Ухвала
від 31.12.2024 по справі 185/9471/23
ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Провадження № 22-з/803/847/24 Справа № 185/9471/23 Суддя у 1-й інстанції - Суддя у 2-й інстанції - Пищида М. М.

УХВАЛА

31 грудня 2024 року м. Дніпро

Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого - Пищиди М.М.

суддів - Ткаченко І.Ю., Свистунової О.В..

заслухавши доповідь судді-доповідача Пищиди М.М. щодо заяви ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення у справі за поданням державного виконавця Павлоградського відділу державної виконавчої служби у Павлоградському районі Південного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Одеса) Новікової Ольги Анатоліївни про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України, -

В С Т А Н О В И В:

Постановою Дніпровського апеляційного суду від 25 грудня 2024 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 - задоволено. Ухвалу Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 11 жовтня 2024 року - скасовано.

30 грудня 2024 року до Дніпровського апеляційного суду від ОСОБА_1 надійшла заява про ухвалення додаткового рішення.

Відповідно до положень статті 270 ЦПК України суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо судом не вирішено питання про судові витрати. Суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів із дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення. У разі необхідності суд може викликати сторони або інших учасників справи в судове засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.

Вивчивши матеріали справи, суд апеляційної інстанції, керуючись вимогами ст.270 ЦПК України, вважає за необхідне призначити заяву про ухвалення додаткового рішення до розгляду в судове засідання, без виклику учасників справи.

Керуючись ст. 270, 365, 366, 368 ЦПК України, апеляційний суд,-

У Х В А Л И В:

Закінчити дії по підготовці справи по заяві ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення у справі за поданням державного виконавця Павлоградського відділу державної виконавчої служби у Павлоградському районі Південного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Одеса) Новікової Ольги Анатоліївни про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України та призначити заяву про ухвалення додаткового рішення до розгляду на 11:20 год. 15 січня 2025 року, без виклику учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

СудДніпровський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення31.12.2024
Оприлюднено01.01.2025
Номер документу124175666
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про ухвалення додаткового рішення

Судовий реєстр по справі —185/9471/23

Ухвала від 04.03.2025

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Перекопський М. М.

Ухвала від 26.02.2025

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Перекопський М. М.

Повістка від 15.01.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Пищида М. М.

Ухвала від 31.12.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Пищида М. М.

Постанова від 25.12.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Пищида М. М.

Ухвала від 18.11.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Пищида М. М.

Ухвала від 18.11.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Пищида М. М.

Ухвала від 31.10.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Пищида М. М.

Ухвала від 11.10.2024

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Перекопський М. М.

Рішення від 01.07.2024

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Перекопський М. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні