Північний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"01" квітня 2025 р. Справа№ 927/623/24
Північний апеляційний господарський суд
суддя: Коротун О.М.
розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Багіров Шипінг Ейдженсі"
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Багіров Імпорт Сервіс"
на рішення Господарського суду Чернігівської області від 08.01.2025 (повний текст - 03.02.2025) та на додаткове рішення Господарського суду Чернігівської області від 28.01.2025 (повний текст - 03.02.2025)
у справі № 927/623/24 (суддя - Демидова М.О.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Багіров Шипінг Ейдженсі"
до відповідача Фізичної особи - підприємця Кот Марини Анатоліївни
про стягнення 1 400 000,00 грн
УСТАНОВИВ:
19.03.2025 Північний апеляційний господарський суд постановив ухвалу, якою призначено до розгляду в судовому засіданні клопотання скаржника про призначення судової технічної (фізико-хімічної) експертизи договору № 26/03/2024/3 про постачання товарів (послуг) від 26.03.2024 та видаткової накладної № 58 від 26.03.2024 року та апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Багіров Імпорт Сервіс" на рішення Господарського суду Чернігівської області від 08.01.2025 та на додаткове рішення Господарського суду Чернігівської області від 28.01.2025 у справі № 927/623/24. Судове засідання призначено на 15.04.2025.
23.03.2025 (через Електронний суд) до суду апеляційної інстанції від Товариства з обмеженою відповідальністю "Багіров Шипінг Ейдженсі" надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, поза межами приміщення суду (була зареєстрована 24.03.2025 та отримана головуючою суддею 01.04.2025).
Відповідно до ст. 197 ГПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Враховуючи викладене, суд апеляційної інстанції задовольняє заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Багіров Шипінг Ейдженсі" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. 2, 7, 32, 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
1. Задовольнити заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Багіров Шипінг Ейдженсі"про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Повідомити учасників справи, що апеляційна скарга розглядатиметься у судовому засіданні 15.04.2025 о 14 год. 40 хв. в режимі відеоконференції.
2. Роз`яснити учасникам справи обов`язок реєструвати офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі відповідно до частини шостої статті 6 ГПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Суддя О.М. Коротун
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 01.04.2025 |
Оприлюднено | 02.04.2025 |
Номер документу | 126245882 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Коротун О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні