б» з прибудовою цегляною під літ. «б» загальною площею 1088,4 кв.м.; свинарник цегляний під літ. «В» з прибудовою цегляною під літ. «в» загальною площею 981,6 кв.м.; кормоцех цегляний під літ. «Г» загальною площею 198,4 кв.м.; свинарник цегляний під літ. «Д» загальною площею 548,5 кв.м.; навіс металеві стовпи (попередня назва корнесховище) під літ. «д»; свинарник цегляний під літ. «Е» з прибудовою цегляною під літ. «е» загальною площею 657,1 кв.м.
Звернувшись до Управління «Центр надання адміністративних послуг» Виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області, якому надані повноваження щодо реєстрації прав власності та видачі документів на право власності на об`єкти нерухомого майна, які розміщені в межах Сумської області, позивачеві було відмовлено у проведенні державної реєстрації на комплекс будівель з посиланням на те, що державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень регулюється положеннями Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 №1127. У разі набуття у власність майнового паю (його частини) на підставі угоди міни, дарування та інших цивільно-правових угод, а також спадкування видається нове свідоцтво. Свідоцтво про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат) підтверджує право особи на пайовий фонд майна колективного сільськогосподарського підприємства. Утім державна реєстрація речових прав на нерухоме майно проводиться на підставі документів, що посвідчують виникнення чи перехід речових прав на конкретний об`єкт нерухомості, одним із яких є свідоцтво про право власності на нерухоме майно. Порядок розподілу та використання майна реорганізованих колективних господарських підприємств був врегульований наказом Міністерства аграрної політики «Про затвердження Порядку розподілу та використання майна реорганізованих колективних сільськогосподарських підприємств» від 14.03.2001 за № 62, який втратив чинність 24.05.2013, на підставі наказу Міністерства аграрної політики та продовольства «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів» від 11.04.2013 за № 253. Вказаним Порядком передбачалося, що виділення майнових паїв в індивідуальну власність проводилося підприємством - користувачем майна із переліку майна, виділеного на ці цілі. При виділенні майна в натурі конкретному власнику підприємство-правонаступник (користувач) одночасно з підписанням акта приймання-передавання майна робило відмітку про виділення майна в натурі у свідоцтві про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства, що засвідчується підписом керівника підприємства та печаткою. Вказане свідоцтво з відміткою про виділення майна в натурі індивідуально, акт приймання-передавання майна були підставою для оформлення прав власності на зазначене майно в установленому порядку. Оскільки вказаний Наказ втратив чинність, на даний час відсутній інший спеціальний нормативно-правовий акт, направлений на врегулювання порядку виділення членам реорганізованого сільськогосподарського підприємства майна, тому акт приймання-передачі пайового майна у зв`язку із виділенням його в натурі не є підставою для проведення державної реєстрації прав з видачею свідоцтва про право власності.
Посилаючись на зазначені обставини представник позивача просить суд визнати за Товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОЛІСОК» право власності на виділений йому загальними зборами власників майнових паїв сіл Золотарівка, Артеморястівка, Хмілівець Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області колишнього Колективного сільськогосподарського підприємства «Жовтень» на підставі протоколу №1 від 12.04.2007 розміщений по АДРЕСА_1 комплекс будівель та споруд виробничого призначення, до складу якого входить: вівчарник цегляний під літ. «А» з прибудовою цегляною під літ. «а» загальною площею 1055,9 кв.м.; вівчарник цегляний під літ. «Б» з прибудовою цегляною під літ. «б» загальною площею 1088,4 кв.м.; свинарник цегляний під літ. «В» з прибудовою цегляною під літ. «в» загальною площею 981,6 кв.м.; кормоцех цегляний під літ. «Г» загальною площею 198,4 кв.м.; свинарник цегляний під літ. «Д» загальною площею 548,5 кв.м.; навіс металеві стовпи під літ. «д»; свинарник цегляний під літ. «Е» з прибудовою цегляною під літ. «е» загальною площею 657,1 кв.м.
Ухвалою суду від 01.05.2024 відкрито провадження у даній справі за правилами загального позовного провадження та призначено справу до підготовчого судового засідання.
10.06.2024 відповідачка ОСОБА_2 подала відзив на позов у якому вказала, що дійсно загальними зборами власників майнових паїв сіл Золотарівка, Артеморястівка, Хмілівець Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області колишнього Колективного сільськогосподарського підприємства «Жовтень» (протокол № 1 від 12.04.2007) було прийнято рішення про виділення Товариству з обмеженою відповідальністю «ПРОЛІСОК», як власнику майнового сертифікату в натурі нежитлових будівель ( дві будівлі свічарника, три будівлі свинарника, будівлю кормоцеху та будівлю корнесховища). Будівлі, які зазначені у технічному паспорті повністю відповідають тим будівлям, які були виділені в натурі ТОВ «ПРОЛІСОК». На виконання рішення загальних зборів власників майнових паїв, нею, як уповноваженою загальними зборами особою, на підставі акту приймання-передачі майна було передано таке майно ТОВ «ПРОЛІСОК». Тому будь-яких заперечень щодо заявленого позову вона не має.
Ухвалою суду від 10.06.2024 закрито підготовче провадження у вказаній справі та призначено до судового розгляду.
У судовому засіданні представник позивача позов підтримав повністю, обґрунтувавши обставинами викладеними у позовній заяві, просив задовольнити заявлені вимоги.
Представник відповідача Тростянецької міської ради Сумської області у судове засідання не з`явилася, але подала заяву в якій зазначила, що просить суд провести розгляд справи без її участі, щодо ухвалення рішення покладається на розсуд суду.
Відповідачка ОСОБА_2 у судове засідання не з`явилася, але у відзиві на позов зазначила, що просить розглядати справу без її участі.
Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази в їх сукупності, суд вважає, що між сторонами мають місце цивільні правовідносини, пов`язані із спорами про право власності, позов обґрунтований і підлягає задоволенню, виходячи з такого.
Судом установлено, що ТОВ «ПРОЛІСОК» на підставі до свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат) серії СУ-XVI № 540 від 18.09.2006, виданого Мартинівською сільською радою Тростянецького району Сумської області має право на пайовий фонд майна колективного сільськогосподарського підприємства «Жовтень» с. Артеморястівка Тростянецького району Сумської області. Загальна вартість майна пайового фонду підприємства на 05.02.2006 становить 646029,67 грн, частка ТОВ «ПРОЛІСОК» визначена у розмірі 442467,00 грн або 68,5% (а.с. 13).
Згідно протоколу № 1 від 12.04.2007 загальними зборами власників майнових паїв сіл Золотарівка, Артеморястівка, Хмілівець Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області колишнього КСП «Жовтень» було прийнято рішення про виділення пайового майна Товариству з обмеженою відповідальністю «ПРОЛІСОК» в натурі, зокрема виділено: будівлю вівчарника вартістю 17093 грн; будівлю вівчарника вартістю 8670 грн; будівлю свинарника вартістю 27456 грн; будівлю свинарника вартістю 24007 грн; будівлю свинарника вартістю 95585 грн; будівлю кормоцеху вартістю 48904 грн; будівлю корнесховища вартістю 4461 грн. Також даними загальними зборами власників майнових паїв було прийнято рішення про уповноваження ОСОБА_2 підписати акти приймання-передачі пайового майна від імені власників майнових сертифікатів сіл Золотарівка, Артеморястівка, Хмілівець Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області колишнього Колективного сільськогосподарського підприємства «Жовтень» до Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОЛІСОК» (а.с. 16-17)
На виконання вказаних рішень загальних зборів власників майнових паїв, ОСОБА_2 підписала відповідний акт приймання-передачі майна, виділеного ТОВ «ПРОЛІСОК» в натурі (а.с. 14-15, 18)
Наказом відділу містобудування та архітектури апарату Тростянецької міської ради «Про присвоєння адреси об`єкту нерухомого майна ТОВ «ПРОЛІСОК» від 26.06.2023 за №23а об`єкту нерухомого майна комплексу будівель (тваринницькому комплексу) була присвоєна адреса: АДРЕСА_1 (а.с. 19).
ТОВ «ПРОЛІСОК» на передані йому в натурі об`єкти нерухомого майна за актом приймання-передачі на виконання рішення зборів власників майнових паїв від 12.04.2007 була замовлена технічна документація на об`єкти нерухомого майна, які розташовані по АДРЕСА_1 .
З технічного паспорта та інформаційної довідки виданої Комунальним підприємством Тростянецької міської ради «Бюро технічної інвентаризації» від 26.10.2023 №152 вбачається, що по АДРЕСА_1 розміщений комплекс будівель та споруд виробничого призначення, до складу якого входить: вівчарник цегляний під літ. «А» з прибудовою цегляною під літ. «а» загальною площею 1055,9 кв.м.; вівчарник цегляний під літ. «Б» з прибудовою цегляною під літ. «б» загальною площею 1088,4 кв.м.; свинарник цегляний під літ. «В» з прибудовою цегляною під літ. «в» загальною площею 981,6 кв.м.; кормоцех цегляний під літ. «Г» загальною площею 198,4 кв.м.; свинарник цегляний під літ. «Д» загальною площею 548,5 кв.м.; навіс металеві стовпи під літ. «д»; свинарник цегляний під літ. «Е» з прибудовою цегляною під літ. «е» загальною площею 657,1 кв.м. (а.с. 20-41)
З метою проведення державної реєстрації права власності на вищезазначене майно ТОВ «ПРОЛІСОК» 06.03.2024 звернулося до Управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області, однак у проведенні державної реєстрації було відмовлено з посиланням на втрату чинності спеціального нормативно-правового акта, направленого на врегулювання порядку виділення членам реорганізованого сільськогосподарського підприємства майна, а також те, що акт приймання-передачі пайового майна у зв`язку із виділенням його в натурі не є підставою для проведення державної реєстрації прав (а.с. 42).
Відповідно до положень ст. 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом. Громадяни для задоволення своїх потреб можуть користуватися об`єктами права державної та комунальної власності відповідно до закону. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.
Згідно ч. 1 ст. 316 ЦК Україниправом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб.
Відповідно доч. 1 ст. 321 ЦК України право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.
Згідност. 392 ЦК України, власник майна може пред`явити позов про визнання права власності, якщо це право не визнається іншою особою.
Відповідно до вимогч. 1 ст. 364 ЦК України, співвласник має право на виділ у натурі частки із майна, що є у спільній частковій власності.
Згідно ч.1,2ст.367ЦК Українимайно,що єу спільнійчастковій власності,може бутиподілене внатурі міжспіввласниками задомовленістю міжними. У разі поділу спільного майна між співвласниками право спільної часткової власності на нього припиняється.
У відповідності до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки» від 03.12.1999 за № 1529/99 постановлено забезпечити всім членам колективних сільськогосподарських підприємств права вільного виходу з цих підприємств із земельними частками (паями) і майновими паями та створення на їх основі приватних (приватно-орендних) підприємств, сільських (фермерських) господарств, товариств, сільськогосподарських кооперативів, інших суб`єктів господарювання, заснованих на приватній власності (далі приватні формування).
В своючергу,Указом ПрезидентаУкраїни «Прозаходи щодозабезпечення захистумайнових правселян упроцесі реформуванняаграрного сектораекономіки» від 29.01.2001за №62/2001тапостановою КабінетуМіністрів України«Про врегулюванняпитань щодозабезпечення захистумайнових правселян упроцесі реформуванняаграрного секторуекономіки від 28.02.2001 за № 177 передбачено недопущення порушень майнових прав, забезпечення вільного здійснення права власності на майнові паї та виділення групі осіб (окремим особам), які є власниками паїв, індивідуально визначених об`єктів зі складу майна реорганізованих сільськогосподарських підприємств чи їх правонаступників.
За змістом статей 5, 7, 8, 9 Закону України «Про колективне сільськогосподарське підприємство» майно колективного підприємства належить його членам на праві спільної часткової власності і його пайовий фонд майна складається з балансової вартості як основних та оборотних фондів, створених за рахунок діяльності підприємства, цінних паперів, акцій, так і грошових коштів; а майновий пай є грошовим еквівалентом трудового внеску кожного працівника в колективне майно, визначеним на дату паювання (та скоригований на день вибуття працівника з господарства). Право розпоряджатися своїм паєм на власний розсуд член колективного сільськогосподарського підприємства набуває лише після припинення членства в підприємстві. До припинення членства частка майна члена колективного підприємства є частиною майна колективного підприємства, яке у статуті визначає принципи формування спільної власності та права членів щодо неї, і через свої органи здійснює право власності (володіння, користування, розпорядження).
Член колективного сільськогосподарського підприємства має право вимагати видачі майнового паю, що відповідає праву цього підприємства вирішувати питання складу і структури майнового паю, способу і терміну його виділу, при здійсненні яких (прав) повинні враховуватись інтереси обох сторін.
Відповідно до ч. 2, 3ст. 9 Закону України «Про колективне сільськогосподарське підприємство», пай є власністю члена підприємства. Право розпоряджатися своїм паєм за власним розсудом член підприємства набуває після припинення членства в підприємстві. У разі виходу з підприємства його члени мають право на пай натурою, грішми або цінними паперами відповідно до розміру та структури пайового фонду або в іншій, за згодою сторін, формі.
Порядок розподілу та використання майна реорганізованих колективних господарських підприємств був врегульований наказом Міністерства аграрної політики «Про затвердження порядку розподілу та використання майна реорганізованих колективних господарських підприємств» від 14.03.2001 за № 62, зареєстрованим у Міністерстві юстиції від 04.04.2011 за №305/5496 (далі Порядок), який втратив чинність 24.05.2013, на підставі наказу Міністерства аграрної політики та продовольства «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів» від 11.04.2013 за № 253, зареєстрованого у Міністерстві юстиції від 25.04.2013 за №673/23205.
Пунктом 8 вказаного Порядку передбачалося, що кожен із співвласників має право скористатися своїм майновим паєм, зокрема шляхом об`єднання свого майнового паю з паями інших співвласників, отримання майна у натурі у спільну часткову власність та передання його до статутного (пайового) фонду новостворюваної юридичної особи, у тому числі до обслуговуючого кооперативу; або відчуження паю будь-яким способом в установленому законом порядку.
Згідно із пунктом 9 Порядку виділення із складу пайового фонду майна у натурі окремим власникам чи групам власників за їх бажанням у процесі вирішення майнових питань здійснюється підприємством-правонаступником (користувачем) на підставі рішення зборів співвласників.
Пунктом 10 Порядку встановлено, що з метою реалізації права власності громадян на майнові паї комісія, в тому числі, визначає користувачів пайового фонду майна реорганізованого підприємства, до яких перейшли зобов`язання з виділення майнових паїв співвласника; готує для розгляду на загальних зборах переліки майна для виділення у натурі окремо для кожної з груп співвласників, які виявили бажання отримати свої майнові паї у натурі у спільну часткову власність єдиним комплексом; для виділення майнових паїв особам, які виявили бажання отримати свої паї в індивідуальну власність, та для виділення не витребуваних паїв особам, які з різних причин не прийняли жодного з рішень щодо розпорядження належними їм майновими паями.
Імперативними положеннями пункту 15 Порядку визначено, що виділення майнових паїв у натурі окремим особам, які виявили бажання отримати свої майнові паї в індивідуальну власність, проводиться підприємствомкористувачем майна із переліку майна, виділеного на ці цілі. При виділенні майна в натурі конкретному власнику підприємство-правонаступник (користувач) одночасно з підписанням акта приймання-передавання майна робить відмітку про виділення майна в натурі у Свідоцтві про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (далі Свідоцтво), що засвідчується підписом керівника підприємства та печаткою.
Свідоцтво з відміткою про виділ майна в натурі індивідуально, акт приймання-передавання майна можуть бути підставою для оформлення прав власності на зазначене майно в установленому порядку.
Судом установлено, що ТОВ «ПРОЛІСОК» набуло право власності на пайовий фонд майна колективного сільськогосподарського підприємства «Жовтень» у розмірі 68,5%, про що йому було видане відповідне свідоцтво.
На підставі рішення загальних зборів співвласників майнових паїв колективного сільськогосподарського підприємства «Жовтень», яке було оформлене протоколом за № 1 від 12.04.2007 року, позивачеві передано у власність нерухоме майно, що підтверджується актом приймання-передачі майна. Отже, позивач з підстав передбачених законом набув право на майно.
У зв`язку з відмовою у проведенні реєстрації права власності на нерухоме майно позивач позбавлений можливості здійснювати свої права щодо належного йому майна, набутого правомірно.
Визнання права власності на майно в судовому порядку є винятковим способом захисту, що має застосовуватися, якщо існують перешкоди для оформлення таких прав у законодавчо визначеному порядку.
Враховуючи установлені судом обставини та вимоги вищевикладеного законодавства, зважаючи на відсутність заперечень відповідачів проти позову, а також те, що ухвалення рішення про визнання права власності на нерухоме майно не суперечить закону, не порушує прав, свобод та інтересів третіх осіб, суд вважає за необхідне задовольнити вимоги позивача повністю.
Керуючись вимогами статей 13, 81, 141, 259, 263-265, 268, 273, 354 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В :
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОЛІСОК» до Тростянецької міської ради Сумської області, ОСОБА_2 , про визнання права власності на майновий пай задовольнити повністю.
Визнати за Товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОЛІСОК» право власності на виділений йому загальними зборами власників майнових паїв сіл Золотарівка, Артеморястівка, Хмілівець Мартинівської сільської ради Тростянецького району Сумської області колишнього Колективного сільськогосподарського підприємства «Жовтень» на підставі протоколу №1 від 12.04.2007 розміщений по АДРЕСА_1 комплекс будівель та споруд виробничого призначення, до складу якого входить: вівчарник цегляний під літ. «А» з прибудовою цегляною під літ. «а» загальною площею 1055,9 кв.м.; вівчарник цегляний під літ. «Б» з прибудовою цегляною під літ. «б» загальною площею 1088,4 кв.м.; свинарник цегляний під літ. «В» з прибудовою цегляною під літ. «в» загальною площею 981,6 кв.м.; кормоцех цегляний під літ. «Г» загальною площею 198,4 кв.м.; свинарник цегляний під літ. «Д» загальною площею 548,5 кв.м.; навіс металеві стовпи під літ.«д»; свинарник цегляний під літ. «Е» з прибудовою цегляною під літ. «е» загальною площею 657,1 кв.м.
Рішення може бути оскаржене до Сумського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом 30 днів з дня його проголошення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Сторони:
позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОЛІСОК», адреса місцезнаходження: вул. Героїв Майдану, 4/5, м. Лебедин, Сумський район, Сумська область, 42200, ЄДРПОУ 14002155;
відповідач Тростянецька міська рада Сумської області, адреса місцезнаходження: вул.Миру, 6, м.Тростянець, Сумська область, 42600, ЄДРПОУ 24006361;
відповідачка ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована адреса місця проживання: АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_1 .
Повне рішення суду складено 02.08.2024.
Суддя О. О. Огієнко
Суд | Тростянецький районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 23.07.2024 |
Оприлюднено | 05.08.2024 |
Номер документу | 120759964 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності |
Цивільне
Тростянецький районний суд Сумської області
Огієнко О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні