Ухвала
від 21.01.2025 по справі 380/5471/24
ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

з питання внесення виправлення в судове рішення

21 січня 2025 рокуЛьвівСправа № 380/5471/24 пров. № А/857/32146/24

Восьмий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

головуючого судді: Сеника Р.П.,

суддів: Онишкевича Т.І., Судової-Хомюк Н.М.,

розглянувши в порядку письмового провадження питання про виправлення описки в ухвалах Восьмого апеляційного адміністративного суду про відкриття апеляційного провадження та про призначення справи до апеляційного розгляду від 13.12.2024 у справі №460/3994/24 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівський авіаційний завод «ЛДАРЗ» до Головного управління ДПС у Львівській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, провадження у якій відкрито за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Львівській області на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 05.11.2024, -

В С Т А Н О В И В :

Ухвалами Восьмого апеляційного адміністративного суду від 13.12.2024 відкрито апеляційне провадження та призначено справу до апеляційного розгляду.

Однак, при реєстрації апеляційної скарги допущено технічну описку щодо зазначення організаційно-правової форми та найменування позивача замість Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівський авіаційний завод «ЛДАРЗ» зазначено Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» (ЄДРПОУ 07684556).

У зв`язку з такими обставинами допущено описку і у відповідних ухвалах.

Відповідно до частин 1 та 2 статті 253 КАС України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

З огляду на те, що при постановлені вищевказаних ухвал дійсно допущені вказані вище описки та замість позивача Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівський авіаційний завод «ЛДАРЗ» зазначено Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», такі описки підлягають виправленню.

Керуючись ст.ст.243, 253, 325, 328, 329 КАС України, суд, -

У Х В А Л И В :

Виправити допущені описки в ухвалах Восьмого апеляційного адміністративного суду від 13.12.2024 про відкриття апеляційного провадження та призначення справи до апеляційного розгляду шляхом зазначення у їх тексті позивачем Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівський авіаційний завод «ЛДАРЗ» замість Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод».

Вірною організаційно-правовою формою та найменуванням позивача вважати Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівський авіаційний завод «ЛДАРЗ» (ЄДРПОУ 07684556).

Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку згідно зі ст.ст.328, 329 КАС України.

Головуючий суддя Р. П. Сеник судді Т. В. Онишкевич Н. М. Судова-Хомюк

СудВосьмий апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення21.01.2025
Оприлюднено24.01.2025
Номер документу124610539
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них податку на додану вартість (крім бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції), зупинення реєстрації податкових накладних)

Судовий реєстр по справі —380/5471/24

Постанова від 21.01.2025

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Сеник Роман Петрович

Ухвала від 21.01.2025

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Сеник Роман Петрович

Ухвала від 13.12.2024

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Сеник Роман Петрович

Ухвала від 13.12.2024

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Сеник Роман Петрович

Ухвала від 13.12.2024

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Сеник Роман Петрович

Ухвала від 06.12.2024

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Сеник Роман Петрович

Рішення від 05.11.2024

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Гулкевич Ірена Зіновіївна

Ухвала від 20.06.2024

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Гулкевич Ірена Зіновіївна

Ухвала від 18.03.2024

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Гулкевич Ірена Зіновіївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні