Справа № 2-3636/10
Провадження №2-в/369/4/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28.05.2024 року м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі:
головуючого суддіВолчко А.Я.,
за участі секретаря Ведмеденко Н.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву ОСОБА_1 про відновлення повністю втраченого судового провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,-
В С Т А Н О В И В:
18.12.2023 року до Києво-Святошинського районного суду Київської області надійшла заява ОСОБА_4 про поновлення втраченого провадження, оскільки на даний час встановлено, що дана справа відсутня в архіві Києво-Святошинського районного суду Київської області.
Рішенням Києво-Святошинського районного суд Київської області від 21.09.2010 року у справі № 2-3636/10 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу ухвалено позов задовольнити та шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , який зареєстровано 15 січня 2005року виконавчим комітетом Боярської міської ради Києво-Святошинського району Київської області, про що зроблено актовий запис за № 8 розірвати.
Згідност. 488 ЦПК України, відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням рішення, або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом.
Відповідно дост. 489 ЦПК Українивтрачене судове провадження у цивільній справі може бути відновлене за заявою учасника справи або за ініціативою суду.
Згідно ч.ч.1, 2ст.493 ЦПК України, при розгляді заяви про відновлення втраченого судового провадження суд бере до уваги:
1) частину справи, яка збереглася (окремі томи, жетони, матеріали з архіву суду тощо);
2) документи, надіслані (видані) судом учасникам судового процесу та іншим особам до втрати справи, копії таких документів;
3) матеріали виконавчого провадження, якщо воно здійснювалося за результатами розгляду справи;
4) будь-які інші документи і матеріали, подані учасниками судового процесу, за умови, що такі документи і матеріали є достатніми для відновлення справи;
5) відомості з Єдиного державного реєстру судових рішень;
6) дані, що містяться в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі;
7) будь-які інші відомості, документи тощо, отримані у законний спосіб з інших офіційних джерел.
Суд може допитати як свідків осіб, які були присутніми під час вчинення процесуальних дій, учасників справи (їх представників), а в необхідних випадках - осіб, які входили до складу суду, що розглядав справу, з якої втрачено провадження, а також осіб, які виконували судове рішення, та вчиняти інші процесуальні дії, передбачені цим Кодексом, з метою відновлення втраченого судового провадження.
Відповідно до ч.ч. 1, 2ст. 494 ЦПК України, на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд постановляє ухвалу про відновлення втраченого судового провадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити. В ухвалі суду про відновлення втраченого судового провадження зазначається, на підставі яких конкретно даних, поданих до суду і досліджених у судовому засіданні, суд вважає установленим зміст відновленого судового рішення, наводяться висновки суду про доведеність того, які докази досліджувалися судом і які процесуальні дії вчинялися з втраченого провадження.
Таким чином у зв`язку із тим, що цивільна справа № 2-3636/10 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу відсутня, тому на думку суду наявні в матеріалах справи документи, які будуть досліджені в судовому засіданні є достатніми для відновлення втраченого судового провадження.
За таких підстав, суд вважає, що наявні підстави для вирішення питання щодо відновлення втраченого судового провадження, а тому суд дійшов висновку про можливість відновлення втраченого судового провадження у цивільній справі № 2-3636/10 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, а саме: в частині відновлення рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 21.09.2010 року.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.12,60,258,259,488,489,493,494,353,354 ЦПК України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Відновити втрачене судове провадження у цивільній справі № 2-3636/10 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, а саме: в частині відновлення рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 21.09.2010 року.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Київського апеляційного суду в 15-ти денний строк з дня проголошення.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею.
Суддя Андрій ВОЛЧКО
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 28.05.2024 |
Оприлюднено | 19.09.2024 |
Номер документу | 121659269 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про відновлення втраченого провадження |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Волчко А. Я.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Чередниченко В. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні