"12" вересня 2024 р. Справа № 363/4457/24
У Х В А Л А
12 вересня 2024 року м. Вишгород
Суддя Вишгородського районного суду Київської області Рукас О.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 (адреса місця реєстрації: АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_1 ), ОСОБА_2 (адреса місця реєстрації: АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_2 ) до ОСОБА_3 (паспортні дані невідомі, місце проживання невідоме), ОСОБА_4 (паспортні дані невідомі, місце проживання невідоме) про визнання права власності на спадкове нерухоме майно, -
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Вишгородського районного суду Київської області перебуває вищезазначена позовна заява.
Згідно з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями головуючим суддею по справі визначено суддю Рукас О.В.
Ухвалою суду від 04.09.2024 року позовну заяву залишено без руху, встановлено строк тривалістю 7 днів для усунення недоліків.
Копію ухвали суду від 04.09.2024 року було доставлено на електронну адресу представника позивачів 05.09.2024 року, що підтверджується наявною у матеріалах справи довідкою, сформованою засобами автоматизованої системи документообігу суду. Таким чином, 7-денний строк для усунення недоліків позовної заяви закінчується 12.09.2024 року.
11.09.2024 року до суд надійшла заява представника позивачів адвоката Герасимчука В.А., до якої частково додано документи на виконання вимог ухвали суду від 04.09.2024 року. У заяві зазначено, що для усунення всіх недоліків позовної заяви стороною позивача було направлено адвокатський запит до Петрівської сільської ради, а також направлено звернення до суб`єкта оціночної діяльності для отримання повної довідки про оціночну вартість об`єкта нерухомості. Відповіді стороною позивача на даний момент не отримано, у зв`язку з чим усунення всіх недоліків позовної заяви, про які зазначено в ухвалі суду від 04.09.2024 року, стороні позивача потрібно більше часу. З урахуванням цього у заяві представника позивачів адвоката Герасимчука В.А. висловлено клопотання про продовження строку для усунення недоліків позовної заяви.
Розглянувши подану заяву, суд приходить до наступних висновків.
Відповідно до ч. 1 ст. 120 ЦПК України строки, в межах яких вчиняються процесуальні дії, встановлюються законом, а якщо такі строки законом не визначені, - встановлюються судом.
Відповідно до ст. 126 ЦПК України право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до ч. 2-4 ст. 127 ЦПК України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.
Якщо інше не встановлено законом, заява про поновлення процесуального строку, встановленого законом, розглядається судом, у якому належить вчинити процесуальну дію, стосовно якої пропущено строк, а заява про продовження процесуального строку, встановленого судом, - судом, який встановив строк, без повідомлення учасників справи.
Одночасно із поданням заяви про поновлення процесуального строку має бути вчинена процесуальна дія (подана заява, скарга, документи тощо), щодо якої пропущено строк.
Враховуючи, що заява позивача про продовження строку, встановленого судом для усунення недоліків позовної заяви, подана до закінчення цього строку, зважаючи, що разом з заявою про продовження строку позивачем надано підтвердження часткового усунення недоліків позовної заяви, а також долучено підтвердження факту звернення до уповноважених суб`єктів з метою отримання документів та інформації, необхідних для усунення недоліків позовної заяви, суд вважає за можливе задовольнити заяву сторони позивача та продовжити строк для усунення недоліків по включно.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 127 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Заяву представника позивачів адвоката Герасимчука В.А. про продовження строку, встановленого судом в ухвалі від 04.09.2024 року для усунення недоліків позовної заяви задовольнити.
Продовжити строк для усунення недоліків позовної заяви по 20.09.2024 року включно.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Київського апеляційного суду.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому повної ухвали суду.
Суддя О.В. Рукас
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 12.09.2024 |
Оприлюднено | 16.09.2024 |
Номер документу | 121586756 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них |
Цивільне
Вишгородський районний суд Київської області
Рукас О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні