ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
"30" січня 2025 р. Справа№ 907/948/22
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Яценко О.В.
суддів: Хрипуна О.О.
Гончарова С.А.
при секретарі судового засідання Антонюк А.С.
за участю представників сторін: згідно протоколу судового засідання від 30.01.2025
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермент Плюс» адвоката Білак Н.І. про ухвалення додаткового рішення
за результатами розгляду апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермент Плюс»
на рішення Господарського суду Київської області від 03.04.2024
у справі № 907/948/22 (суддя Мальована Л.А.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермент Плюс»
до Фізичної особи-підприємця Солоніна Ярослава Миколайовича,
Товариства з обмеженою відповідальністю «Потестас»
про відшкодування шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Північного апеляційного господарського суду перебуває заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермент Плюс» адвоката Білак Н.І. про ухвалення додаткового рішення за результатами розгляду апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермент Плюс» на рішення Господарського суду Київської області від 03.04.2024 у справі № 907/948/22 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермент Плюс» до Фізичної особи-підприємця Солоніна Ярослава Миколайовича, Товариства з обмеженою відповідальністю «Потестас» про відшкодування шкоди, розгляд якої було призначено на 30.01.2025 о 10:00.
30.01.2025 через відділ забезпечення автоматизованого розподілу, контролю та моніторингу виконання документів Північного апеляційного господарського суду від відповідача надійшла заява про відкладення розгляду справи у зв`язку з участю представника Фізичної особи-підприємця Солоніна Ярослава Миколайовича адвоката Кривошея О.Ю. в розгляді інших судових справ.
Колегія суддів вважає заяву відповідача про відкладення розгляду справи такою, що підлягає задоволенню з урахуванням наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 216 Господарського процесуального кодексу України, суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 202 ГПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
Відповідно до ч. 11 ст. 270 ГПК України, суд апеляційної інстанції відкладає розгляд справи в разі неявки у судове засідання учасника справи, стосовно якого немає відомостей щодо його повідомлення про дату, час і місце судового засідання, або за його клопотанням, коли повідомлені ним причини неявки будуть визнані судом поважними.
З огляду на задоволення заяви відповідача про відкладення розгляду справи, з метою всебічного, повного та об`єктивного розгляду справи, колегія суддів вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
У судовому засідання апеляційної інстанції 30.01.2025 приймав участь представник позивача. Представник відповідача не з`явився, про дату, час та місце судового засідання був повідомлений належним чином.
Представник позивача в судовому засіданні звернувся до суду з заявою про участь у наступному судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Розглянувши заяву представника позивача, враховуючи наявність технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із використанням власних технічних засобів заявника, суд дійшов висновку про можливість задоволення заяви та проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".
При проведенні судового засідання поза межами приміщення суду представник позивача повинний дотримуватись вимог Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом ДСА України від 23.04.2020 196.
Керуючись ст.ст. 216, 234, 270 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Заяву відповідача про відкладення розгляду справи задовольнити.
2. Розгляд заяви представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермент Плюс» адвоката Білак Н.І. про ухвалення додаткового рішення за результатами розгляду апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермент Плюс» на рішення Господарського суду Київської області від 03.04.2024 у справі № 907/948/22 відкласти на 03.02.2025 о 9 год. 30 хв., який відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань № 16.
3. Розгляд справи № 907/948/22 провести в режимі відеоконференції.
4. В судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами судового засідання із застосуванням власних технічних засобів будуть приймати представник позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермент Плюс» - Білак Н.І.
5. Попередити сторін, що відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
6. Попередити представника, що відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання за участі сторін поза межами приміщення суду, він зобов`язаний зайти та авторизуватися в Системі "EasyCon" через електронний суд за 10 хвилин до початку судового засідання.
7. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції сторонам необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.
8. Попередити сторони про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму).
9. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що їх участь у судовому засіданні не є обов`язковою та не з`явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
10. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Головуючий суддя О.В. Яценко
Судді О.О. Хрипун
С.А. Гончаров
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2025 |
Оприлюднено | 03.02.2025 |
Номер документу | 124806674 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі перевезення, транспортного експедирування, з них залізницею, з них втрата, пошкодження, псування вантажу |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Яценко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні