Справа №:755/1839/23
Провадження №: 1-кс/755/3622/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"27" листопада 2024 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Дніпровського районного суду м. Києва заяву слідчого Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 про виправлення описки у судовому рішенні, -
в с т а н о в и в:
До Дніпровського районного суду м. Києва надійшла заява слідчого Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 про виправлення описки, допущеної в ухвалі Дніпровського районного суду м. Києва від 20 листопада 2024 року.
У судове засідання учасники судового розгляду не з`явилися. Відповідно до ч. 2 ст. 379 КПК України неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Дослідивши заяву та матеріали судового провадження, слідчий суддя приходить до наступних висновків.
Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва від 20 листопада 2024 року було задоволено клопотання слідчого Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12023100040000409 від 30.01.2023 року відносно ОСОБА_4 .
У той же час, у резолютивній частині вказаної ухвали міститься технічна описка, а саме зазначено «Клопотання слідчого Головного управління СБ України в АР Крим ОСОБА_3 .», тоді як правильно «Клопотання слідчого Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 .».
Відповідно до ч. 1 ст. 379 КПК України, суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Відповідно до ч. 2 ст. 379 КПК України, питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Учасники судового провадження повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Враховуючи викладене, дослідивши матеріали судового провадження, слідчий суддя приходить до висновку про те, що вказана описка має місце та підлягає виправленню.
На підставі викладеного та керуючись ст. 128, 379, 395 КПК України, слідчий суддя, -
у х в а л и в:
Заяву слідчого Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 задовольнити.
Виправити описку, допущену в ухвалі Дніпровського районного суду м. Києва від 20 листопада 2024 року.
Вважати правильним викладення резолютивної частини в наступній редакції: «Клопотання слідчого Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 задовольнити.».
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя:
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 27.11.2024 |
Оприлюднено | 04.12.2024 |
Номер документу | 123437105 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про здійснення спеціального досудового розслідування |
Кримінальне
Дніпровський районний суд міста Києва
Старовойтова С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні