У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 вересня 2024 року суддя Солом`янського районного суду м. Києва Букіна О.М., розглянувши матеріали справи за заявою Управління поліції охорони в м. Києві про поновлення строку виконавчого документу, про виселення ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 з кімнати НОМЕР_1 гуртожитку УДСО при ГУМВС України в місті Києві без надання їм іншого житлового приміщення та стягнення судового збору, -
В С Т А Н О В И В :
До Солом`янського районного суду м. Києва надійшла заява Управління поліції охорони в м. Києві про поновлення строку виконавчого документу, про виселення ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 з кімнати НОМЕР_1 гуртожитку УДСО при ГУМВС України в місті Києві без надання їм іншого житлового приміщення та стягнення судового збору.
У поданій заяві від 12 вересня 2024 року заявник просить суд поновити строк виконавчих листів, виданих Солом`янським районним судом міста Києва по справі № 760/20591/15-ц
Свої вимоги мотивує тим, що відповідно до ч. 6 ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження» стягувач, який пропустив строк пред`явлення виконавчого документа до виконання, має право звернутись із заявою про поновлення такого строку до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Просив заяву задовольнити.
Дослідивши матеріали поданої заяви, вважаю за необхідне надати заявнику строк на усунення недоліків.
Вимогами ч. 1ст.431ЦПК України встановлено, що виконання судового рішення здійснюється на підставі виконавчого листа, виданого судом, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Відповідно до ст. 12 ЗУ "Про виконавче провадження"виконавчі документи можуть бути пред`явлені до примусового виконання протягом трьох років, крім посвідчень комісій по трудових спорах та виконавчих документів, за якими стягувачем є держава або державний орган, які можуть бути пред`явлені до примусового виконання протягом трьох місяців.
Строки, зазначені в ч. 1 цієї статті, встановлюються для виконання рішення з наступного дня після набрання ним законної сили чи закінчення строк, встановленого в разі відстрочки чи розстрочки виконання рішення, а якщо рішення підлягає негайному виконанню - наступного дня після його прийняття.
Згідно ч. 1ст. 433 ЦПК України у разі пропуску строку для пред`явлення виконавчого документа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.
Аналогічне положення містить в ч. 6 ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження», згідно якої стягувач, який пропустив строк пред`явлення виконавчого документа до виконання, має право звернутися із заявою про поновлення такого строку до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Стягувач, який пропустив строк пред`явлення виконавчого документа до виконання, має право звернутися із заявою про поновлення такого строку до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Вирішуючи питання про визнання поважними причин пропуску строку для пред`явлення виконавчого листа до виконання, суд повинен перевірити, чи пропущений строк пред`явлення виконавчого листа до виконання, чи поважні причини такого пропуску, що було підставою невчасного звернення за виконанням судового рішення.
Відповідно до вимог п. 2 ч.3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити:
повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку та адресу електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Крім того, заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;- зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, - наявність підстав для звільнення від доказування; - перелік документів, що додаються до заяви.
Заява не містить адресу електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету позивача, відповідачів та третьої особи.
Також в поданій заяві не наведено обставин в обґрунтування поважності причин пропуску строку пред`явлення виконавчих документів до виконання та доказів в обгрунтування даних обставин.
Враховуючи викладене, керуючись ст.175,177,185 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Заяву Управління поліції охорони в м. Києві про поновлення строку для пред`явлення виконавчих листів у справі № 644/2449/15-ц про виселення ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 з кімнати НОМЕР_1 гуртожитку УДСО при ГУМВС України в місті Києві без надання їм іншого житлового приміщення та стягнення судового збору - залишити без руху.
Повідомити Управління поліції охорони в м. Києві про необхідність виправити зазначені недоліки заяви протягом п`яти днів з дня отримання копії ухвали суду шляхом подання нової редакції заяви з відповідними додатками та доказами направлення сторонам у справі.
Роз`яснити заявнику, що у разі невиконання вимог суду у встановлений термін, заява буде вважатися неподаною та повернена заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя : О.М. Букіна
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 16.09.2024 |
Оприлюднено | 24.09.2024 |
Номер документу | 121779791 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Букіна О. М.
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Коротун Вадим Михайлович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні