Ухвала
від 25.11.2024 по справі 281/303/23
ЛУГИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЛУГИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 281/303/23

Провадження по справі № 2/281/280/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 листопада 2024 року селище Лугини

Лугинський районний суд Житомирської області у складі:

головуючого судді Данчука В. В.,

за участю секретаря судового засідання Миколайчук Н. М.,

представника позивача ОСОБА_1 ,

представника позивача ОСОБА_2 ,

представника відповідача ОСОБА_3 ,

відповідача ОСОБА_4 ,

відповідача ОСОБА_5 ,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції в залі суду справу за позовом Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» філія «Лугинське лісове господарство» до органу приватизації-відділ управління житловим фондом Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради в особі Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради, ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про визнання незаконним та скасування рішення органу приватизації, визнання недійсним та скасування свідоцтва про право власності на будинок,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з указаним позовом.

Ухвалою судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 10.08.2023 року відкрито провадження в указаній справі.

Ухвалою Коростенськогоміськрайонного судуЖитомирської областівід 30.05.2024року цивільнусправу №281/303/23 передано на розгляд за підсудністю до Лугинського районного суду Житомирської області.

Постановою Житомирського апеляційного суду від 25.07.2024 року апеляційну скаргу Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» філія «Лугинське лісове господарство» залишено без задоволення, а ухвалу Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 30 травня 2024 року залишено без змін.

Ухвалою Лугинського районного суду Житомирської області від 19.08.2024 року прийнято справу до свого провадження. Вирішено справу розглядати за правилами загального позовного провадження. Призначено підготовче судове засідання та надано відповідачам строк для подачі відзиву на позовну заяву.

У підготовчому судовому засіданні учасники справи просили призначити справу до судового розгляду по суті.

У підготовчому судовому засіданні судом виконані дії, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України.

За таких обставин суд вважає необхідним закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючись п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження у справі за позовом Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» філія «Лугинське лісове господарство» до органу приватизації-відділ управління житловим фондом Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради в особі Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради, ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про визнання незаконним та скасування рішення органу приватизації, визнання недійсним та скасування свідоцтва про право власності на будинок.

Призначити справу до судового розгляду по суті на 15 годину 00 хвилин 12 грудня 2024 року в приміщенні Лугинського районного суду Житомирської області за адресою: селище Лугини, вул. М. Грушевського, 2а.

У судове засідання викликати учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: В. В. Данчук

СудЛугинський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення25.11.2024
Оприлюднено26.11.2024
Номер документу123249627
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них:

Судовий реєстр по справі —281/303/23

Ухвала від 25.11.2024

Цивільне

Лугинський районний суд Житомирської області

Данчук В. В.

Ухвала від 18.11.2024

Цивільне

Лугинський районний суд Житомирської області

Данчук В. В.

Ухвала від 24.10.2024

Цивільне

Лугинський районний суд Житомирської області

Данчук В. В.

Ухвала від 10.10.2024

Цивільне

Лугинський районний суд Житомирської області

Данчук В. В.

Ухвала від 04.09.2024

Цивільне

Лугинський районний суд Житомирської області

Данчук В. В.

Ухвала від 19.08.2024

Цивільне

Лугинський районний суд Житомирської області

Данчук В. В.

Постанова від 25.07.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Трояновська Г. С.

Ухвала від 01.07.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Трояновська Г. С.

Ухвала від 01.07.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Трояновська Г. С.

Ухвала від 30.05.2024

Цивільне

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області

Волкова Н. Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні