Справа № 275/946/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 грудня 2024 року смт. Брусилів
Брусилівський районний суд Житомирської області в складі:
головуючої судді Данилюк О. С. ,
за участю секретаря с/з Марієвської Н.А.,
представника позивача адвоката Линдюка С.С.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в с. Брусилів цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Добро вільне», ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Добро вільне», ОСОБА_2 про відшкодування шкоди.
15.11.2024 року відповідачем ОСОБА_2 було надіслано до суду клопотання про зупинення провадження у вказаній цивільній справі через його перебування на військовій службі у складі Збройних Сил України, до якого було долучено витяг з наказу № 129 від 03.05.2024 р. командира військової частини НОМЕР_1 про перебування ОСОБА_2 на військовій службі у в/ч НОМЕР_1 .
В підготовчому судовому засіданні представник позивача проти задоволення вказаного клопотання не заперечував.
Згідно п. 2 ч. 1 ст. 251 ЦПК України суд зобов`язаний зупинити провадження по справі у разі перебування сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, що переведені на воєнний стан або залучені до проведення антитерористичної операції.
З огляду на вказані вимоги закону, суд вважає за необхідне клопотання ОСОБА_2 задовольнити та зупинити провадження у вказаній цивільній справі до звільнення ОСОБА_2 з військової служби.
На підставі викладеного та керуючись п. 2 ч. 1 ст. 251, ст. 253 ЦПК, суд,
У Х В А Л И В:
Провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Добро вільне», ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, - зупинити на строк до звільнення ОСОБА_2 з військової служби у складі Збройних Сил України.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Житомирського апеляційного суду шляхом подачі в 15-денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.
Ухвала винесена у нарадчій кімнаті.
Суддя О. С. Данилюк
Суд | Брусилівський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 16.12.2024 |
Оприлюднено | 18.12.2024 |
Номер документу | 123780494 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП |
Цивільне
Брусилівський районний суд Житомирської області
Данилюк О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні