Справа № 686/18337/24
Провадження № 6/686/92/25
УХВАЛА
6 лютого 2025 року Хмельницький міськрайонний суд в складі:
головуючого - судді Карплюка О.І.
при секретарі судового засідання Лазоренко К.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Хмельницькому справу за позовом ОСОБА_1 до департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради про визнання протиправним звільнення та скасування наказу, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди,
встановив:
Рішенням Хмельницького міськрайонного суду від 9 жовтня 2024 року зі змінами постановою Хмельницького апеляційного суду від 26 грудня 2024 року вирішено визнати протиправним звільнення ОСОБА_1 з посади директора комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №13 Хмельницької міської ради» з 18 червня 2024 року; скасувати наказ в.о. директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 31 травня 2024 року №152-к «Про звільнення ОСОБА_1 »; поновити ОСОБА_1 на посаді директора комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №13 Хмельницької міської ради»; стягнути з департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 середній заробітокза часвимушеного прогулув сумі73659 грн. 99 коп. з урахуванням податків, зборів та інших обов`язкових платежів, та моральну шкоду в розмірі 10000 грн.
Представник позивача ОСОБА_2 звернувся до суду із заявою про зобов`язання відповідача подати до суду звіт про виконання даного судового рішення в частині негайного поновлення ОСОБА_1 на роботі, оскільки воно на даний час не виконано.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про її задоволення.
Так, відповідно до вимог ст. 453-1 ч. 1 п. 1 ЦПК України суд, який розглянув справу як суд першої інстанції, за письмовою заявою стягувача може зобов`язати боржника подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення в цивільних справах, що виникають із трудових правовідносин.
Відповідно до вимог ст. 453-1 ч. 4 ЦПК України якщо боржником, який не виконує судове рішення, є орган державної влади, орган місцевого самоврядування, суб`єкт господарювання державного або комунального сектору економіки, суд за письмовою заявою стягувача та за умови відкриття виконавчого провадження зобов`язує такого боржника подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення незалежно від характеру спору.
Виконавче провадження з цього приводу відкрито 10 жовтня 2024 року. Однак. судове рішення в частині негайного поновлення ОСОБА_1 на роботі відповідачем не виконано.
Керуючись ст. ст. 259, 260, 453-1,453-2ЦПК України, суд
ухвалив:
Заяву представника позивача ОСОБА_2 про зобов`язання департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради подати до суду звіт про виконання рішення Хмельницького міськрайонного суду від 9 жовтня 2024 року в частині негайного поновлення ОСОБА_1 на роботі задовольнити.
Зобов`язати департамент освіти та науки Хмельницької міської ради (29013, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53, ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 02146920) подати до Хмельницького міськрайонного суду звіт про виконання його рішення від 9 жовтня 2024 року в частині негайного поновлення ОСОБА_1 на роботі в строк чотирнадцяти календарних днів з дня отримання відповідної ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 06.02.2025 |
Оприлюднено | 10.02.2025 |
Номер документу | 125003926 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Карплюк О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні