Ухвала
від 28.10.2024 по справі 2-354/09
ДУБЕНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-354/09

Провадження № 2-зз/559/3/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 жовтня 2024 року місто Дубно

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області у складі:

головуючої судді Жуковської О.Ю.,

за участі секретаря судового засідання Рижко С.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дубно заяву з ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову,

ВСТАНОВИВ:

заявниця звернулась до Дубенського міськрайонного суду із заявою про скасування заходів забезпечення позову у справі №2-354/09 за позовом акціонерного комерційного банку «Форум» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості. В обґрунтування заяви вказує, що рішенням Дубенського міськрайонного суду від 19.03.2009 задоволено позовні вимоги АКБ «Форум» про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за кредитним договором у розмірі 210483,89 грн. В межах розгляду даної справи ухвалою суду від 04.02.2009 застосовано заходи забезпечення позову, а саме накладено арешт на житловий будинок, що знаходиться в АДРЕСА_1 , що належить ОСОБА_1 та земельну ділянку площею 0,1800 га, що знаходиться в АДРЕСА_1 для обслуговування житлового будинку, яка належить ОСОБА_1 . Згідно постанови про закінчення виконавчого провадження від 24.02.2024 ВП №60202495 рішення суду від 19.03.2009 повністю виконано. Стягувачем у вказаній постанові зазначено правонаступника АКБ «Форум» - ТОВ «Інвестохіллс Веста». Вважає, що оскільки підстави для забезпечення позову відпали, заходи забезпечення позову мають бути скасовані.

Ухвалою головуючого судді Ральця Р.В. від 31.05.2024 відкрито провадження у справі і призначено судове засідання.

18.10.2024 ухвалою суду справу прийнято в провадження головуючої судді Жуковської О.Ю та призначено справу до розгляду по суті.

В судове засідання сторони не з`явилися, про час та місце розгляду справи повідомлені належним чином. Заяв та клопотань до суду не надходило.

Вивчивши подане клопотання та матеріали справи, суд приходить до наступних висновків.

Судом встановлено, що в провадженні Дубенського міського суду перебувала справа за позовом акціонерного комерційного банку «Форум» до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 про стягнення боргу. В межах даної справи за заявою позивача судом було постановлено ухвалу від 04.02.2009 про забезпечення позову шляхом накладення арешту на житловий будинок з господарськими спорудами, що знаходиться за адресою АДРЕСА_1 , який належить ОСОБА_1 , а також на земельну ділянку площею 0,1800 га, що знаходиться в АДРЕСА_1 для обслуговування житлового будинку, яка належить ОСОБА_1 . Вказану ухвалу було направлено начальнику ВДВС Дубенського міськрайонного управління юстиції для виконання (а.с.35,37).

Рішенням Дубенського міського суду Рівненської області від 19.03.2009 позов акціонерного комерційного банку «Форум» до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 про стягнення боргу задоволено. Стягнуто з ОСОБА_1 та ОСОБА_3 солідарно на користь АКБ «Форум» 210483,89 грн. заборгованості, а також судові витрати у справі (а.с.53)

Згідно постанови приватного виконавця виконавчого округу Рівненської області Сідоренка С.П. пр. примусовому виконанні виконавчого листа №2-354/09, виданого 31.03.2009 про стягнення з ОСОБА_1 , ОСОБА_3 солідарно на користь АКБ «Форум» 210743,89 грн. заборгованості за кредитним договором, встановлено, що рішення фактично виконано в повному обсязі згідно з виконавчим документом. Постановлено виконавче провадження закінчити (а.с.126).

Відповідно ст.158ЦПК України суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи. За результатами розгляду клопотання про скасування заходів забезпечення позову, вжитих судом, постановляється ухвала.

Пунктом 10 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову» від 22.12.2006 № 9 передбачено, що заходи забезпечення позову мають тимчасовий характер і діють до виконання рішення суду, яким закінчується розгляд справи по суті.

Враховуючи, що рішенням суду від 19.03.2009 виконано та ОСОБА_1 є власником будинку АДРЕСА_1 та земельної ділянки площею 0,1800 га для обслуговування вказаного будинку, на які накладено арешт, з метою забезпечення реалізації прав заявника, суд вбачає підстави для скасування вжитих ухвалою від 04.02.2009 року заходів забезпечення позову.

Керуючись ст. 158, 260, 353 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

заяву задовольнити: скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою Дубенського міського суду Рівненської області від 04.02.2009 у справі №2-354/09 за позовом акціонерного комерційного банку «Форум» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості. За кредитним договором та скасувати арешт та заборону на відчуження:

- житлового будинку з господарськими будівлями, що знаходиться в АДРЕСА_1 , який належить ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на підставі Договору купівлі продажу, посвідченого 13.04.2006 державним нотаріусом Другої Дубенської державної нотаріальної контори Хомич О.С.;

- земельну ділянку загальною площею 0,1800 га за адресою АДРЕСА_1 , кадастровий номер земельної ділянки:56:216:812:00:01:004:0018, цільове призначення земельної ділянки - для обслуговування житлового будинку і господарських споруд, яка належить ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на підставі Договору купівлі продажу, посвідченого 13.04.2006 державним нотаріусом Другої Дубенської державної нотаріальної контори Хомич О.С.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Примірник ухвали про скасування заходів забезпечення позову невідкладно надіслати заявнику та до Дубенського ВДВС у Дубенському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції для здійснення відповідних дій щодо скасування заходів забезпечення позову.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Рівненського апеляційного суду безпосередньо протягом п`ятнадцяти днів з дня її підписання.

Суддя О.Ю.Жуковська

СудДубенський міськрайонний суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення28.10.2024
Оприлюднено31.10.2024
Номер документу122626106
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про забезпечення (скасування забезпечення) позову або доказів

Судовий реєстр по справі —2-354/09

Ухвала від 28.10.2024

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Жуковська О. Ю.

Ухвала від 18.10.2024

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Жуковська О. Ю.

Ухвала від 31.05.2024

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Ралець Р. В.

Постанова від 21.12.2022

Цивільне

Рівненський апеляційний суд

Вейтас І. В.

Ухвала від 05.12.2022

Цивільне

Рівненський апеляційний суд

Вейтас І. В.

Ухвала від 05.12.2022

Цивільне

Рівненський апеляційний суд

Вейтас І. В.

Ухвала від 14.11.2022

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Панчук М. В.

Ухвала від 14.11.2022

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Панчук М. В.

Ухвала від 28.10.2022

Цивільне

Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Панчук М. В.

Ухвала від 16.11.2021

Цивільне

Волноваський районний суд Донецької області

Чальцева Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні