ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 585/2014/22 Номер провадження 11-кп/814/2049/24Головуючий у 1-й інстанції ОСОБА_1 Доповідач ап. інст. ОСОБА_2
У Х В А Л А
про дистанційний розгляд провадження
11 жовтня 2024 року м. Полтава
Суддя Судовоїпалати зрозгляду кримінальнихсправ Полтавськогоапеляційного суду ОСОБА_2 ,розглянувши питанняпро здійсненняапеляційного розглядув режимівідеоконференції впровадженні за апеляційними скаргами захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 , та дружини обвинуваченого ОСОБА_3 - ОСОБА_5 , на вирок Роменського міськрайонного суду Сумської області від 10 квітня 2024 року,
встановив:
Цим вироком
ОСОБА_3 визнано винуватим за ч.1 ст.246 КК України та на підставі п.5 ч.1 ст.284 КПК провадження у справі закрито у зв`язку зі смертю обвинуваченого.
Цивільний позов прокурора про стягнення з ОСОБА_3 на користь держави в особі Державної екологічної інспекції у Сумській області шкоди, заподіяної кримінальним правопорушенням, у розмірі 87 218 гривень 12 копійок, залишено без розгляду.
Вирішено питання щодо арештів майна, процесуальних витрат і речових доказів.
На вирок суду захисник і дружина обвинуваченого подали апеляційні скарги та вони просили здійснювати апеляційний розгляд у режимі відеоконференції з Роменським міськрайонним судом Сумської області.
За змістом приписів ч.ч.1, 2 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), зокрема, в разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин; необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження. Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. Суд не має права прийняти рішення про здійснення дистанційного судового провадження, в якому поза межами приміщення суду перебуває обвинувачений, якщо він проти цього заперечує, крім випадків здійснення дистанційного судового провадження в умовах воєнного стану.
У зв`язку з викладеним вище, з метою дотримання прав учасників судового процесу та забезпечення оперативності розгляду справи належить провести дистанційне судове провадження на підставі ч.1 ст.336 КПК України.
Керуючись ст.ст.336, 401 КПК України, суддя,
п о с т а н о в и в:
Апеляційний розглядза апеляційними скаргами захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 , та дружини обвинуваченого ОСОБА_3 - ОСОБА_5 , на вирок Роменського міськрайонного суду Сумської області від 10 квітня 2024 року щодо ОСОБА_3 провестиу режимівідеоконференції міжРоменським міськрайоннимсудом Сумськоїобласті та Полтавським апеляційним судом.
Доручити Роменськомуміськрайонному судуСумської області вчинити дії, передбаченіст.336 КПК України.
Копію ухвали надіслати Роменському міськрайонному суду Сумської області.
Повідомити всіхучасників судовогопровадження пропроведення розгляду кримінальногопровадження 21листопада 2024року о 14годині 00хвилин у режимі відеоконференції.
Суддя ОСОБА_2
Суд | Полтавський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 11.10.2024 |
Оприлюднено | 14.10.2024 |
Номер документу | 122250440 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти довкілля Незаконна порубка лісу |
Кримінальне
Полтавський апеляційний суд
Корсун О. М.
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Яновська Олександра Григорівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні