Р I Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(вступна та резолютивна частини)
26.11.2024
м. Лозова Харківської області
Лозівський міськрайонний суд Харківської області в складі:
головуючого - Харабадзе К.Ш.,
за участю секретаря - Петренко (Ляшенко) Ю.С.,
Справа № 629/5020/24
Номер провадження 2/629/1337/24
позивач Комунальне підприємство «Лозоваводосервіс» Лозівської міської ради Харківської області
відповідач ОСОБА_1
відповідач ОСОБА_2
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу про стягнення заборгованості за послуги з централізованого водопостачання
у с т а н о в и в:
Зважаючи на складність справи, складання повного рішення суду може бути відкладено на строк не більш як п`ять днів.
Керуючись ст. ст. 259, 268ЦПК України, суд,
у х в а л и в :
Позов Комунального підприємства «Лозоваводосервіс» Лозівської міської ради Харківської області до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з централізованого водопостачання задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Комунального підприємства «Лозоваводосервіс» Лозівської міської ради Харківської області заборгованість за послуги з централізованого водопостачання станом на 13.08.2024 у розмірі 32178 /тридцять дві тисячі сто сімдесят вісім/ гривень 31 копійки.
Витрати зі сплати судового збору Комунального підприємства«Лозоваводосервіс» Лозівськоїміської радиХарківської області у розмірі 3028 /три тисячі двадцять вісім/ гривень компенсувати за рахунок держави у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
В іншій частині позовних вимог відмовити.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Харківського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
позивач Комунальне підприємство «Лозоваводосервіс» Лозівської міської ради Харківської області, код ЄДРПОУ 41451855, місцезнаходження за адресою: с. Українське м. Лозова Харківської області, вул. Степова, 3
відповідач ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_1
відповідач ОСОБА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_1
Повний текст рішення буде виготовлено до 02.12.2024
Суддя Карина ХАРАБАДЗЕ
Суд | Лозівський міськрайонний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 26.11.2024 |
Оприлюднено | 28.11.2024 |
Номер документу | 123298336 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про стягнення плати за користування житлом |
Цивільне
Лозівський міськрайонний суд Харківської області
ХАРАБАДЗЕ К. Ш.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні