Справа № 3-4414/2010
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 листопада 2010 року суддя І змаїльського міськрайонног о суду Одеської області Банн ікова Н.В., ознайомившись з адм іністративними матеріалами , що надійшли з Ізмаїльського МВ ГУМВС України в Одеській о бласті відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ _1, не працюючої, мешкаючої за адресою: м. Ізмаїл, АДРЕСА_1
про вчинення адміністрат ивного правопорушення, перед баченого ст. 173 Кодексу Україн и про адміністративні правоп орушення, -
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до представл ених матеріалів 04.11.2010 р. о 14:40 год. ОСОБА_1, находячись в садов ому Товаристві №15, перебуваюч и в стані алкогольного сп' я ніння, висловлювалася на адр есу ОСОБА_2 грубою неценз урною лайкою, чим порушила гр омадський порядок та спокій громадян.
Постановою Ізмаїльського МВ ГУМВС України в Одеській о бласті від 13.11.2010 року відмовлен о в порушенні кримінальної с прави відносно ОСОБА_1 за відсутністю в її діях складу злочину.
ОСОБА_1 в судовому засідан ні свою вину у вчиненні право порушення визнала повністю, у скоєному щиро розкаялася.
Своїми діями ОСОБА_1 вчи нила правопорушення, передба чене ст. 173 КУпАП - дрібне хул іганство, тобто нецензурна л айка в громадських місцях.
Вина ОСОБА_1 підтвердже на матеріалами справи.
При обранні виду стягнення суд враховує характер право порушення, обставини його вч инення, з урахуванням чого за стосовує захід впливу відпов ідно до вимог ст.24 КУпАП у виді штрафу .
На підставі викладеного, ке руючись ст.ст. 24,173, 221,249,283 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винною у в чиненні правопорушення, пере дбаченого ст.173 КУпАП та засто сувати до неї захід впливу у в иді штрафу в сумі 68 (шістдесят вісім) грн.
Постанова підлягає оскарж енню протягом десяти днів з д ня її винесення.
Суддя: /підпис/
З оригіналом згідно:
Суддя
Суд | Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2010 |
Оприлюднено | 25.12.2010 |
Номер документу | 12557749 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Ленінський районний суд м.Дніпропетровська
Калініченко Геннадій Павлович
Адмінправопорушення
Центральний районний суд м. Сімферополя
Малухін Валерій Володимирович
Адмінправопорушення
Суворовський районний суд м.Херсона
Склярська Ірина Володимирівна
Адмінправопорушення
Ленінський районний суд м. Луганськ
Лібстер Андрій Сергійович
Адмінправопорушення
Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Баннікова Наталія Володимирівна
Адмінправопорушення
Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
Башмаков Євген Анатолійович
Адмінправопорушення
Київський районний суд м.Донецька
Попревич Віктор Михайлович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні