ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
09 вересня 2024 рокуСправа №160/244/24
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді:
Врони О.В., розглянувши в порядку письмового провадження у місті Дніпро заяву ОСОБА_1 про виправлення помилки в рішенні суду у справі №160/244/24 за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та стягнення сум недоотримання грошового забезпечення, середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні,-
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 20.05.2024 у задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та стягнення сум недоотримання грошового забезпечення, середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні відмовлено.
Через систему «Електронний суд» від ОСОБА_1 надійшла заява про виправлення помилки у рішенні суду у справі №160/244/24.
Позивач просить виправити помилку у рішенні Дніпропетровського адміністративного суду у справі №160/244/24, зазначивши дату винесення рішення замість «20.05.2024», правильно «31.08.2024».
Відповідно до протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 05.09.2024 заява була розподілена на суддю ОСОБА_2 .
У зв`язку зі звільненням ОСОБА_2 з посади судді за її поданням заяви про відставку, ухваленим рішенням Вищої ради правосуддя від 13.08.2024 №2451/0/15-24, на підставі В.о. керівника апарату суду проведено повторний автоматизований розподіл заяви.
Заява розподілена на суддю Врона О.В.
У поданій заяві позивач зазначає, що рішення суду із датою 20.05.2024 надійшло до його електронного кабінету в системі «Електронний суд» 02.09.2024.
Нормами ч. 3 ст. 251 КАС України передбачено, що у разі проголошення в судовому засіданні скороченого рішення суд надсилає учасникам справи копію повного судового рішення в електронній формі протягом двох днів із дня його складення у порядку, встановленому законом, а в разі відсутності електронного кабінету рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
При вирішенні заяви суд виходить з наступного.
Згідно ч. 4 ст. 243 Кодексу адміністративного судочинства судове рішення, постановлене у письмовому провадженні, повинно бути складено у повному обсязі не пізніше закінчення встановлених цим Кодексом строків розгляду відповідної справи, заяви або клопотання.
Частиною 5 ст. 250 КАС України встановлено, що датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.
Позивач помилково посилається на ч. 3 ст. 251 КАС України, якою передбачено порядок надсилання повного судового рішення в електронній формі у разі проголошення у судовому засіданні скороченого рішення, оскільки в даній справі в судовому засіданні не було проголошено скороченого судового рішення.
Рішення у справі №160/244/24 прийнято в порядку письмового провадження і з урахуванням строків для розгляду справи і періоду перебування судді у відпустці датою рішення суду є 20.05.2024.
При цьому, дата відправки рішення, не є датою складання повного тексту рішення і не може бути датою ухвалення рішення, виходячи з наведених норм.
Позивачем необґрунтовано дату складання рішення саме «31.08.2024».
Частиною 1 ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Відповідно до ч. 2 зазначеної статті питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
За вказаних обставин, суд дійшов висновку про відсутність підстав для виправлення помилки в судовому рішенні.
Керуючись статтями 248, 253, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
У задоволенні заяви ОСОБА_1 про виправлення помилки в рішенні суду у справі №160/244/24 за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та стягнення сум недоотримання грошового забезпечення, середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні відмовити.
Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена у строки, встановлені ст.295 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя О.В. Врона
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.09.2024 |
Оприлюднено | 12.09.2024 |
Номер документу | 121509058 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо проходження служби, з них |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Турлакова Наталія Василівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Врона Олена Віталіївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Юхно Ірина Валеріївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Юхно Ірина Валеріївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Юхно Ірина Валеріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні