Головуючий у суді першої інстанції: Теремецька Н.Ф.
У Х В А Л А
27 січня 2025 року місто Київ
справа № 377/773/24
провадження№22-ц/824/4112/2025
Київський апеляційний суд в складі судді-доповідача - Стрижеуса А.М., вирішуючи клопотання представника Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» - Байдацького Данила Олександровича про проведення судового засідання у режимі відеоконференції,-
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Київського апеляційного суду перебуває справа за апеляційною скаргою Первинної профспілкової організації Чорнобильської АЕС на ухвалу Славутицького міського суду Київської області від 21 жовтня 2024 року у справі за позовом Первинної профспілкової організації Чорнобильської АЕС, від імені якої діє представник Сердюк Б. В., до Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» про визнання незаконним та скасування наказу.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 28 листопада 2024 року відкрито апеляційне провадження у справі.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 18 грудня 2024 року справу призначено до розгляду в судовому засіданні.
23 грудня 2024 року через підсистему «Електронний суд» представник Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» - Байдацький Данило Олександрович подав клопотання про проведення судового засідання у режимі відеоконференції.
Відповідно до ч.ч. 1, 3 ст. 212 ЦПК України, Учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.
Відповідно до п. 2 розділу II Порядку проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку здійснюється за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення "EasyCon".
Пунктами 1, 2 розділу III Порядку передбачено, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, наведеним в додатку 1 до цього Порядку.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, зразок якої наведено в додатку 2 до цього Порядку, не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.
Відповідно до вказаних положень, проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів можливе лише за допомогою програмного забезпечення "EasyCon" за участю осіб, зареєстрованих в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України. В іншому порядку технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів не передбачено.
Враховуючи викладене, колегія суддів вважає за можливе задовольнити клопотання про проведення судового засідання у режимі відеоконференції. участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».
Керуючись ст.. 212 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
Клопотання представника Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» - Байдацького Данила Олександровича про проведення судового засідання у режимі відеоконференції - задовольнити.
Проводити розгляд справи у режимі відеоконференції за допомогою технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів.
Зобов`язати учасника, який бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференцзв`язку, зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до початку судового засідання, завчасно активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи.
Ухвала в касаційному порядку оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач: А.М. Стрижеус
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.01.2025 |
Оприлюднено | 31.01.2025 |
Номер документу | 124779117 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Стрижеус Анатолій Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні