Ухвала
від 17.01.2025 по справі 126/1326/21
ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 126/1326/21

Провадження № 1-кп/151/23/25

УХВАЛА

іменем України

17 січня 2025 року селище Чечельник

Чечельницький районний суд Вінницької області у складі:

головуючого судді ОСОБА_1

за участю :

секретаря судових засідань ОСОБА_2

прокурора ОСОБА_3

обвинувачених ОСОБА_4 , ОСОБА_5

захисників обвинувачених адвокатів ОСОБА_6 , ОСОБА_7

провівши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Чечельницького районного судуВінницької області підготовче судове засідання на підставі обвинувального акта у кримінальному провадженні № 12021020100000123, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 01 квітня 2021 року про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст. 191 КК України та ч. 1 ст. 366 КК України та ОСОБА_5 , у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України,

ВСТАНОВИВ :

Ухвалою Вінницького апеляційного суду від 14 листопада 2024 року, задоволено подання Бершадського районного суду Вінницької області про напралення до Чечельницького районного суду Вінницької області як найбільш територіально наближеного, обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 01 квітня 2021 року за № 12021020100000123 про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст. 191 КК України та ч. 1 ст. 366 КК України та ОСОБА_5 , у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

26 листопада 2024 року ухвалою суду вказане кримінальне провадження призначене до підготовчого судового засідання.

Прокурор ОСОБА_3 у підготовчому судовому засіданні просить постановити ухвалу про призначення судового розгляду на підставі обвинувального акта вважаючи, що під час досудового розслідування були дотримані всі вимоги КПК України, підстав для закриття провадження чи повернення обвинувального акту не вбачає. Крім того, з метоюзабезпечення судуінформацією,що характеризуєособу обвинувачених,заявив клопотання зобов`язати представника уповноваженогооргану зпитань пробаціїскласти досудовудоповідь наобвинувачених тапроводити розгляд справи у відкритому судовому засіданні.

Обвинувачені ОСОБА_4 та ОСОБА_5 , та їх захисники адвокати ОСОБА_6 та ОСОБА_7 у підготовчому судовому засіданні не заперечували щодо призначення справи до судового розгляду.

Представник потерпілого ПрАТ "Птахокомбінат "Бершадський" ОСОБА_8 у підготовче судове засідання не з`явився, хоча про день, час та місце розгляду справи полвідомлявся належним чином.

Суд,заслухавши думку учасників підготовчого судового засідання, вивчивши обвинувальний акт, приходить до наступних висновків.

Дане кримінальне провадження підсуднє Чечельницькому районному суду Вінницької області відповідно до статей 32, 33 КПК України.

Підстав для закриття кримінального провадження, передбачених п. п. 4-8 ч. 1 або ч. 2 ст. 284 КПК України або зупинення провадження, немає.

Обвинувальний акт складено у відповідності до вимог ст. 291 КПК України, при його затвердженні прокурором дотримано вимоги процесуального закону, порушень вимог КПК України, які б унеможливлювали призначення провадження до судового розгляду відсутні, а тому, суд приходить до висновку про можливість призначення справи за обвинувальним актом відносно ОСОБА_4 та ОСОБА_5 до судового розгляду.

Частиною 5 ст. 314 КПК України встановлено, що у підготовчому судовому засіданні суд, у випадках, передбачених цим Кодексом, за власною ініціативою або за клопотанням обвинуваченого, його захисника чи законного представника, чи за клопотанням прокурора і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини вирішує питання щодо складання досудової доповіді, про що постановляє ухвалу із зазначенням строку підготовки такої доповіді.

Згідно з ч. 1 ст. 314-1 КПК України з метою забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого, а також прийняття судового рішення про міру покарання представник уповноваженого органу з питань пробації складає досудову доповідь за ухвалою суду.

З вказаних підстав клопотання прокурора про доручення уповноваженому органу з питань пробації скласти танадати судудосудову доповідьвідносно обвинуваченихпідлягає задоволенню,тому з метою повного та об`єктивного розгляду кримінального провадження, суд вважає за необхідне зобов`язати представника уповноваженого органу з питань пробації скласти досудову доповідь на обвинувачених, з метою забезпечення суду інформацією, що характеризує їх особи.

Крім того, суд вважає за необхідне судовий розгляд провести у відкритому судовому засіданні з участю учасників справи та визначає дату і місце проведення судового розгляду.

На підставі викладеного, керуючись статтями 314-316, 369 КПК України,

ПОСТАНОВИВ :

Призначити судовий розгляд у відкритому судовому засіданні на підставі обвинувального акта у кримінальному провадженні № 12021020100000123, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 01 квітня 2021 року, відносно ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст. 191 КК України та ч. 1 ст. 366 КК України та ОСОБА_5 , у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України на24 січня 2025 року о 09 годині 30 хвилин.

Розгляд кримінального провадження призначити у відкритому судовому засіданні.

Судовий розгляд кримінального провадження у справі здійснюватиметься одноособово суддею Чечельницького районного суду Вінницької області ОСОБА_1 .

Викликати для участі у судовому засіданні учасників справи.

Зобов`язати Бершадський районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області, відповідно до ст. 314-1 КПК України, для забезпечення суду інформацією скласти досудову доповідь, що характеризує обвинувачених:

- ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та жителя : АДРЕСА_1 ;

- ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , місце реєстрації та проживання АДРЕСА_2 , для прийняття судового рішення про міру покарання та подати до суду в термін до 24 січня 2025 року.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_9

СудЧечельницький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення17.01.2025
Оприлюднено20.01.2025
Номер документу124493585
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Судовий реєстр по справі —126/1326/21

Ухвала від 11.04.2025

Кримінальне

Чечельницький районний суд Вінницької області

Токарчук Л. Г.

Ухвала від 11.04.2025

Кримінальне

Чечельницький районний суд Вінницької області

Токарчук Л. Г.

Ухвала від 10.04.2025

Кримінальне

Чечельницький районний суд Вінницької області

Токарчук Л. Г.

Ухвала від 14.02.2025

Кримінальне

Чечельницький районний суд Вінницької області

Токарчук Л. Г.

Ухвала від 20.01.2025

Кримінальне

Чечельницький районний суд Вінницької області

Моцний В. С.

Ухвала від 17.01.2025

Кримінальне

Чечельницький районний суд Вінницької області

Моцний В. С.

Ухвала від 26.11.2024

Кримінальне

Чечельницький районний суд Вінницької області

Моцний В. С.

Ухвала від 14.11.2024

Кримінальне

Вінницький апеляційний суд

Ковальська І. А.

Ухвала від 30.10.2024

Кримінальне

Вінницький апеляційний суд

Рупак А. А.

Ухвала від 30.10.2024

Кримінальне

Вінницький апеляційний суд

Рупак А. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні