Ухвала
від 01.04.2025 по справі 918/761/24
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

"01" квітня 2025 р. Справа№ 918/761/24

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Яценко О.В.

суддів: Хрипуна О.О.

Гончарова С.А.

при секретарі судового засідання Антонюк А.С.

за участю представників сторін: згідно протоколу судового засідання від 01.04.2025

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «ДРБ Груп», Військової частини НОМЕР_1

на рішення Господарського суду міста Києва від 13.01.2025 (повний текст складені і підписано 13.01.2025)

у справі № 918/761/24 (суддя - Паламар П.І.)

за позовом Військової частини НОМЕР_1 Рівненської області

до Товариства з обмеженою відповідальністю «ДРБ Груп»

про відшкодування збитків, стягнення неустойки, сум за прострочення виконання боржником грошового зобов`язання, ціна позову 542 665,83 грн.,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Північного апеляційного господарського суду перебувають апеляційні скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «ДРБ Груп», Військової частини НОМЕР_1 на рішення Господарського суду міста Києва від 13.01.2025 у справі № 918/761/24 за позовом Військової частини НОМЕР_1 Рівненської області до Товариства з обмеженою відповідальністю «ДРБ Груп» про відшкодування збитків, стягнення неустойки, сум за прострочення виконання боржником грошового зобов`язання, ціна позову 542 665,83 грн., розгляд яких призначено на 01.04.2025 о 9:50.

У судовому засіданні апеляційної інстанції 01.04.2025 у режимі відео конференцзвя`зку приймав участь представник позивача; представник відповідача у судове засідання не з`явився, про дату, час та місце судового засідання були повідомлені належним чином, причини неявки суду невідомі.

Відповідно до ч. 1 ст. 216 Господарського процесуального кодексу України, суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених ч. 2 ст. 202 цього Кодексу.

Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 202 ГПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.

Відповідно до ч. 11 ст. 270 ГПК України, суд апеляційної інстанції відкладає розгляд справи в разі неявки у судове засідання учасника справи, стосовно якого немає відомостей щодо його повідомлення про дату, час і місце судового засідання, або за його клопотанням, коли повідомлені ним причини неявки будуть визнані судом поважними.

Відповідно до ч. 3 ст. 216 ГПК України про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні.

З огляду на неявку представника відповідача з метою всебічного, повного та об`єктивного розгляду справи, колегія суддів вважає за необхідне відкласти розгляд справи.

Керуючись ст.ст. 202, 216, 234, 270 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Розгляд апеляційних скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «ДРБ Груп», Військової частини НОМЕР_1 на рішення Господарського суду міста Києва від 13.01.2025 у справі № 918/761/24 відкласти на 22.04.2025 року о 10 год. 00 хв., який відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань № 16.

2. Розгляд справи № 918/761/24 провести в режимі відеоконференції.

3. В судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами судового засідання із застосуванням власних технічних засобів будуть приймати участь представник позивача Військової частини НОМЕР_1 Рівненської області - Матюшок Назарій Ростиславович ( ІНФОРМАЦІЯ_1 )..

4. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що їх участь у судовому засіданні не є обов`язковою та не з`явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Головуючий суддя О.В. Яценко

Судді О.О. Хрипун

С.А. Гончаров

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення01.04.2025
Оприлюднено03.04.2025
Номер документу126285603
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них

Судовий реєстр по справі —918/761/24

Ухвала від 17.04.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 01.04.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 24.03.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 11.03.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 10.03.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 04.03.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 18.02.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 17.02.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 04.02.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

Ухвала від 05.02.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яценко О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні