Постанова
від 16.01.2025 по справі 136/1932/23
ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 136/1932/23

Провадження № 22-ц/801/131/2025

Категорія: 77

Головуючий у суді 1-ї інстанції Шпортун С. В.

Доповідач:Копаничук С. Г.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 січня 2025 рокуСправа № 136/1932/23м. Вінниця

Вінницький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

Головуючого: Копаничук С.Г. (суддя - доповідач),

суддів: Медвецького С. К., Рибчинського В. П.,

з участю секретаря судового засідання: Луцишина О. П.,

позивач ОСОБА_1 ,

відповідач Комунальний заклад «Приборівська гімназія Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області»,

третя особа, без самостійних вимог на предмет спору - Турбівська селищна рада Вінницького району Вінницької області,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції апеляційну скаргу Комунального закладу «Приборівська гімназія Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області» на рішення Липовецького районного суду Вінницької області від 11 жовтня 2024 року, ухвалене під головуванням судді Шпортун С. В., у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Комунального закладу "Приборівська гімназія Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області", за участі третьої особи без самостійних вимог Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області, про визнання незаконним наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,-

ПОСТАНОВИВ :

Апеляційну скаргуКомунального закладу «Приборівська гімназія Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області» залишити без задоволення.

Рішення Липовецького районного суду Вінницької області від 11жовтня 2024 року залишити без змін.

Судові витрати, понесені у зв`язку з переглядом справи у суді апеляційної інстанції, залишитиза Комунальним закладом «Приборівська гімназія Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області».

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, однак може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту судового рішення до Верховного Суду.

Головуючий С. Г. Копаничук

судді: С. К. Медвецький

В. П. Рибчинський

СудВінницький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення16.01.2025
Оприлюднено20.01.2025
Номер документу124478017
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них

Судовий реєстр по справі —136/1932/23

Постанова від 16.01.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Копаничук С. Г.

Постанова від 16.01.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Копаничук С. Г.

Ухвала від 13.01.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Копаничук С. Г.

Ухвала від 21.11.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Копаничук С. Г.

Ухвала від 17.10.2024

Цивільне

Липовецький районний суд Вінницької області

Шпортун С. В.

Рішення від 11.10.2024

Цивільне

Липовецький районний суд Вінницької області

Шпортун С. В.

Рішення від 11.10.2024

Цивільне

Липовецький районний суд Вінницької області

Шпортун С. В.

Ухвала від 11.03.2024

Цивільне

Липовецький районний суд Вінницької області

Шпортун С. В.

Ухвала від 03.11.2023

Цивільне

Липовецький районний суд Вінницької області

Шпортун С. В.

Ухвала від 23.10.2023

Цивільне

Липовецький районний суд Вінницької області

Шпортун С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні