Ухвала
від 27.01.2025 по справі 753/9649/20
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/9649/20

провадження № 2/753/3042/25

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"27" січня 2025 р. м. Київ

Дарницький районний суд міста Києва в складі головуючого судді Кулика С.В., за участю секретаря судового засідання Боярської Є.О., представника позивача ОСОБА_1 , відповідача ОСОБА_2 , представника відповідача ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні майном шляхом знесення самочинно встановленої огорожі, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дарницького районного суду м. Києва перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_4 , до ОСОБА_2 , про усунення перешкод у користуванні майном шляхом знесення самочинно встановленої огорожі.

Представника позивача в судовому засіданні заявила клопотання про залучення до участі у справі в якості співвідповідача ОСОБА_5 , оскільки 17.12.2023 року відповідач з останньою уклав договір купівлі-продажу земельної ділянки яка межує із земельною ділянкою позивача та разом з правом власності до ОСОБА_5 , перейшли обов`язки власника цієї ділянки, зокрема дотримуватись вимог законодавства про охорону довкілля, не порушувати права власників суміжних земельних ділянок та землекористувачів, дотримуватись правил добросусідства та обмежень, пов`язаних з використанням земельних сервітутів та охоронних зон, за свій рахунок привести земельну ділянку у попередній стан у разі незаконної зміни її рельєфу, з урахуванням викладеного вважає необхідним залучити останню до участі у справі в якості співвідповідача.

Представник відповідача в судовому засіданні зазначив, що ОСОБА_2 , є неналежним відповідачем у вказаній цивільній справі, тому просив замінити неналежного відповідача на належного ОСОБА_5 .

Відповідач в судовому засіданні підтримав думку свого представника.

Суд дослідивши матеріали справи, заслухавши сторони приходить до наступного.

Відповідно до ч.ч.1, 2 ст. 51 ЦПК України суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання залучити до участі у ній співвідповідача.

Якщо позов подано не до тієї особи, яка повинна відповідати за позовом, суд до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання за клопотанням позивача замінює первісного відповідача належним відповідачем, не закриваючи провадження у справі.

Враховуючи наведене, з метою повного та всебічного розгляду справи, враховуючи підстави та предмет позову, суд вважає необхідним залучити до участі у справі у якості співвідповідача ОСОБА_5 .

Керуючись ст. 51, 260, 261 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника позивача про залучення співвідповідача - задовольнити.

Залучити у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні майном шляхом знесення самочинно встановленої огорожі, у якості співвідповідача - ОСОБА_5 (РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_2 ).

Запропонувати відповідачу подати відзив на позовну заяву, з посиланням на докази, якими він обґрунтовуються протягом 15 днів з дня отримання позовної заяви.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Повний текст ухвали виготовлено 31.01.2025 року.

Суддя С.В. Кулик

СудДарницький районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення27.01.2025
Оприлюднено10.02.2025
Номер документу125008597
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Судовий реєстр по справі —753/9649/20

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Кулик С. В.

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Кулик С. В.

Ухвала від 09.12.2024

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Кулик С. В.

Постанова від 31.10.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пархоменко Павло Іванович

Окрема думка від 31.10.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Крат Василь Іванович

Ухвала від 21.10.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пархоменко Павло Іванович

Ухвала від 12.09.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пархоменко Павло Іванович

Ухвала від 27.08.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пархоменко Павло Іванович

Ухвала від 25.07.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пархоменко Павло Іванович

Ухвала від 18.06.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Музичко Світлана Григорівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні