ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
"26" листопада 2024 р. Справа№ 910/4481/18
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Ткаченка Б.О.
суддів: Гаврилюка О.М.
Суліма В.В.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Атем Груп"
на рішення Господарського суду міста Києва від 16.10.2024
у справі №910/4481/18 (суддя - Андреїшина І.О. )
за позовом Акціонерного товариства "Київгаз"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Атем Груп"
про стягнення 2 411 016,19 грн.
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Господарського суду міста Києва від 16.10.2024 у справі №910/4481/18 позов позов задоволено частково. Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Атем Груп" на користь Акціонерного товариства "Київгаз" 1 417 247 грн 49 коп. та судовий збір в розмірі 21 258 грн 71 коп. У решті позову відмовити.
Не погодившись з прийнятим рішенням, Товариство з обмеженою відповідальністю "Атем Груп" подало апеляційну скаргу, в якій просить суд відкрити апеляційне провадження у справі №910/4481/18 за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Атем Груп» на рішення Господарського суду міста Києва від 16.10.2024 року в частині задоволення позову про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «Атем Груп» на користь Акціонерного товариства «Київгаз» 1 417 247 грн. 49 коп. та судового збору в розмірі 21 258 грн. 71 коп. Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Атем Груп» задовольнити. Скасувати рішення Господарського суду міста Києва суду від 16.10.2024 року в частині задоволення позову про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «Атем Груп» на користь Акціонерного товариства «Київгаз» 1 417 247 грн. 49 коп. та судового збору в розмірі 21 258 грн. 71 коп. Ухвалити нове рішення яким відмовити в задоволенні позовних вимог в частині стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «Атем Груп» на користь Акціонерного товариства «Київгаз» 1 417 247 грн. 49 коп. та судового збору в розмірі 21 258 грн. 71 коп. В іншій частині рішення Господарського суду міста Києва суду від 16.10.2024 року у справі №910/4481/18 залишити без змін.
Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 08.11.2024 апеляційну скаргу передано на розгляд колегії суддів у складі головуючого судді Ткаченко Б.О., суддів - Гаврилюк О.М., Сулім В.В.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 11.11.2024 витребувати у Господарського суду міста Києва матеріали справи №910/4481/18. Відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, до надходження матеріалів справи.
21.11.2024 на адресу Північного апеляційного господарського суду надійшли матеріали справи №910/4481/18.
Дослідивши матеріали поданої апеляційної скарги, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга відповідає вимогам, встановленим ст. 258 Господарського процесуального кодексу України, підстави для залишення апеляційної скарги без руху або її повернення, а також для відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.
Керуючись статтями 234, 258, 262, 271 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд -
У Х В А Л И В:
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Атем Груп" на рішення Господарського суду міста Києва від 16.10.2024 у справі №910/4481/18.
2. Роз`яснити учасникам справи право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом десяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
Звернути увагу учасників справи, що згідно вимог ст. 263 ГПК України, до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
3. Встановити учасникам справи строк для подачі всіх пояснень, заяв та клопотань тощо в письмовій формі протягом двадцяти днів з дня вручення даної ухвали.
4. Роз`яснити іншим учасникам справи про можливість подання пояснень, заяв та клопотань тощо, через офіційну електронну адресу суду (inbox@anec.court.gov.ua) із застосуванням електронного цифрового підпису.
5. Закінчити проведення підготовчих дій.
6. Призначити справу №910/4481/18 до розгляду у судовому засіданні на 16.01.2025 о 10 год. 40 хв. в приміщенні Північного апеляційного господарського суду (м. Київ, вул. Шолуденка, 1, літера А, зал судового засідання №7).
7. Запропонувати учасникам справи надати на огляд колегії суддів оригінали документів, пов`язаних з предметом спору.
8. Попередити учасників справи, що заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду відповідно до ч. 2 ст. 207 ГПК України. Згідно із ч. 2 ст. 169 ГПК України заяви, клопотання і заперечення подаються в тільки в письмовій формі.
9. Попередити сторін про необхідність дотримання Перехідних положень Конституції України та ст. 58 ГПК України в частині здійснення представництва учасників апеляційного провадження (а також вчинення інших процесуальних дій, зокрема, підписання відзиву, заперечень, заяв, клопотань) в суді апеляційної інстанції.
10. Довести до відома учасників судового процесу, що нез`явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від постанови суду.
Головуючий суддя Б.О. Ткаченко
Судді О.М. Гаврилюк
В.В. Сулім
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 26.11.2024 |
Оприлюднено | 28.11.2024 |
Номер документу | 123335963 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань про відшкодування шкоди |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Ткаченко Б.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні