Ухвала
від 03.02.2025 по справі 712/82/25
ЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Номер провадження 11-сс/821/72/25 Справа № 712/82/25

УХВАЛА

03 лютого 2025 року Черкаський апеляційний суд в складі суддів:

суддя-доповідач суддіОСОБА_1 ОСОБА_2 , ОСОБА_3

розглянувши клопотання прокурора групи прокурорів Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 та адвоката ОСОБА_5 про проведення судового засідання з розгляду апеляційної скарги адвоката ОСОБА_5 на ухвалу слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси від 08.01.2025 про продовження строку виконання обов`язків ОСОБА_6 у зв`язку із застосуванням запобіжного заходу у виді застави у режимі відеоконференції,

в с т а н о в и в :

у провадженні Черкаського апеляційного суду перебуває зазначена вище апеляційна скарга на ухвалу слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси від 08.01.2025, розгляд якої призначено у приміщенні апеляційного суду за адресою: вул. Верхня Горова, 29, м. Черкаси, 18001 на 09 год. 00 хв. 05.02.2025.

30.01.2025 від прокурора групи прокурорів Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 надійшло заперечення на апеляційну скаргу адвоката, яке містить клопотання про проведення судового засідання з розгляду апеляційної скарги у даній справі за його участі у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку.

31.01.2025 від адвоката ОСОБА_5 надійшло клопотання про проведення судового засідання з розгляду апеляційної скарги у даній справі за його участі у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку.

Відповідно до ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин; необхідності забезпечення безпеки осіб; проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого; необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; наявності інших підстав, визначених судом достатніми.

Вислухавши суддю-доповідача, колегія суддів вважає за необхідне задовольнити клопотання прокурората адвоката і здійснити судове провадження у даній справі у режимі відеоконференції за участі прокурора групи прокурорів Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 та адвоката ОСОБА_5 поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку.

Керуючись ст.ст. 336, 418, 419 КПК України, суд,

п о с т а н о в и в :

клопотання - задовольнити.

Розгляд апеляційної скарги адвоката ОСОБА_5 на ухвалу слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси від 08.01.2025 про продовження строку виконання обов`язків ОСОБА_6 у зв`язку із застосуванням запобіжного заходу у виді застави за участі прокурора ОСОБА_4 та адвоката ОСОБА_5 провести у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку 05.02.2025 о 09 год. 00 хв. та інших судових засіданнях у разі відкладення розгляду справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Суддя-доповідач:

Судді:

СудЧеркаський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення03.02.2025
Оприлюднено05.02.2025
Номер документу124870372
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про продовження строку обов'язків

Судовий реєстр по справі —712/82/25

Ухвала від 05.02.2025

Кримінальне

Черкаський апеляційний суд

Фетісова Т. Л.

Ухвала від 05.02.2025

Кримінальне

Черкаський апеляційний суд

Фетісова Т. Л.

Ухвала від 03.02.2025

Кримінальне

Черкаський апеляційний суд

Фетісова Т. Л.

Ухвала від 21.01.2025

Кримінальне

Соснівський районний суд м.Черкас

Борєйко О. М.

Ухвала від 20.01.2025

Кримінальне

Соснівський районний суд м.Черкас

Борєйко О. М.

Ухвала від 20.01.2025

Кримінальне

Соснівський районний суд м.Черкас

Борєйко О. М.

Ухвала від 08.01.2025

Кримінальне

Соснівський районний суд м.Черкас

Борєйко О. М.

Ухвала від 08.01.2025

Кримінальне

Соснівський районний суд м.Черкас

Борєйко О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні