Ухвала
від 06.01.2025 по справі 396/496/24
НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 396/496/24

Провадження № 1-кп/396/68/25

УХВАЛА

про відеоконференцзв`язок

06.01.2025 року м. Новоукраїнка

Суддя Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області ОСОБА_1 , розглядаючи матеріали кримінального провадження №12024121080000001 по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст. 185, ч. 4 ст. 186 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

На розгляді Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області перебуває вищезазначене кримінальне провадження №12024121080000001 по обвинуваченню ОСОБА_2 за ч.4 ст. 185, ч. 4 ст. 186 КК України.

24.12.2024 року розгляд справи було відкладено на 07.01.2024 року на 13.30 год.

Обвинувачений ОСОБА_2 утримується в ДУ «Кропивницький слідчий ізолятор».

Від захисника надійшло клопотання про проведення судового засідання 07.01.2025 року в режимі відеоконференції, в зв`язку з неможливістю прибути до приміщення суду.

Відповідно до ч.1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватись у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, в тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження) у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин, а також необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження та за наявності інших підстав, визначених судом достатніми.

Згідно ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Керуючись ст. ст. 336, 350, 353, 369 КПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Провести судове засідання по кримінальному провадженню по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст. 185, ч. 4 ст. 186 КК України, яке призначено на 07.01.2025 року на 13:30 годину, у дистанційному режимі відеоконференції з приміщення ДУ «Кропивницький слідчий ізолятор» ( 25009, м. Кропивницький, вул. Куроп`ятникова, 50б), за участю обвинуваченого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Виконання ухвали в частині технічного забезпечення відеоконференції з обов`язковою участю обвинуваченого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 доручити відповідальній службовій особі ДУ «Кропивницький слідчий ізолятор», на яку покладені обов`язки щодо технічного забезпечення відеоконференції.

Контроль за виконанням ухвали покласти на начальника ДУ «Кропивницький слідчий ізолятор» ( 25009, м. Кропивницький, вул. Куроп`ятникова, 50б).

Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.

Учасникам кримінального провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені КПК України.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції повинні фіксуватись за допомогою технічних засобів відеозапису.

Копію ухвали негайно направити до ДУ «Кропивницький слідчий ізолятор» ( 25009, м. Кропивницький, вул. Куроп`ятникова, 50б), для організації проведення відеоконференції відповідно до вимог ст. 336 КПК України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_1

СудНовоукраїнський районний суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення06.01.2025
Оприлюднено07.01.2025
Номер документу124226287
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти власності Грабіж

Судовий реєстр по справі —396/496/24

Ухвала від 07.01.2025

Кримінальне

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

Цесельська О. С.

Ухвала від 06.01.2025

Кримінальне

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

Цесельська О. С.

Ухвала від 14.11.2024

Кримінальне

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

Цесельська О. С.

Ухвала від 03.10.2024

Кримінальне

Кропивницький апеляційний суд

Кабанова В. В.

Ухвала від 19.09.2024

Кримінальне

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

Цесельська О. С.

Ухвала від 19.09.2024

Кримінальне

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

Цесельська О. С.

Ухвала від 18.06.2024

Кримінальне

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

Цесельська О. С.

Ухвала від 23.04.2024

Кримінальне

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

Цесельська О. С.

Ухвала від 22.03.2024

Кримінальне

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

Цесельська О. С.

Ухвала від 20.03.2024

Кримінальне

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

Цесельська О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні