Північний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"10" квітня 2025 р. Справа№ 910/21871/21
Північний апеляційний господарський суд
суддя: Іоннікова І.А.
перевіривши матеріали апеляційної скарги Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго»
на рішення Господарського суду міста Києва від 13.03.2025 (повний текст рішення складено 18.03.2025)
у справі № 910/21871/21 (суддя Бондарчук В.В.)
за позовом Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго»
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Д.Трейдінг»
про стягнення штрафних санкцій у розмірі 1 088 346 920,48 грн,
ВСТАНОВИВ:
Приватне акціонерне товариство «Національна енергетична компанія «Укренерго» звернулося до Господарського суду міста Києва із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Д.Трейдінг» про стягнення штрафних санкцій за послуги з передачі електричної енергії у розмірі 1 088 346 920,48 грн, у тому числі: 1 005 767 711,71 грн - пені та 82 579 208,77 грн - 3 % річних, у зв`язку із неналежним виконанням зобов`язань за договором про надання послуг з передачі електричної енергії № 0065-02024 від 10.04.2019.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 13.03.2025 у задоволенні позову Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго» відмовлено.
Не погоджуючись із прийнятим рішенням, Приватне акціонерне товариство «Національна енергетична компанія «Укренерго» звернулося до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить поновити строк на апеляційне оскарження і відкрити апеляційне провадження за цією апеляційною скаргою. Скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 13.03.2025 у справі № 910/21871/21 і ухвалити нове рішення, яким задовольнити позов повністю.
Згідно витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 09.04.2025, апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго» на рішення Господарського суду міста Києва від 13.03.2025 у справі № 910/21871/21 передано для розгляду колегії суддів у складі: головуючий суддя - Іоннікова І.А., судді: Тищенко А.І., Михальська Ю.Б.
Враховуючи, що апеляційна скарга Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго» на рішення Господарського суду міста Києва від 13.03.2025 подана безпосередньо до Північного апеляційного господарського суду, у суді апеляційної інстанції матеріали справи № 910/21871/21 відсутні, тому суд апеляційної інстанції позбавлений можливості перевірити матеріали апеляційної скарги та вирішити питання про відкриття чи відмову у відкритті апеляційного провадження, повернення без розгляду або залишення апеляційної скарги без руху.
З огляду на наведене, Північний апеляційний господарський суд, вважає за необхідне витребувати матеріали справи № 910/21871/21 з Господарського суду міста Києва, а розгляд питання про відкриття чи відмову у відкритті провадження, повернення без розгляду апеляційної скарги або залишення апеляційної скарги без руху відкласти до надходження матеріалів справи до апеляційного суду.
Керуючись ст.ст. 233, 234, 235, 281 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Витребувати з Господарського суду міста Києва матеріали справи № 910/21871/21 за позовом Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Д.Трейдінг» про стягнення штрафних санкцій у розмірі 1 088 346 920,48 грн.
2. Відкласти розгляд питання про відкриття чи відмову у відкритті апеляційного провадження, повернення без розгляду апеляційної скарги або залишення апеляційної скарги без руху за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго» на рішення Господарського суду міста Києва від 13.03.2025 до надходження до Північного апеляційного господарського суду матеріалів справи № 910/21871/21.
Суддя І.А. Іоннікова
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 10.04.2025 |
Оприлюднено | 11.04.2025 |
Номер документу | 126498520 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі надання послуг |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Іоннікова І.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні