Справа № 279/6416/21 Головуючий у 1-й інст. Коваленко В. П.
Категорія 46 Доповідач Шевчук А. М.
УХВАЛА
25 лютого 2025 р. м.Житомир
Житомирський апеляційний суд у складі:
головуючої судді Шевчук А.М.,
суддів: Коломієць О.С., Талько О.Б.,
вирішуючи, відповідно до вимог ст.359 ЦПК України, питання про відкриття апеляційного провадження
за апеляційноюскаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Автосвіт ЛТД»
на ухвалу Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 11 листопада 2024 року
у цивільнійсправізапозовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , яка діяла у своїх інтересах та в інтересах неповнолітнього онука ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , який діяв в інтересах ОСОБА_5 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Автосвіт ЛТД</a>, третя особа: ОСОБА_6 , про відшкодування шкоди, заподіяної смертю потерпілого,
в с т а н о в и в:
Апеляційна скарга за формою і змістом відповідає вимогам ст.356 ЦПК України.
Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження та для повернення апеляційної скарги не вбачається.
Керуючись ст.ст.359,360,361 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Відкрити апеляційнепровадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Автосвіт ЛТД» на ухвалу Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 11 листопада 2024 року.
Відповідно до вимог ст.361 ЦПК України надіслати учасникам справи копії даної ухвали, копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів.
Встановити строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Роз`яснити учасникам справи, що до відзиву на апеляційну скаргу додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Головуюча Судді:
Суд | Житомирський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.02.2025 |
Оприлюднено | 28.02.2025 |
Номер документу | 125437594 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Житомирський апеляційний суд
Шевчук А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні