Ухвала
від 02.09.2024 по справі 927/31/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

02 вересня 2024 року м. Чернігівсправа № 927/31/24

Господарський суд Чернігівської області у складі судді Белова С.В., розглянувши клопотання арбітражного керуючого про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу в межах справи

за заявою кредитора: Товариства з обмеженою відповідальністю МАКЛЕТ,

код ЄДРПОУ 41041766, вул. Саперне Поле, 28, оф. 2, м. Київ, 01042

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю СТАГАЗ,

код ЄДРПОУ 44989000, пр. Перемоги, 139, м. Чернігів, 14013

предмет спору: про відкриття провадження у справі про банкрутство

В межах даної справи постановою Господарського суду Чернігівської області від 07.05.2024 року постановлено визнати банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю СТАГАЗ (код ЄДРПОУ 44989000), з наслідками, передбаченими ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства; відкрити ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців; ліквідатором банкрута призначити арбітражного керуючого Потупало Наталію Ігорівну (свідоцтво № №1167 від 07.06.2013, РНОКПП НОМЕР_1 ); зобов`язати ліквідатора виконати дії, передбачені розділом ІV "Ліквідаційна процедура" Кодексу України з процедур банкрутства та не пізніше ніж за два тижні до закінчення строку ліквідаційної процедури надати господарському суду звіт та ліквідаційний баланс.

Оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури здійснено на офіційному веб-порталі судової влади України 07.05.2024 № 73145.

26.08.2024 від ліквідатора до суду надійшов звіт ліквідатора про виконану роботу та клопотання про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу з доданими до нього документами.

Статтею 65 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс. Про час і місце судового засідання, в якому мають розглядатися звіт і ліквідаційний баланс, господарський суд повідомляє ліквідатора та кредиторів.

Для розгляду звіту і ліквідаційного балансу має бути призначено судове засідання.

Керуючись ст.234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Розгляд звіту ліквідатора призначити на 25 вересня 2024 року на 11:30 год у приміщенні Господарського суду Чернігівської області (м. Чернігів, проспект Миру, 20, зал засідань №302).

Ухвала складена та підписана 02.09.2024 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та не підлягає оскарженню.

Суддя С.В. Белов

Веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень, розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://reyestr.court.gov.ua/

СудГосподарський суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення02.09.2024
Оприлюднено04.09.2024
Номер документу121318606
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —927/31/24

Ухвала від 25.09.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 02.09.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 07.05.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Постанова від 07.05.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 05.04.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 03.04.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 14.03.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 14.03.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 18.01.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 09.01.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні