копія
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ Справа № 2-809/10
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22.11.2010 р. Любашівський районний суд Одеської області
у складі : головуючого судді Гнатюка В.О.
при секретарі Гончар В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в с.м.т. Любашівка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
20.10.2010 року позивачка звернулась до суду з зазначеним позовом, вказавши, що 16.10.2002 року вона зареєструвала шлюб з відповідачем. За час шлюбу постійно виникали сварки , скандали . В теперешній час шлюбні відносини між ними припинені.
Оскільки примирення між нею та відповідачем неможливе, то вона просила суд розірвати їх шлюб.
Позивачка у судовому засіданні позов підтримала , заявивши , що примирення між нею та відповідачем неможливе ні за яких умов .
Відповідач в судове засідання не з"явився . Про день і час розгляду справи був повідомлений належним чином. Про що свідчить розписка в матеріалах справи з відміткою про те, що 21.11.2010 року, ОСОБА_2 від отримання судової повістки та підпису відмовився.
Оскільки позивачка не заперечувала проти заочного розгляду справи , суд ухвалив розглянути дану справу заочно .
Вислухавши позивачку , допитавши свідка, дослідивши матеріали справи, суд вважає , що позов підлягає задоволенню , виходячи із слідуючого.
Як видно з пояснення позивачки в сім'ї склались ненормальні стосунки. Сторони разом спільно не проживають. Відповідач постійно її ображав, вчиняв скандали, допускав фізичне насильство відносно неї. Дане пояснення узгоджується з допитаною в якості свідка рідною сестрою позивачки ОСОБА_3 Позивачка в судовому засіданні заявила , що примирення неможливе ні за яких умов, розірвати шлюб вона вирішила остаточно.
Оскільки сторони проживають окремо, а позивачка заявила , що відповідач постійно ображав її , вчиняв скандали, допускав фізичне насильство відносно неї, то збереження шлюбу , на думку суду, суперечило б інтересам позивачки.
Відповідно до ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено , що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них , що мають істотне значення. Тому належить постановити судове рішення про розірвання шлюбу між сторонами.
На підставі викладеного , керуючись ст. 10,60,212,213,215, Гл 8 ЦПК України ст. ст. 110, 112 СК України, суд
вирішив:
-2-
Шлюб ,зареєстрований 16 жовтня 2002 року у Відділі реєстрації актів цивільного стану Любашівського районного управління юстиції Одеської області ( актовий запис № 44) між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, розірвати .
Копію рішення суду надіслати в Відділ реєстрації актів цивільного стану Любашівського районного управління юстиції Одеської області .
Заочне рішення може бути переглянуто судом , що його ухвалив , за письмовою заявою відповідача , поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії
Рішення може бути оскаржено позивачем в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через Любашівський районний суд Одеської області шляхом подання в 10 - денний строк з дня отримання його копії апеляційної скарги.
У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.
Суддя / підпис/
Рішення вступило в законну силу «___»
Копія вірна : суддя В.О. Гнатюк
Суд | Любашівський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 22.11.2010 |
Оприлюднено | 30.11.2010 |
Номер документу | 12446189 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Любашівський районний суд Одеської області
Гнатюк Валерій Олексійович
Цивільне
Покровський районний суд Дніпропетровської області
Єланський Олег Геннадійович
Цивільне
Веселівський районний суд Запорізької області
Нагорний Анатолій Олександрович
Цивільне
Краснолиманський міський суд Донецької області
Саржевська Ірина Віталіївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні