ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про виправлення описки
"03" грудня 2024 р.Справа № 300/5182/24
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі судді Кафарського В.В., розглянувши в порядку письмового провадження матеріали адміністративної справи №300/5182/24 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Будсервіс Івано-Франківськ» до Тернопільської митниці Державної митної служби України про визнання протиправними та скасування рішень,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Івано-Франківського окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа №300/5182/24 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Будсервіс Івано-Франківськ» до Тернопільської митниці Державної митної служби України про визнання протиправними та скасування рішень.
Рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 23.09.2024 у вказаній справі позов задоволено.
Водночас, судом встановлено, що у резолютивній частині рішення допущено описку, а саме у четвертому абзаці судом невірно вказано прописом суму судового збору, яку необхідно стягнути за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
Судом вказана описка виявлена самостійно.
При вирішенні вищевказаної заяви судом враховується наступне.
Відповідно до частини 1 статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Частиною 2 статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Згідно з пунктом 10 частини 1 статті 4 Кодексу адміністративного судочинства України, письмове провадження розгляд і вирішення адміністративної справи або окремого процесуального питання в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанції без повідомлення та (або) виклику учасників справи та проведення судового засідання на підставі матеріалів справи у випадках, встановлених цим Кодексом.
У відповідності до частини 4 статті 229 Кодексу адміністративного судочинства України, при розгляді справи в порядку письмового провадження фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
За таких обставин, суд вважає за необхідне вирішити питання про внесення виправлень в даній адміністративній справі в порядку письмового провадження.
Так, суд встановив, що рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 23.09.2024 присуджено стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Будсервіс Івано-Франківськ» за рахунок бюджетних асигнувань Тернопільської митниці Державної митної служби України судовий збір в розмірі 18 587,21 грн. Проте, прописом судом вказано цю суму «шість тисяч п`ятдесят шість грн 21 коп», в той час, як вірним має бути «вісімнадцять тисяч п`ятсот вісімдесят сім грн 21 коп.».
Таким чином, з огляду на допущену судом описку в резолютивній частині рішення суду від 23.09.2024 у справі №300/5182/24 в частині невірного зазначення прописом суми судового збору, присудженої до стягнення з відповідача, яка змісту рішення та висновків суду по суті позовних вимог не змінює, слід виправити таку описку.
Враховуючи вищенаведене, керуючись статтями 248, 253, 256, 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України,
У Х В А Л И В:
Виправити допущену судом описку у четвертому абзаці резолютивної частини рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 23.09.2024 у справі №300/5182/24 шляхом вірного зазначення прописом суми судового збору, присудженої до стягнення з Тернопільської митниці Державної митної служби України, а саме «вісімнадцять тисяч п`ятсот вісімдесят сім грн 21 коп.» замість невірної «шість тисяч п`ятдесят шість грн 21 коп.».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Представнику позивача та Тернопільській митниці Державної митної служби України ухвалу надіслати через підсистему «Електронний суд».
Перебіг процесуальних строків, початок яких пов`язується з моментом вручення процесуального документа учаснику судового процесу в електронній формі, починається з наступного дня після доставлення документів до Електронного кабінету в розділ «Мої справи».
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя /підпис/Кафарський В.В.
Суд | Івано-Франківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.12.2024 |
Оприлюднено | 05.12.2024 |
Номер документу | 123472710 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі щодо визначення митної вартості товару |
Адміністративне
Івано-Франківський окружний адміністративний суд
Кафарський В.В.
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Ільчишин Надія Василівна
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Ільчишин Надія Василівна
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Ільчишин Надія Василівна
Адміністративне
Івано-Франківський окружний адміністративний суд
Кафарський В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні