ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
10.03.2025 Справа № 914/2408/23
Суддя господарського суду Львівської області Бургарт Т.І., розглянувши матеріали заяви
Товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» (79020, м. Львів, вул. Варшавська, 62/14, код ЄДРПОУ 42866414)
про зміну способу та порядку виконання судового рішення
у справі №914/2408/23
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» (79020, м. Львів, вул. Варшавська, 62/14, код ЄДРПОУ 42866414)
про: стягнення заборгованості та зобов`язання повернути майно (об`єкт оренди), -
ВСТАНОВИВ:
Господарським судом Львівської області розглянуто справу №914/2408/23 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» до Приватного підприємства «Галичина агроресурси» про стягнення заборгованості та зобов`язання повернути майно (об`єкт оренди).
Рішенням Господарського суду Львівської області від 04 грудня 2023 року позов Товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» задоволено, cтягнуто з Приватного підприємства «Галичина агроресурси» на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» заборгованість за Договором оренди транспортних засобів (сільськогосподарської техніки) №01/07/22 у розмірі 600 000 (шістсот тисяч) гривень 00 коп. Зобов`язано Приватне підприємство «Галичина агроресурси» повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» сільськогосподарську техніку, а саме: комбайн зернозбиральний з жаткою Claas Vario 7,5 метрів, д.н.з. НОМЕР_1 , марки GLAAS LEXION 560, 2008 року випуску; комбайн зернозбиральний з жаткою Claas Vario 7,5 метрів, д.н.з. НОМЕР_2 , марки GLAAS LEXION 560, 2007 року випуску; комбайн зернозбиральний з жаткою Claas Vario 7,5 метрів, д.н.з. НОМЕР_3 , марки GLAAS LEXION 480, 2002 року випуску; жатку кукурудзяну марки Dominoni, 2015 року випуску; жатку кукурудзяну марки Fantini LO - 3, 2017 року випуску; жатку кукурудзяну марки Сареllо, 2020 року випуску.
Постановою Західного апеляційного господарського суду від 10 квітня 2024 року апеляційну скаргу Приватного підприємства «Галичина агроресурси» залишено без задоволення. Рішення Господарського суду Львівської області від 04 грудня 2023 року у справі №914/2408/23 залишено без змін.
На виконання цього рішення Господарським судом Львівської області видано відповідні накази.
17.05.2024 року Приватним виконавцем виконавчого округу Львівської області Білецьким Ігорем Мироновичем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження ВП №75065216 на виконання наказу Господарського суду Львівської області №914/2408/23 від 27.12.2023 року про зобов`язання Приватного підприємства «Галичина агроресурси» повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» сільськогосподарську техніку, а саме: комбайн зернозбиральний з жаткою Claas Vario 7,5 метрів, д.н.з. НОМЕР_1 , марки GLAAS LEXION 560, 2008 року випуску; комбайн зернозбиральний з жаткою Claas Vario 7,5 метрів, д.н.з. НОМЕР_2 , марки GLAAS LEXION 560, 2007 року випуску; комбайн зернозбиральний з жаткою Claas Vario 7,5 метрів, д.н.з. НОМЕР_3 , марки GLAAS LEXION 480, 2002 року випуску; жатку кукурудзяну марки Dominoni, 2015 року випуску; жатку кукурудзяну марки Fantini LO - 3, 2017 року випуску; жатку кукурудзяну марки Сареllо, 2020 року випуску.
03 березня 2025 року на адресу приватного виконавця від боржника надійшла заява у якій боржник повідомляє стягувача та приватного виконавця про те, що виконати зазначене вище рішення в частині повернення Товариству з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» жатки кукурудзяної марки Dominoni, 2015 року випуску; жатки кукурудзяної марки Fantini LO - 3, 2017 року випуску; жатки кукурудзяної марки Сареllо, 2020 року випуску не видається за можливе з об`єктивних причин, а саме у зв`язку із тим, що такі фізично знищені. Приватне підприємство «Галичина агроресурси» готове відшкодувати вартість зазначеного майна, а саме жатки кукурудзяної марки Dominoni, 2015 року випуску; жатки кукурудзяної марки Fantini LO - 3, 2017 року випуску; жатки кукурудзяної марки Сареllо, 2020 року випуску по його ринковій вартості, яка зазначена у Акті приймання-передачі до Договору оренди транспортних засобів (сільськогосподарської техніки) №01/07/22 від 01.07.2022 р.
У зв`язку з зазначеними обставинами 04 березня 2025 року ТзОВ «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» звернулося до суду із заявою, в якій просить змінити спосіб і порядок виконання рішення Господарського суду Львівської області від 04 грудня 2023 у справі №914/2408/23 в частині зобов`язання Приватного підприємства «Галичина агроресурси» повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» сільськогосподарську техніку, а саме: жатку кукурудзяну марки Dominoni, 2015 року випуску; жатку кукурудзяну марки Fantini LO - 3, 2017 року випуску; жатку кукурудзяну марки Сареllо, 2020 року випуску шляхом стягнення з Приватного підприємства «Галичина агроресурси» (ЄДРПОУ 44119007) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» (ЄДРПОУ 42866414) 3 234 000 (три мільйони двісті тридцять чотири тисячі) грн 00 коп.
Відповідно до частини 1 статті 331 Господарського процесуального кодексу України за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), суд, який розглядав справу як суд першої інстанції може встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання.
Враховуючи вищевикладене, а також, те що заява про зміну способу та порядку виконання судового рішення відповідає загальним вимогам до форми та змісту письмової заяви, які визначено ст.170 ГПК України, суд дійшов висновку про призначення заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» про зміну способу та порядку виконання судового рішення у справі №914/2408/2 тдо розгляду в судовому засіданні.
Керуючись статтями 170, 331 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» про зміну способу та порядку виконання судового рішення у справі №914/2408/23.
2. Розгляд заяви призначити на 14.03.2025 на 10:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, зал судових засідань № 10.
3. Викликати представників учасників справи у судове засідання для надання пояснень по суті заяви про зміну способу та порядку виконання судового рішення у справі №914/2408/23.
4. Явку представників учасників справи у судове засідання для надання пояснень по суті заяви про зміну способу та порядку виконання судового рішення у справі №914/2408/23, визнати обов`язковою.
5. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Інформацію по справі, яка розглядається можна отримати за наступною веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015.
Суддя Бургарт Т.І.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 10.03.2025 |
Оприлюднено | 13.03.2025 |
Номер документу | 125768263 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі оренди |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Бургарт Т.І.
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Плотніцький Борис Дмитрович
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Плотніцький Борис Дмитрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні