Ухвала
від 29.01.2025 по справі 456/1315/16-к
СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 456/1315/16

Провадження № 1-кп/456/200/2025

УХВАЛА

про проведення судових засідань в режимі відеоконференції

29 січня 2025 року Стрийський міськрайонний суд Львівської області в складі:

головуючого судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

розглянувши клопотання обвинуваченого ОСОБА_3 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12012150010000042 від 30.11.2012 відносно ОСОБА_3 який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 5 ст.191, ч.4 ст.27,ч. 1 ст.358 КК України,

в с т а н о в и в :

В провадженні Стрийського міськрайонного суду Львівської області перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12012150010000042 від 30.11.2012 відносно ОСОБА_3 який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 5 ст.191, ч.4 ст.27,ч. 1 ст.358 КК України.

До Стрийського міськрайонного суду Львівської області суду надійшло клопотання обвинуваченого ОСОБА_3 про проведення судових засідань у вказаному кримінальному провадженні, у режимі відеоконференції за допомогою власних технічних засобів.

Відповідно до п.1 ч.1 ст. 336 КПК України судове провадженняможе здійснюватисяу режимівідеоконференції підчас трансляціїз іншогоприміщення,у томучислі якезнаходиться позамежами приміщеннясуду (дистанційнесудове провадження),у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин.

Законом України від 24.02.2022 «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 №64» на території України введено військовий стан.

Згідно з п.10 Рекомендацій Ради суддів України щодо роботи судів в умовах воєнного стану, якщо за об`єктивних обставин учасник провадження не може брати участь в судовому засіданні в режимі ВКЗ за допомогою технічних засобів, визначених КПК, як виняток допускати участь такого учасника в режимі ВКЗ за допомогою будь-яких інших технічних засобів, у тому числі і власних.

Пунктом 7 листа Верховного Суду №1/0/2-22 від 03.03.2022 «Щодо окремих питань здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану» передбачено, що якщо через об`єктивні обставини учасник кримінального провадження не може брати участь у засіданні в режимі відеоконференцзв`язку за допомогою технічних засобів, визначених КПК України, як виняток можна допускати участь такого учасника в режимі відеоконференцзв`язку за допомогою інших засобів, при цьому треба звернути увагу на роз`яснення такому учаснику його процесуальних прав та обов`язків.

Разом з тим, перевіряючи клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції власними технічними засобами, суд перевірив, що обвинувачений особисто зареєстрований в системі "ВКЗ", що дає можливість підтвердження особи учасника справи із застосуванням електронного підпису.

Враховуючи введення в Україні воєнного стану, суд вважає за необхідне для забезпечення оперативності провадження та безпеки учасників справи, на підставіст. 336 КПК Українипризначити дистанційне провадження за участю обвинуваченого в режимі відео конференції з використанням власних технічних засобів, зокрема, програмного забезпечення «ВКЗ».

Керуючись ст.336 КПК України, Законом України від 24.02.2022 «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 №64», п.10 Рекомендацій Ради суддів України щодо роботи судів в умовах воєнного стану, пунктом 7 листа Верховного Суду №1/0/2-22 від 03.03.2022 «Щодо окремих питань здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану», суд

у х в а л и в :

Судові засідання у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12012150010000042 від 30.11.2012 відносно ОСОБА_3 який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 5 ст.191, ч.4 ст.27,ч. 1 ст.358 КК України, проводити з обвинуваченим ОСОБА_3 в режимі відеоконференції, поза межамиприміщення судуза допомогоюсистеми «ВКЗ».

Попередити обвинуваченого, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою системи «ВКЗ».

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Попередити обвинуваченого про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

Копію ухвали негайно надіслати обвинуваченому.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя ОСОБА_1

СудСтрийський міськрайонний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення29.01.2025
Оприлюднено03.02.2025
Номер документу124813932
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Судовий реєстр по справі —456/1315/16-к

Ухвала від 29.01.2025

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Бучківська В. Л.

Ухвала від 29.01.2025

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Бучківська В. Л.

Ухвала від 20.01.2025

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Бучківська В. Л.

Ухвала від 11.12.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Бучківська В. Л.

Ухвала від 11.12.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Бучківська В. Л.

Ухвала від 11.12.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Бучківська В. Л.

Ухвала від 29.10.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Бучківська В. Л.

Ухвала від 16.11.2023

Кримінальне

Львівський апеляційний суд

Урдюк Т. М.

Ухвала від 16.11.2023

Кримінальне

Львівський апеляційний суд

Урдюк Т. М.

Ухвала від 06.03.2023

Кримінальне

Львівський апеляційний суд

Урдюк Т. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні