Справа № 523/5066/23
Провадження №2-во/523/6/25
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"20" січня 2025 р. Суворовський районний суд м. Одеси в складі:
головуючого судді - Бузовського В.В.,
при секретарі - Петровської О.П.,
розглянувши заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду,
встановив:
Позивач ОСОБА_1 , звернувся з заявою про виправлення описки в рішенні суду у справі № 523/5066/23.
Заява позивача мотивована тим, що при ухваленні рішення, суд не вірно зазначив в рішенні про те, що між «ОЗГТВ» та «ОШРЗ» було укладено договір «Про врегулювання відносин сторін щодо спільної діяльності, експлуатації водноспортивної бази відпочинку», оскільки між словами «ОШРЗ» і було пропущена частка «не». Також невірно зазначено посаду представника відповідача ПрАТ Лебедєва Ю.М., так судом зазначено «Голова правління» а має бути «Голова спостережної ради», крім того невірно викладено зміст другої частини позовних вимог.
Заява розглянута за відсутності учасників справи.
В силу ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Так, описка це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні (ухвалі),яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках, тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменування речей, предметів, майна, зазначення дат та строків.
Таким чином, вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд усуває лише такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Отже, зазначені позивачем описки не є в розумінні ст. 269 ЦПК України опискою, оскільки не впливають на можливість реалізації судового рішення, яке набрало законної сили на підставі постанови Одеського апеляційного суду від 17.12.2024р., а тому заява про виправлення описки задоволенню не підлягає.
Керуючись ст. 53, 269 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
В заяві ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду у справі № 523/5066/23 відмовити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15-ти днів з дня її підписання.
Ухвала підписана 20.01.2025 року.
Суддя
Суд | Суворовський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2025 |
Оприлюднено | 21.01.2025 |
Номер документу | 124521845 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Суворовський районний суд м.Одеси
Бузовський В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні